Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 minute ago, Ljubitelj baklave said:

 

Japan egal, Belgija manje vise egal, uz promasene zicere Lukakua, ocajna utakmica protiv Maroka, jel hoces jos???

 

Nema potreba da branis nesto sto su svi videli, moras naprosto da imas srece na ovakvim takmicenjima, ne znam zasto Hrvatima smeta kad se kaze ih je fortuna fudbalska obilato gledala, bas kao sto sada evo promasaju sanse Hrvati, mada i Spanci promasili zicer za 4 0. 

 

I opet kazem, Hrvati su jak tim i moras da imas kvalitet da dodjes u poziciji da isprovociras fudbalsku srecu koja te pogleda na penal seriju ili slicno. Samo kazem da je veoma lako moglo da se desi neka od ovakvih utakmica bude u nokaut fazi SP 2018 ili 2022 i da ne budete ni blizu 1/2, kamoli finala. 

 

Ali to je nebitno, zaista, rezultat je jedino merilo mi mozemo ovde samo da komentarisemo. 

 

2018. nismo igrali protiv niti jedne od tih momčadi. Stvarno se ne sjećam protiv koga smo imali ogromnu sreću 2018. Možda stvarno krivo gledam na to. Tko nas je nadigrao pa smo na sreću prošli?

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Just now, Bugl Khan said:

2018. nismo igrali protiv niti jedne od tih momčadi

 

Pa igrali ste protiv Danske, Rusije i Engleske, nijedna pobeda u 90 min, ako mislis da je bio cunning plan da dobijete Dance ne penaltike, u redu. Kao sto ste dobili Dance, mogli ste da izgubite kao protiv Spanije u Ligi Nacija na penaltike. 

Naprosto moras da imas malo srece, a vas je ona obilato gurala u svim nokaut utakmica koja su isle na produzetke i penale, naprosto je tako. 

 

Secam se odlicno utakmice protiv Japana, poptuno otvorena utakmica , na kraju Japanci ostali kratki na penal seriju, sve i da oni ne znaju da izvode penale, na kraju se eto svelo to da ste bolji od Japana bili za jedan penal, mala je to margina na tom nivou. Na kraju 3 0 pocisceni od Argentine bez ispaljenog metka. 

 

Aj molim te, ne znam sta vam smetaju komentari sprskih forumasa, mi komentarisemo realno, bas me briga, meni se cak iskreno i svidja vas mentalitet pobednicki, zato sam i napisao da zaista ocekujem od vas bar 1/4. 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mister-no said:

Nije samo odbrana, u vezi su Hrvati nadigrani za sada..

nadigrani smo u svim linijama. ali možda ovo bude okidač da prestane sa filozofijom i vrati igrače na pozicije. Ili nek ganja gol razliku protiv Albanije

4 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

 

Pa igrali ste protiv Danske, Rusije i Engleske, nijedna pobeda u 90 min, ako mislis da je bio cunning plan da dobijete Dance ne penaltike, u redu. Kao sto ste dobili Dance, mogli ste da izgubite kao protiv Spanije u Ligi Nacija na penaltike. 

Naprosto moras da imas malo srece, a vas je ona obilato gurala u svim nokaut utakmica koja su isle na produzetke i penale, naprosto je tako. 

 

Secam se odlicno utakmice protiv Japana, poptuno otvorena utakmica , na kraju Japanci ostali kratki na penal seriju, sve i da oni ne znaju da izvode penale, na kraju se eto svelo to da ste bolji od Japana bili za jedan penal, mala je to margina na tom nivou. Na kraju 3 0 pocisceni od Argentine bez ispaljenog metka. 

 

Aj molim te, ne znam sta vam smetaju komentari sprskih forumasa, mi komentarisemo realno, bas me briga, meni se cak iskreno i svidja vas mentalitet pobednicki, zato sam i napisao da zaista ocekujem od vas bar 1/4. 

Znači 9 bodova u skupini, promašen penal protiv Danske, unutarnja stativa protiv Rusije, pobjeda protiv Engleza. Sve 3 utakmice ko faze bolji od protivnika=Prošli zbog sreće
BOLD: da. nepodnošljivi su mi komentari srpskih forumaša. zato pišem tu.

Edited by Bugl Khan
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Umesto kritika kompijama ja bi ovde pre konstatovao da je Španija veći favorit nego što to kvota kaže.

 

Dalić nikad nije bio dobar selektor, nego je imao odličan tim. Sa boljim selektorom oni bi bili prvaci sveta 2018. kada su svi bili u prime-u.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

nadigrani smo u svim linijama. ali možda ovo bude okidač da prestane sa filozofijom i vrati igrače na pozicije. Ili nek ganja gol razliku protiv Albanije

Znači 9 bodova u skupini, promašen penal protiv Danske, unutarnja stativa protiv Rusije, pbjeda protiv Engleza. sve 3 utakmice ko faze bolčji od protivnika. Prošli zbog sreće
BOLD: da. nepodnošljivi su mi komentari srpskih forumaša. zato pišem tu.

 

Imali ste i vi sanse na svim tim utakmicama, naravno, ko kaze da niste, samo kazem da je mogla da se desi neka ovakva utakmica kao danas, da Spanci iz tri suta zabiju tri gola, a vi promasite par zicera, npr to je moglo da se desi u nekoj od naokaut utakmica ranije i da ispadnete jos u 1/8 recimo. 

To je citava poenta, imali ste mnogo nokaut utakmica na produzetke i penaltike, u takvim situacijama moras da imas malo srece fudbalske, kad se dodje na stani pani , jedan sut, jedan penal. 

Kao slobodna bacanja u kosarci, kao bejzbol 9 ining, 2 out pune baze, ili si mindza ili nindza, i opet kazem, da vi nemate kvalitet NIKADA ne bi ste ni dosli do te pozicije da vas pogleda sreca, zato uzivaju u svojoj reprezentaciji i ne obaziri se na komentare, rezultat je na vasoj strani bio i to je to. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, suptil said:

Drugi gol je majstorija na uskom prostoru od par decimetara minijature. Nije pravljen slalom na par metara pa da se kaze neadekvatna odbrana.

 

Ma ne. Fin lažnjak je prodao Modriću. Posle toga nepotrebno petljao, ali ga prvo Brozović ispratio pogledom, a Šutalo nikako da izadje u taj blok.

 

edit: moram se malo ispraviti. Nije baš nepotrebno petljao, jer mu je posle lažnjaka naletio Brozović pa i nije mogao tako lako da uputi udarac. Ali svakako jako neodlučna reakcija odbrane, koji u toj situaciji nije smela dozvoliti udarac u okvir.
 

45 minutes ago, McLeod said:

Njemu svaka cast, ali kada ne postoji dubina i niko ti ne trci u ledja, jedino sto treba da uradis je da udjes u sut. Dva igraca to nisu uradila nego su stajala/pokusala da iscackaju loptu.

 

Čak nisu pokušali ni da je isčačkaju. Brozovic kao Luka Doncic protiv Tatuma. A Sutalo zalego golmanu u krilo.

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Klotzen said:

Umesto kritika kompijama ja bi ovde pre konstatovao da je Španija veći favorit nego što to kvota kaže.

 

Dalić nikad nije bio dobar selektor, nego je imao odličan tim. Sa boljim selektorom oni bi bili prvaci sveta 2018. kada su svi bili u prime-u.

Mislim da je oboje. Oni su odlični, mi smo odigrali očajno.
Dobar je izbornik, ali je prosječan trener. Zato ima velik stožer. Kakva ideja je bila s Gvardiolom, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ljubitelj baklave said:

 

Imali ste i vi sanse na svim tim utakmicama, naravno, ko kaze da niste, samo kazem da je mogla da se desi neka ovakva utakmica kao danas, da Spanci iz tri suta zabiju tri gola, a vi promasite par zicera, npr to je moglo da se desi u nekoj od naokaut utakmica ranije i da ispadnete jos u 1/8 recimo. 

To je citava poenta, imali ste mnogo nokaut utakmica na produzetke i penaltike, u takvim situacijama moras da imas malo srece fudbalske, kad se dodje na stani pani , jedan sut, jedan penal. 

Kao slobodna bacanja u kosarci, kao bejzbol 9 ining, 2 out pune baze, ili si mindza ili nindza, i opet kazem, da vi nemate kvalitet NIKADA ne bi ste ni dosli do te pozicije da vas pogleda sreca, zato uzivaju u svojoj reprezentaciji i ne obaziri se na komentare, rezultat je na vasoj strani bio i to je to. 

 

drugačije gledamo na to. mislim da sreća nije razlog što su Nijemci uglavnom pobjeđivali, a Englezi gubili na penale

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

image.png.e4444840478121c7fe52ad28cb1b3cf2.png

 

Vidim nasi mediji uzivaju.Hoce li biti ovako reciti sutra?

 

Ovo je karma za one silne komentare od pre petnaestak godina o tome kako Hrvati imaju komplekse od nas na svim poljima.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

aahahahahahahahahahahaha

Trebao je samo penal pogoditi sta mu tesko bilo? Jebiga.

 

1 minute ago, Don Juan said:

Kako je ovo ofsajd?

Nemam pojma. Jedino da je ovaj ranije usao al ne vidim ofsajd ovde.Al opet imas penal promasis...Jbg.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...