Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Lopuze zahvaljujuci ravnozemljaskom pojmu prirodan polozaj ruke usli su u finale.

Setite se ,kolege forumasu,Argentine ,prvaka sveta 2022. i Spanije,finaliste Eura 2024, kada ponovo krenete da napadate FSS i Zvezdana Terzica. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da verujem da ovaj Yamal ima 16 godina i jedan je od glavnih igrača Španije na Euro

 

Ne znam ko kaže da je precenjen, ali kako može klinac od 16 godina koji igra na ovom nivou da bude precenjen ??

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McLeod said:

Tragedija je sto ce sad Englezi da osvoje

 

Ništa od toga.

Nemaju šanse protiv Španije.

 

Imaju najviše još jednu šansu da se provuku protiv Holandije (mada sumnjam) i da u finalu poginu časno za otadžbinu sa bar 3-0

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Skyglider said:

Ja ne mogu da verujem da ovaj Yamal ima 16 godina i jedan je od glavnih igrača Španije na Euro

 

Ne znam ko kaže da je precenjen, ali kako može klinac od 16 godina koji igra na ovom nivou da bude precenjen ??

Samo jedan covek koji je prognozirao poraz Spanije od Nemacke, poraz Spanije od francuske.Jedan jedini McLeod

Takodje prognozirao ispadanje argentine iz grupne faze oni uzeli WC

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I sve je to moglo da se desi Lemi, jedan gol menja sve, zamisli da Sergej nije sisica i da je dao gol iz one sanse sad bi se polivali pepelom kad bi igrali polufinale. A inace, Jamal je sad uradio prvi put nesto konkretno, a MVP turnira je Olmo sa klupe, sto je direktno vezano za moju prognozu jer njemu igra mrtvi Pedri umesto njega, koji da se nije povredio sigurno bi ispali od Nemacke. To su ti uzroci i posledice, pogotovo na ovako mrtvom prvenstvu gde jedan gol odlucuje

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, Урош19 said:

Ne pamtim dosadnije prvenstvo od ovog, evo i večeras do 25. minuta golovi i posle toga 70 minuta ničega.

Spanci cuvali a Francuzi nesposobni.

 

I kao sto su mnogi hvalili Mbappea za fantasticni WC 2022 tako sad mora ozbiljna kritika na EP 2024.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 minutes ago, Don Dusko said:

Spanci cuvali a Francuzi nesposobni.

 

I kao sto smo mogli hvlati Mbappea za fantasticni WC 2022 tako sad mora ozbiljna kritika na EP 2024.

Fali njima u veznom redu jedan kao Pogba da ne bi bili ovako nesposobni, a ne pomaže im ni to što Grizman više nije ono što je bio.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ivkovć ui studiju priča kako je Olma razvio Zoran Mamć, pa Bjelica. Pored sjedi M. Cvitanović i kaže pa i ja sam ga trenirao. Ivković- ti si nešto kratko. Cvitanović-godinu dana, igrao mi je stalno, ključna godina. Reklame. Cvitanović je uzeo duplu krunu, a 19godišnji Olmo mu je igrao sve. Gotove reklame: Ivković- htio bi se ispričati Cviti.....

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

:lol_2:

 

covek ima najvise asistencija na turniru, big chances created i key passes.

Nema veze sto je asistirao Olmu za vodstvo protiv Nemaca. I to cemo da zaboravimo.

Link to comment
Share on other sites

Just now, gggggggg said:

 

:lol_2:

 

covek ima najvise asistencija na turniru, big chances created i key passes.

Samo da se blokira, molim te nemoj da radi quote u slucaju doticnog

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mene je malo razocarala taktika Spanaca da prioretizuju posed na ustrb vrlo malo rizika koji je bio potreban da bi bar dosli u priliku da ranije zatvore utakmicu. Koliko je puta Vilijams izignorisan u svom sprintu u prostor u zacetku (polu)kontri kada je polovina Francuza bila (polu)prazna? Skroz suprotna filozofija igre onoj koju su prikazali do proslog meca sa Nemcima, kada im se ista taktika zamalo obila o glavu, ali su joj ipak ostali dosledni.

Rezultatom sam zadovoljan svakako, ali ako u finalu opet budu vodili citav mec, pa im Depaj da gol u 86-om zbog jajarenja, samoranicu se.

 

13 minutes ago, Mile1 said:

Samo jedan covek koji je prognozirao poraz Spanije od Nemacke, poraz Spanije od francuske.Jedan jedini McLeod

Takodje prognozirao ispadanje argentine iz grupne faze oni uzeli WC

 

Ti nisi video njegove predikcije pre pocetka prvenstva za Spance?

 

1 hour ago, Мџе said:

 Ja sa 16 sam još bio nevin. 
 

 

To su ruki brojke. 
36 i jos uvek se ne dam 💪

  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Rade Bogdanović izdominirao u studiju :lol_2: 

 

Kaže kakav fantastičan prijem lopte Olma, a ona dva slepca da tako kažem, ostala kao da prvi put u životu igraju fudbal... :lol_2: Ali za jedno je u pravu - vidna je razlika između tehnike španskih i pojedinih francuskih igrača. Mbape ima sve: atletiku, brzinu i killer instinkt za gol, sem tehnike. Isto kao i Ernandez, svi šutevi su 10ak metara iznad prečke. Dok Olmo, Jamal i Vilijams imaju fantastičan prijem i tehniku šuta. Ona dva gola su za udžbenike.

 

Navas od potencijalnog problema u odbrani na kraju odradio odličan posao (dok je mogao), uprkos ranom žutom kartonu. Iznenadilo me je da tako brzo prime gol (ispade da je Francuzima bilo bolje dok nisu davali gol iz igre), ali su se brzo otreznili i pritisli Francusku. Većinom su visoko izlazili, grizli za svaku loptu, čak i dok je kod golmana, što mi je glavni utisak uz jedinstvo španske ekipe. Maksimalno su stegli linije odbrane tako da Francuzima ništa nije prošlo, a nije pomoglo ni što je Dembele bio igrač manje na terenu. 

 

Jamal... Čudo od deteta. Napisati da je precenjen može samo neko ko nema mnogo znanja. Zvučim kao Nemanja Matić koji to stalno ponavlja, ali dečko za 4 dana puni 17 godina i pokazuje zrelost na terenu kakve se ne bi postideli najveći majstori ove igre. Onaj pokušaj da prevari sudiju i dođe do sredine terena da bi izašao na drugoj strani i potrošio još malo vremena pokazuje da mu mozak radi 200 na sat za sve što se događa na terenu.

 

Za kraj, jedna od mojih omiljenih stranica:

 

spacer.png

 

Neka se u nedelju ponove 2008. i 2012!

36 minutes ago, RatzenStadt said:

Mene je malo razocarala taktika Spanaca da prioretizuju posed na ustrb vrlo malo rizika koji je bio potreban da bi bar dosli u priliku da ranije zatvore utakmicu. Koliko je puta Vilijams izignorisan u svom sprintu u prostor u zacetku (polu)kontri kada je polovina Francuza bila (polu)prazna? Skroz suprotna filozofija igre onoj koju su prikazali do proslog meca sa Nemcima, kada im se ista taktika zamalo obila o glavu, ali su joj ipak ostali dosledni.

 

Ovo ni meni nije jasno. Samo sam čekala da ga Francuzi slučajno munu u 90+5... Do utakmice sa Nemačkom su grizli bez obzira na rezultat na semaforu. 

 

Vilijams je fantastičan, ono su neki Usain Bolt sprintovi sa polovine terena. Da Menjan nije izašao na vreme nekim čudom, ona situacija kad je bio brži od cele odbrane Francuske bi rezultirala loptom u mreži. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...