Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Posted (edited)
1 minute ago, BattleBender said:

Pokvario mi se daljinski sad kad krenuo “vrhovni komandant” na tv…

Ja sam taktički izašao na cigaru do početka Fra Por pa sam ga izbegao

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, McLeod said:

Mnogo mi ide na ganglije ovakvo hajpovanje Jamala. Decko nista nije uradio celo poluvreme, ali ajde da orgazmicno kazemo da je napravio basic prijem lopte i okrenuo jednog igraca, i onda uputio ocajan sut. Nismo rekli pet puta da ima samo 16 godina, treba to ispraviti u drugom poluvremenu.

Jel sada shvatas sine

Koliko se ti nalupetas na dnevnom nivou zaista mi je smesno sta ti pises.Sada si opet osporio potez decaka od 16 godina i nazvao ga simple pas, umesto da priznas da si pogresio. Lupas opsta mesta nikad slabiji protivnik, losa igra protivnika, losa postavka trenera a sve u cilju da opravdas sebe

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sad sledi najbolji mec EP i 2 najvece zvijezde. Ko prodje, osvaja a naravno navija se za Portugal

 

Ko da više penala, prolazi.

 

Navijam za Portugal samo iz razloga što navijam za osakaćenu Španiju da ima lakšeg protivnika i mislim da bi to bio zanimljiviji meč nego Fra-Špa.

 

Francuzi imaju strašnu širinu i ova skraćena Španija ne bi mogla sa njima da izađe na kraj.

Edited by Ledd
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt ja sad ne mogu da gledam finale pre finala... Francuska i Portugal su moji favoriti, pa neka pobedi bolji tim, kad već može biti samo jedan.

 

P.S. Sledi redeem utakmica za GOAT-a :))

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Mile1 said:

Jel sada shvatas sine

Koliko se ti nalupetas na dnevnom nivou zaista mi je smesno sta ti pises.Sada si opet osporio potez decaka od 16 godina i nazvao ga simple pas, umesto da priznas da si pogresio. Lupas opsta mesta nikad slabiji protivnik, losa igra protivnika, losa postavka trenera a sve u cilju da opravdas sebe

Zato sto nisam pogresio, a i imun sam na taj social media hype train, dok neki drugi moraju da vise na X-u po ceo dan i repostuju da bi dobili osecaj bitnosti, ali ti to nikada neces shvatiti. Sine.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, DameTime said:

Jbt ja sad ne mogu da gledam finale pre finala... Francuska i Portugal su moji favoriti, pa neka pobedi bolji tim, kad već može biti samo jedan.

 

P.S. Sledi redeem utakmica za GOAT-a :))

Goat je juče igrao i promašio penal

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Don Dusko said:

Znate sta.Mek nikad ne gresi on je supercovek.

Nemoj ga paliti molim te, stvarno ce umisliti da je neki strucnjak.Imao je razne odakle ali ovo sto je napisao za Jamala je neki novi nivo.Od cele analize pre pocetka utakmice nemacka spanija sve je promasio. Za haverca pricao bajke on danas najgori na terenu. Ovim bi stavio tacku sto se tice njega

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Mile1 said:

Nemoj ga paliti molim te, stvarno ce umisliti da je neki strucnjak.Imao je razne odakle ali ovo sto je napisao za Jamala je neki novi nivo.Od cele analize pre pocetka utakmice nemacka spanija sve je promasio. Za haverca pricao bajke on danas najgori na terenu. Ovim bi stavio tacku sto se tice njega

Izgubicu minut zivota pa cu ti reci da postoje fakti i misljenja, fakti su empirijski dokazani, kao na primer iz napisanog je fakticki dokazano da nisi ni procitao sta sam pisao jer je svaka promena Nagelsmana bila sugerisana i donela benefit, a Jamal je misljenje koje ce postati empijski proverljivo posle desetak godina. A to sto mi ti kazes da nisam strucnjak moze samo da mi imponuje jer je takodje empirijski dokazano posle svih godina na forumu da nemamo istu dimenziju poimanja stvari u sportu ali i sire.

12 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Portugal igra fudbal a Francuzi igraju nesto cega bi se i Jose postidio.

Citav plan Francuske se zasniva na tome da izvuku protivnika i onda na atletiku izbace igrace pred gol u kontri. Na sredini im se igraci sudaraju a bukvalno je Kante dovoljan da sve drzi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...