Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

Neka ostane remi pa da Slovenci povedu u trećem meču i da gledamo cirkus u grupi do kraja.

 

Edit: zaboravih, sve čestitke Sloveniji na igri danas, a Kek je izdominirao.

Edited by Barkley#34
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Piksi je najgori trener na prvenstvu. Svojim reakcijama pridodaje citav dojam da on apsolutno nema pojma kako da utice na igru i da prati utakmicu kao svaki kezualni gledalac.
I da smo daleko najsporija repstacija na prvenstvu. nasa transformacija iz odbrane u napad je nepostojeca i mislim da nismo u stanju kontranapad da napravimo.

Edited by nemanjau5
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, cabke said:

Dobijamo Dansku...☝️

 

Što prije skontamo da smo u donjem dijelu reprezentacija po kvalitetu...lakše se gleda.

Ajmo penzioneri u inat logici i zdravom razumu da dobijemo Dansku...💪😃

Ja sam nešto u tom fazonu..

Pre EP sam imao osećaj da će nam teže biti protiv Slovenije nego Danske iako su ovi drugi po meni za klasu bolji.

Sad, ovaj gol u zadnjoj sekundi psihološki mora da nas digne. Ja bih krenuo sa Samardžićem umesto Mitra, pa Mitra ubacio zadnjih pola sata..

Idealno bi bilo da idemo kao treći 🙂

Edited by mister-no
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Da istaknem još jednom iznenađujuće dobru igru odbrane, u totalu, bilo je nekih grešaka i nesigurnosti, naravno. Što napisa BB, za očekivati je neku brljotinu u trećem meču.

Bilo je i ovde pogotovo na pocetku gde Pavlovic(?) dva puta predaje direktno Slovencima loptu. Da su oni malo kvalitetniji i brzi bilo bi ozb problema.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Bilo je i ovde pogotovo na pocetku gde Pavlovic(?) dva puta predaje direktno Slovencima loptu. Da su oni malo kvalitetniji i brzi bilo bi ozb problema.

Imao je i Lukić jedno WTF dodavanje na desnom boku kad je Žile spašavao. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Bilo je i ovde pogotovo na pocetku gde Pavlovic(?) dva puta predaje direktno Slovencima loptu. Da su oni malo kvalitetniji i brzi bilo bi ozb problema.

Ma bio je i onaj nesporazum Veljkovića i Rajkovića i još nekih sitnijih grešaka, ali u totalu su dobri i sigurni. Recimo, kod gola Slovenije su sjajno pokrili svoje igrače ali ne mogu sve. Mislim da su te greške u dodavanjima dobrim delom posledica toga što ne znaju šta će s njom jer je imaju duže nego što je normalno, a sve zbog lošije igre onih ispred.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima još sličnih situacija po grupama. Hrvati i Albanci po bod i tu bi mogli i ostati. Kao i Škoti i Mađari, 1 i 0 bodova i  tu bi mogli i ostati. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...