Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

4 minutes ago, Мџе said:

Ispade Rumunija pobedila Englesku a ne Ukrajinu koja se jedva plasirala na ovo evropsko. Volim kada se jave analitičari koji su pre toga malo izgugali ekipu na Wikipediji pa se postavljaju kao neki fudbalski autoriteti.


Kako misliš guglaju na Wikipediji? Znaš da se gugla... na guglu?

 

Elem, istripovao si se ozbiljno budući da niko ovde ne hajpuje Rumune samo smo srećni što je autsajder izašao sa mudima i realno odigrao odličnu utakmicu. Ne znam zbog čega i na koga si slan ali ne valja ti to. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Charles De Ketelaere said:


Kako misliš guglaju na Wikipediji? Znaš da se gugla... na guglu?

 

Elem, istripovao si se ozbiljno budući da niko ovde ne hajpuje Rumune samo smo srećni što je autsajder izašao sa mudima i realno odigrao odličnu utakmicu. Ne znam zbog čega i na koga si slan ali ne valja ti to. 

 

Pa ti si počeo da soliš prvi sa ovom rečenicom: "Voleo bih da čujem one forumaše koji danima pišu o problemu Srbije jer nema igrača u vrhunskom klubu 😄 Koliko česta i koliko površna i pogrešna priča, nerealno."

Ja nisam pisao o vrhunskim igračima ali čemu ta pisanja o drugima i da li je njihova priča površna ili ne. Svako ima mišljenje, na forumu smo običnih navijača, nismo fudbalski radnici. 
 

I da se nadovežem da je i McLeod danas pisao da ljudi komentarišu po automatizu ili ne mogu da dosegnu fudbalske visine kao on. Poprilično toksično i iritatno za čitanje. 

 

I kao šlag na tortu ide nadmenost u postovima gde se sa autoritetom objašnjava šta i kako. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ukrajna je kita od reprezentacije, trebali su jos od BiH da ispadnu. Danas drugar kaze idem da gledam Rumunija-Ukrajna,  a drugi kaze kec. Ovaj pita sta kec. Kec brate, dobro si cuo. I bi kec ko kuca.

Link to comment
Share on other sites

Šta ste napali Don Duška?! :classic_biggrin: Igrač da bi bio vrhunski, mora nešto i da osvoji u karijeri. Činjenica je da Kejn ima 0 trofeja, preneo je luzerstvo i na Bajern. Jednostavno ne može u istu rečenicu sa Benzemom, Suarezom, Levom... 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Мџе said:

Pa ti si počeo da soliš prvi sa ovom rečenicom: "Voleo bih da čujem one forumaše koji danima pišu o problemu Srbije jer nema igrača u vrhunskom klubu 😄 Koliko česta i koliko površna i pogrešna priča, nerealno."

Ja nisam pisao o vrhunskim igračima ali čemu ta pisanja o drugima i da li je njihova priča površna ili ne. Svako ima mišljenje, na forumu smo običnih navijača, nismo fudbalski radnici. 


Pa si ti rešio da uspostaviš balans i šukneš meni sa guglanjem Wikipedie?

 

Ovo što je Rumunija danas pokazala je odličan primer svima koji drobe danima da nemamo uspeha i pobeda jer nemamo De Bruynea i Mbappea. To su jednostavno gluposti i lenji način da se pljucne. I nije alternativa guglanje Wikipedie niti kvazi analitičari, nego common sense da De Bruynea i Mbappea ima 5 repki na turniru gde ih igra 24. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Teško će piksi probati nešto totalno novo, sumnjam da će Samardžić uopšte dobiti minute u igri pošto se verujem nije ni uigravao sa ekipom, on je u sastavu uprkos piksiju a ne što ga piksi vidi kao igrača koji može da napravi razliku. Ja nisam video ni kod Birmančevića neki kvalitet ali ajde početnik je možda ga trema drži, uz sve to koliko sam ja čuo on je igrao po levoj strani i Češkoj. Mnogo ima ideja ali vremena je malo za uigravanje, mora se igrati ono što se uvežbavalo. Lično bih igrao protiv Slovenije sa Vlahovićem u špicu a Tadić desno Birmančević levo uz Ilića, Gudelja, Sergeja i Mladenovića na sredini, pozadi standardna trojka. Ali znam da to piksiju ne pada na pamet.

Link to comment
Share on other sites

Doku je dobar ali napadi uglavnom idu sa trosardove strane. Trebalo bi neko šamar da mu pukne da se malo uozbilji. De Brujne im deli odlične pasove. Ono što ne valja je da i pored inicijative nisu opasni a u odbrani rupa koliko hoćeš.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...