Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

  • Don Juan changed the title to EURO 2024 Fantasy

@Lineker šta mi uradi čoveče :smiley5:

 

Iz tvog upisa pretpostavih da je nešto drugačije, a kad sam otišao tamo ostadoh puna dva sata :smiley33: i napravih sva tri tima pri čemu nikako nisam zadovoljan sa glavnim, uopšte nemam Belgijance a pitanje je ko će njima od ove tri impotentne reprezentacije dati gola?

 

Dve stvari koje mi se tamo ne sviđaju su što moraš da izabereš i selektora i što je cena i prvog i rezervnih golmana iz iste reprezentacije maltene ista :smiley5:

 

Očito je ovaj fantazi radila ista ekipa koja je radila ovogodišnji za evroligu, ista je maska a sličan i princip.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da podsetim igrače da se Fantasy Football tim za prvo kolo zaključava večeras u 21:00, tako da postave prvu postavu, rezerve i kapitena na vreme.

 

U Match Predictor-u svaki rezultat može da se postavi do vremena početka predmetne utakmice. Ne zaboravite da na jednu utakmicu kola postavite booster za duple poene :classic_smile:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kaze se iz gornji matevac (znaci bez J) nego si ti ljomber iz Jasiku pa to ne razumes.

 

Lm kako ti se zove tim? Mora da znam za kog spremam  jake trestokove i jake egzibicije tokom vrelih letnjih dana

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, maXa88 said:

Kaze se iz gornji matevac (znaci bez J) nego si ti ljomber iz Jasiku Džasiku to ne razumes.

 

Lm kako ti se zove tim? Mora da znam za kog spremam  jake trestokove i jake egzibicije tokom vrelih letnjih dana

 

'vako je ispravno :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Ubacih SMS-a jer mi na kraju ostalo 6,5 miliona pa mi kolega reče "ma koji će ti on, nit zna nit će se naigrati protiv engleza" , preporučio mi Ukrajinca Sudakova kaže taj će da pravi dar mar. Poslušah iako nisam nikad ni čuo za tog Ukrajinca, toliko imam poverenja u SMS-a 🙂

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, maXa88 said:

Kaze se iz gornji matevac (znaci bez J) nego si ti ljomber iz Jasiku pa to ne razumes.

 

Lm kako ti se zove tim? Mora da znam za kog spremam  jake trestokove i jake egzibicije tokom vrelih letnjih dana

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj fantazi na SK je ludilo, stoperi boljih ekipa te igraci koji imaju dosta loptu u nogama u sredini, poput Krosa, Rodrija i slicnih ce svaku utakmicu imati ogroman broj poena cak i bez golova, asistencija, pa iako im tim primi gol. Definitivno je uzbudljiviji od klasicnih. Mana ostaje sto imaju i selektora, pa ako izaberes pogresnog sve ostalo pada u vodu, a lepota fantazija je bas u tome sto ne moras biti dobar prognozer, tj nebitno ti je ko pobedi, a ovde je to itekako bitno 😞 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...