Jump to content

Predlozi, pitanja, dogovori


Recommended Posts

Otvorio bih ja jednu grupu, bilo bi lepo da ispratimo sličan intro da se lakše isprati i vraća na uvod, koristiće nam svima. 
 

Kako ste to ranije organizovali? Ja nešto kontam:

 

1. Spisak pozvanih igrača

2. Očekivanih 11 

3. Tekstualni uvod nešto kraćeg tipa

 

I tako za sve četiri ekipe. Taman pripremi lepo za praćenje, a i zgodno za podsetnik tokom turnira. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Charles De Ketelaere said:

Otvorio bih ja jednu grupu, bilo bi lepo da ispratimo sličan intro da se lakše isprati i vraća na uvod, koristiće nam svima. 
 

Kako ste to ranije organizovali? Ja nešto kontam:

 

1. Spisak pozvanih igrača

2. Očekivanih 11 

3. Tekstualni uvod nešto kraćeg tipa

 

I tako za sve četiri ekipe. Taman pripremi lepo za praćenje, a i zgodno za podsetnik tokom turnira. 

Nema nekih zacrtanih pravila, ali ono što si naveo je sasvim ok.

Link to comment
Share on other sites

I second that.

 

Tema "Pripremne utakmice" se već prepunila postovima u reprezentaciji Srbije. Ako je moguće da moderacija prebaci temu sa Fudbala o reprezentaciji ovde, a tamo je zaključa do kraja prvenstva, plus da prebaci postove sa Pripremnih utakmica tu.

 

Ne, nemam muzičku želju 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras ćemo znati konačne timive avih reprezentacija, pa bi bilo dobro da krenemo sa otvaranjem grupa. Ako ima dobrovoljaca, neka se jave.

Takođe ako neko želi dabotvori temu za našu reprezentaciju.

@Charles De Ketelaere pošto si se prvi javio, možeš da biraš grupu 😁.

Link to comment
Share on other sites

Ako insistirate zašto da ne, biće mi potrebno da uradim istraživanje jer vrlo slabo pratim fudbal već nekoliko godina, i verovatno bi uvodni post bio u fazonu "danas ćemo govoriti o mišu, miš je mala životinja za razliku od slona koji je veliki *jako opširno izlaganje o slonu*"

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih da dramim ali vas/nas ovaj @Don Juan slabo nešto pritišće 😁 Euro počinje u petak, još uvijek ne znamo tko otvara grupe A, C, E i F a i ove dvije koje su riješene treba i dovršiti.

Ne da mi se sad provjeravati tko je ranije otvarao, samo ću označiti one za koje sam siguran da su to (u)činili. Možda će moći netko od njih…

 

@goldberg @Contador54 @Ta'veren @Shunsuke Nakamura

 

@McLeod je rekao da će on uskočiti bude li falilo ljudi.

Link to comment
Share on other sites

Sta mislite da se doda anketa u temama za grupe, kao sto sam ja uradio za grupu D? 

A moze i neka generalna anketa u nekoj od tema, da vidimo sta mislimo, ko osvaja, ko ce u finale/polufinale i tako... 

 

#VolimAnkete 🙂 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...