Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, Volter said:

Užasno drugo poluvreme. Zaslužio gol Čukarički.

Klasičan batađorizam sasvim u stilu Milojevića. Rezultat 0:2 pa ko pređe pola da mu crkne krava. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo šta fura Milojević može kad imaš brza krila kao što je u prvom mandatu imao Radonjića. I zato mi je još više neverovatno da su dovedeni Puma i Milson koji igraju pozicioni napad, ne napadaju ni prostor ni igrača niti imaju brzinu za to. Zato i izgleda ovo užasno ružno i sporo. Odlični igrači ali uopšte ne za ovaj batađorizam koji forsira Milojević u nedogled. Na kraju ćemo obojicu da teramo jer,, se nisu pokazali" a oni neće biti ni iskorišćeni na najbolji način. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Sve kapiram, ali kako smo tačno dali dva gola "na mufte"?

Nije na mufte, sasvim je ok bila igra u većem delu prvog poluvremena.

Dok je u drugom Milojević opet ušao u svoj "ja sam genije za zatvaranje utakmica" mod.

 

Link to comment
Share on other sites

Dovođenje Drkušića i odlazak Đige bi bilo presipanje iz šupljeg u prazno. 

A vidim da se stvara narativ u medijima po kojem je Spajić siguran u 11, a da su svi ostali potencijalni višak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mocart piše da postoji mogućnost da Stojić ode. Nije bonus (a Miloje forsira bonusa u odbrani) a dolaskom Drkušića, bio bi 3. izbor (među ovima koji nisu bonus). 

Naravno, da bi se amortizovao ovaj neobičan postupak, da u jednom prelaznom roku kupiš i prodaš istog igrača, ide i rečenica "da se vidi da se Stojić još prilagođava te da je vidljivo da baš nije naviknut na sve zahtjeve".

 

Baš smo export-import, k'o u najbolja vremena. 

 

 

Edited by Small Owl
...
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, TB Told said:

Dovođenje Drkušića i odlazak Đige bi bilo presipanje iz šupljeg u prazno. 

A vidim da se stvara narativ u medijima po kojem je Spajić siguran u 11, a da su svi ostali potencijalni višak. 

Bogami Spajić bio zamenjen na poluvremenu zbog loše igre. Čak je i Milojević u izjavi nakon meča diskretno skrenuo pažnju na onaj njegov kiks kako ne sme da se dešava. Nije Milojević uopšte bio zadovoljan njegovom igrom a izgleda ni njegovim igrama u poslednje vreme. 

Link to comment
Share on other sites

Izmenjaš ga na tri pozicije i onda je vidiljivo da nije naviknut na zahteve, brate mili... Sa druge strane Spajić ima kiks u svakoj utakmici u kojoj je igrao. 

 

Elem, što se tiče jučerašnje utakmice neki moji utisci:

- Puma je odlično otvorio meč. Agilan, imao je dva uspešna driblinga i opet asistencija posle centaršuta. Definitvno je sve bolji i bolji kako više igra.

- Milson će morati mnogo bolje od onoga što prikazuje. Sve lepo, i prijem i kontrola lopte ali ništa ne donosi u sistemu jer se uglavnom trudi da izkreira za sebe. Mora Miloje da popriča sa njim.

- Điga me oduševljava, mnogo zrelo igra. Odlično se gradi u duelima, odlično čita igru tj. ima dobru anticipaciju, dobar je sa loptom-koristi obe noge itd. Baš moderan štoper kakav na treba. Nisam siguran ni da bi Drkušić njegov odlazak nadomestio.

- U prvom poluvremenu Elšnik je više stajao iza Hvanga dok je ovaj bio veza sa napadom. U drugom se to okrenulo i više mi se sviđa kada je Elšnik više napred. Mislim da donosi bolju kreaciju i da je Hvang sigurniji u odbrani. 

- Ponavljam se ali Olajinka ne može da igra na krilu. Bile su dve situacije kada je bio 1na1 okrenut prema golu i nije iskreirao ništa. Odličan je igrač ali nema tu kontrolu lopte i brzinu da bi igrao tu. Mislim da mu devetka a možda i 10ka bolje leži.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...