Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Mislim da je Glazer ponovo došao povredjen sa reprezentativne pauze.

U ovom trenutku teško da je Ilić losiji od njega. Nije prošao pripreme,  pa jednu brani, pa ga nema dve, I tako u krug. Ne može da uhvati kontinuitet.

On je svoj vrhunac dostigao prošle sezone kada je odlično branio, obarao rekorde. To je trebalo da bude znak da se on dobro naplati kako on tako i klub. Prošao tajming.  Sada je teško očekivati da on drži nivo, ili da ga poboljša u odnosu na prošlu godinu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/19/2024 at 1:52 PM, No name said:

Imali smo sastanak pre neki dan. Rekao sam treneru Milojeviću: Vlado, daj da iskoristimo Ligu šampiona i promovišemo ove klince. Nije samo Maksimović. Imamo Adema Avdića i Veljka Milosavljevića. To su tri top talenta kakve Zvezda nije imala od kada sam ja u klubu. 

 

Da promovišemo u najjačem evropskom takmičenju dečka od 17 godina koji nije odigrao ni omladinski minut ove godine zbog povrede ligamenata kolena.

 

Jeb'o treninge, jeb'o rezultate, mora se staviti investicija.

Link to comment
Share on other sites

Ilić je u one dve utakmice protiv Bodea imao 39% uspešnih dugih lopti, Glazer u ove dve u LŠ 64%. Ilić je na 60% tačnih paseva, Glazer na 86%.

 

Omri je na 20. mestu u LŠ medju golmani po broju tačnih dodavanja, takodje je na dnu liste po broju izgubljenih poseda. A ono što je zanimljivo da je u top3 golmana po dugim loptama. Od njegovih 64% više imaju Ederson i Nojer, oni su na 70+%.

 

Jbg, nije u formi ali ovakvog golmana ćeš teško naći. Nije bilo smisla prodavati ga.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Glazera je pre svega ujebala povreda. Pored mnogih stvari, ne vidim sta je nasa lopovska uprava kod njega pogresila.

 

Sta da se radi, raspored nam nikako ne ide na ruku. Mi jesmo cini mi se fizicki snazniji nego pre 2 godine, ali cini mi se da ce nas ponovo pojesti sa te strane. Iskreno, ne ocekujem pozitivan rezultat sutra. Mozda na konto toga sto nemaju spica (mada kakve smo srece, naci ce se neki debitant Gameiro da nam se usere u zivot).

 

 

Link to comment
Share on other sites

Skontao sam danas da je Rodić igrao u više navrata tog levog štopera u formaciji sa 3 nazad, tako da sam se usrao živ u tom momentu. Ali vidim da se najavljuje 4 nazad što ima više smisla. Verovatno je plan da to Olajinka duplira tu u stilu Srnalda.

 

Mora Šerif da ima baš dobru utakmicu i da sačuva dosta lopti i odloži ih za Silasa i Maksimovića. U suprotnom ne vidim kako ćemo nešto uraditi napred.

Link to comment
Share on other sites

Rodic ovog puta nema alternativu iako smo sami krivi jer je bilo jasno da smo tanki na beku jer Terza zeli da izforsira Avdica i Mimovica. Ista stvar nas ceka i na poziciji zadnjeg veznog cim Krunic otpada zbog povrede ili suspenzije. Tu mi vec nije jasno sto nema alternative i sto nam reakcija na odlazak Stamenica i Hvanga bio dolazak Krunica i Dalsija kome ta pozicija ne prija.

Inaca su omladinci osvojili prvi bod iako su bili losiji tim i ovog puta. Sremcevic dao jedini gol, najmladji igrac na terenu, Radanovic, bio odlican na golu. Do sada smo imali iste rezultate u oba takmicenja tako da se nadamo da je ovo znak da ce i prvi tim osvojiti bod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odvratno izveštavanje medija o nastupu Zvezde u LŠ. Kao da ne igramo , samo se provuče po koji tekst kao da nam je protivnik Javor, a ne Monako.  Dakle najelitnije fudbalsko klupsko takmičenje na svetu nije isplaćeno ni ti se pridaje pažnja. Više se piše o sporednim stvarima, i drugim klubovima,  ko je sta rekao, ko šta planira,  pa se jedna reč prenosi i razglaba po 10 puta.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bad said:

Ko te ovo lagao?

Pogrešio je čovek dva puta je Maksimović nekako 😄

Flashscore je izbacio: Ilić - Olayinka, Điga, Spajić, Seol - Krunić, Elšnik - Silas, Maksimović, Duarte - Endiaje.

Kad sam video rekoh sjebali su nešto, ali zapravo ne vidim šta je alternativa. Jedino što mi pada na pamet je da su Điga, Spajić i Seol štoperi, Silas desni wing back, Olayinka levi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...