Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, СтелаРоса said:

Ajde ako mozes ljubi te brat 🙂

 

Juce me na lajv temi ubedjuju kako igra dobru utakmicu, a meni u glavi te situacije gde je sjebao akcije koje su mogle da budu opasne. Da je Duarte bio tu to je nastavak akcije i potencijalna sansa. 
 

Naravno, na kraju je imao odlicnu realizaciju i dao het trik, dodatna tezina je sto je derbi, ali protivnik je nivo nekog Spartaka i ti golovi ne smeju da zamaskiraju sve te greske koje je imao.


Nema potrebe i nema ništa posebno da se vidi. Sve stvari sa kojima se Šerif generalno muči, prijem, dupli pas, loše utrčvanje, presing itd. 
 

Ali treba priznati da je imalo rezona da Šerif krene jer je baš namučio mladog Mihajla Ilić. Stalno ga je okretao i izguravao tako da je ovaj dobio žuti već u 30 i nekom minutu. Lepo je naš stručni štab skautirao da će Šerif biti dobar match na njemu i donelo je rezultate.
 

Partizan je baš bio odron. Nekoliko su puta na početku pokušali da grade napad iz pasa i nije im uspevalo. Nakon toga su prešli na verovatno najveći koji kurac momenat neke ekipe ove sezone a to je da šalju duge lopte na Kalulua, najnižeg čoveka na terenu. Jedino gde su bili uspešni je u zaustavljanju Olajinke gde ga je Filipović u prvom poluvremenu nekoliko puta fino zaustavio i ona njihova prečka je došla nakon što je Zubairu izbacio Pitera driblingom i centrirao za Jurčevića.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

 

 

Niko nije detetu od 17 godina nametnuo taj nadimak vec ga ima jos dok ni u skolu nije krenuo... objasnili su ti ljudi zasto. A ti se sam uveri ovde:

 

 

 


Pa i mene su jedno nedelju dana zvali Džordan kad sam imao 7 godina dok nisam prešao u malo ozbiljniju grupu pa sam ponovo postao samo običan smrtnik. 

 

95% ljudi nikad neće znati kako je tačno dobio nadimak, posebno kad ode preko, samo će da krindžuju i da ga gledaju sa dodatnim očekivanjima i spremnošću da ga ispljuju prvom prilikom ako ne ispuni prenaduvana očekivanja. 
 

Kao što smo se mi sprdali sa bugarskim Bebetom i sličnima.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Abizolirni said:

uh uh uh. 

Ima ona reklama, nije svejedno kad lik pogrijesi tribinu na derbiju.

 

Otprilike, moja sinocna seansa pocinje tako.

Zadesim se u BG ( dosao da starog izvadim iz KC Misovic na Dedinju ), pa se nesto zakomplikovalo i morao ostati do danas. Nekom rat, nekom brat.

 

Odem ti ja tako sinoc do JNA. Solidna guzva za kupovinu karata. Naravno, tu su braca tapkarosi za ovakve giliptere kao sto sam ja jer tesko je guzici cekati 15 min. za kupovinu na salteru ( ali ajde, utakmica treba poceti za 30 min ). Kaze lik, treba li kome karta za istok centar. Ja sav srecan, rekoh daj jednu, jer kontam na miru cu gledati ako sjednem na zapad ili istok 😏. Ni na kraj pameti mi nije bilo da su grobari na istoku zbog bojkota ( za koji znam ali zaboravioo ) 😁.

Sefe, izvoli 1800 i ja lagano vodeci se onom " kud svi turci, tud' i mali mujica", krenem za masom. Dolazi momak onako sa visoko podignutom kartom kao pravi baja, do ulaza. Redar naravno kaze, druze, istok je skroz sa druge strane stadiona i moras okolo. " druze, nasao si bosancu govoriti o stranama svijeta, Bog te mazo ".  Ali ajde, dodjem nekako do istoka i vidim nesto tu smrdi. Naravno kad sam usao, imao sam sta i vidjeti. Upade medju najgrdje. Ugledam par slobodnih mjesta na samom vrhu. Naravno, jezik za zube uz po neku gestikulaciju prema sudiji, cisto da me kao briga.

 

Moje subjektivno misljenje onog sto sam vidio i cuo a vjerujem da je tako i sa nase strane.

 Djeca, balavci koji ni vjerovatno jos pišati ne znaju sami, vokabular toliko bogat da bi im i sam Vuk S. Karadzic pozavidio. Lezi Milson uz aut liniju" sve ti bre jebemo. Dabogda ti svi pomrli itd...". Oni malo stariji cca 18 god. koji vjerovatno jos nisu poceli jesti velikom kasikom, okrenuti prema Delijama,  ( da zaboravim na srednjake i sl. ), 'ladno galame da i sami ne znaju na koga i jedan govori ( tik uz mene stoji ), kako bi ih tukao sad i sakom u glavu udarao.... joooj kako mi se sada bije. Ispred njega prazna stolica i on udara onako rukama i svadja se sam sa sobom. 

Topovski udar pogadja Duartea. Tako je. Oba ti oka ispala govno jedno...

 

Utakmica zavrsena, izlazi se tacno ispod sjeverne tribine. Odozgo naravno prozivanje. Oci su mi ispale kad sam ugledao neku curu od cca 24 god. uzima punu flasu vode sa poda i baca gore na tribinu. 

 

Zapitam se: koliko ce te omladine zavrsiti na ulici, koliko ubudale potrosenog vazduha kojeg dišu. Da li ti djuturumi imaju roditelje. Da li su to mozda i vidjeli od roditelja i sl.

 

Da li mozda drzavi odgovara da ima takve šupogljavce ( odgovara sigurno ).

 

Ovakve utakmice, desavanja ili sta god, su idealna prilika da fino ministarstvo posalje 20-ak psiloga i psihijatara na sve tribine i da samo upijaju ono sto cuju i vide. Vjerujem da bi mogli seminar da odrzavaju na tu temu i da gledaju i prave plan kako i sta raditi sa omladinom da ih se izvede na pravi put a pocevsi vec od 1. razreda OS.

 

 

Sve u svemu, bravo Zvezdo.

 

 

 

 

 

Nisi jedini, mada se ovaj infiltrirao na zapad

 

 

 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Manoly said:

 

Najgore je sto upravitelji sada trljaju ruke, zna se kako to ide u Zvezdi kad su talentovana deca u pitanju.

da se utovi do zime i moze priklat za blagdane (figurativno)

14 hours ago, Milko Miller said:

Nebo i zemlja u odnosu na Zander, Garsija, Kanjas, La Para, Tomane eru.

pogotovo finansijski

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...