Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

21 minutes ago, Taki said:

Dodju nam Radonjić,Krunić i Silas i opet ovdje neko nezadovoljstvo,kukanje za bekobima,previše krila..

Ne znam stvarno,sto je previše previše je,tačno ne znam šta bi se moglo desiti da ovdje bar 70% bude zadovoljnih,vjerujem i kad bi osvojili ligu šampiona bila bi priča o finansijama,kako će pokrasti pare i slično..

 

 

Neko od njih ce biti Van La Para

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tako je, fudbal se igra samo na jednoj strani terena. Ja bih prodao Glazera sad, šta će nam pored Krunića, Radonjića i Silasa. Ne razumem šta je s ljudima. 

 

Racunaju da ce svakako u LS primati po 3-4 komada pa prave ekipu koja ce biti u stanju da mune 5.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Ja bih prvo sacekao 10-15 utakmica da dam sud. Lepo je ovo, euforija zbog imena ali imena ne igraju fudbal....

 

Nisi sacekao 10-15 utakmica da dajes sud o Pumi itd...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Ja bih prvo sacekao 10-15 utakmica da dam sud. Lepo je ovo, euforija zbog imena ali imena ne igraju fudbal....

Ma nebitno euforija, nego pričamo o disbalansu. 

Nijedan bek nam nije iznad nivoa Luke Ilića, koji teren u LŠ skoro da videti neće, a pozicije u napadu dupliramo. 

Mi, koji ćemo imati posed max 35% po utakmici. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Dzistrou said:

Moram da priznam, teška srca, da je dolazak Radonjića, Krunića i Silasa dobra kompenzacija za odlazak Hwanga. 

 

 


Na osnovu čega? Tako što su sva trojica jedva videla terena prošle godine. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da se nadamo da će sve Miloje uspeti da uklopi i postavi red u ekipi, Hvang je bio nešto što se ne može zameniti tako lako, uz njegovog zemljaka i dva Slovenca imali smo radnu disciplinu u ekipi u koju su se uklopili Điga pa i naši Spajić i Mimović, Ivanić je uvek tu negde , Duarte dobar momak bez sebičluka u sebi

Sad će biti malo čupavo da se to održi, ali valjda se ima i nekog iskustva u radu pre svega sa Radonjićem pa ostaje da verujemo da neće pući u samoj ekipi. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nije pojacanje dok se ne pokaže na terenu. Dosta je Falkaa, Milsona , Pumi i drugih , gde se naširoko pisalo o 'vanzemaljcima" a ono na terenu nista.

Konkretno Milson...te ljudi ne mogu da veruju da je došao kod nas, pa kakav igrač,  pa čudo....a ono nije u stanju livadarske bekove da pretrči i napravi razliku. 

Teren je merilo. 

Otisao je Hvang, na papiru su došli provereni , iskusni igrači....hajde da vidimo sve to kako će izgledati dole.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, tsva said:

 

Pusta ga jer se posle dve teske povrede u zadnje 3 godine nije vratio na priblizan nivo kao pre povreda pa vise nema mesta na terenu.

 

Zbog cega su mu , nakon godinu dana od druge teže povrede ( povreda ramena) produžili ugovor i povecali platu cca 3X?

 Bice ipak da tu ima jos nečega, a kazem ti gledao sam ga na kraju prethodne sezone i pripremnom periodu, bio je vise nego dobar.

  E kakav ce biti kod nas, to niko ne moze da predvidi :classic_laugh:

 

Link to comment
Share on other sites

                Duarte

 

Radonjic    Krunic      Silas 

 

           Elšnik      ?

 

Seol   Spajic  Djiga    Mimovic

 

              Glazer 

 

Ovako bi nešto trebalo da bude....

 

Grujić bi bio top ovde ako dolazi. . Bekovi su kritični...nemamo nikakvu zamenu na obe strane, a igracemo mnogo utakmica. 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, No name said:

                Duarte

 

Radonjic    Krunic      Silas 

 

           Elšnik      ?

 

Seol   Spajic  Djiga    Mimovic

 

              Glazer 

 

Ovako bi nešto trebalo da bude....

Krunic umjesto upitnika, Ivanic gore umjesto Krunica. Prije tako nekako. Mada, veze nemam sta su zamislili i ko je u kakvoj formi itd.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ma nebitno euforija, nego pričamo o disbalansu. 

Nijedan bek nam nije iznad nivoa Luke Ilića, koji teren u LŠ skoro da videti neće, a pozicije u napadu dupliramo. 

Mi, koji ćemo imati posed max 35% po utakmici. 

Ma znam, to je neka druga problematika.

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Tako je, fudbal se igra samo na jednoj strani terena. Ja bih prodao Glazera sad, šta će nam pored Krunića, Radonjića i Silasa. Ne razumem šta je s ljudima. 

Imamo 3 odlična štopera,tri beka,jedan može igrati na obe strane,slažem se nisu na nivou ostatka ekipe ali pogledajte reprezentaciju a i generalno problem je sa bekovima..Sta bi tek bilo da dovodimo bekobe i zadnje vezne,ali dobro ne vrijedi,stalno će se tražiti razlog za nezadovoljstvo,jer to je valjda bolje osjećanje..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...