Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Mala digresija, pisao sam prije...Klub u kojem sam nekad nesto radio igrao protiv tadasnjeg Fedjinog kluba. Oni igrali kuci, favoriti, mi na plv dali 2 gola i vodimo. Poluvrijeme, ja se vrtim kod svlacionica, ono Fedja i sudija u klinču, drže ih 4 lika, jedan drugom psuju sve zivo i mrtvo. Bukvalno jedan na drugog zamahuju rukama, ono, čekaš da se potuku. A sudija Irfan Peljto, najbolji BiH sudija i veliki gospodin.

Tako da, paljevina je lik malo žešća. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Markoss said:

 

Decko udario Spajica namerno rukom, sudija mu da karton i on sa 20 godina odlucuje da bude apostol istine na terenu i da nekom prica da se krade. Bukvalno da ga saigraci isamaraju u svlacionici i vrate ga na svoje mesto.

 

Crveni vaspitni, i jedino dobro sto je ovaj sudija danas uradio. 

Taj mali se školovao u zvezdinim mlađim kategorijama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, realno, ovo je igra ni za kurca. Ja ne znam uopste sta se mi mozemo nadati i od koga. Od Pume je to to, on bolje ne moze i ne zna. Milson nesto bar pokusava ali isto ni blizu potrebnog. Dalsio za ubaciti ga u 88. min iako mi je izgledalo da ima vise igre u njemu. Elšnik korektan, Duarte isto, Korejac se prilagodjava. Znači, nemamo krila i glavnog veznog igrača. Miloje ima tu neku ludačku sposobnost da napravi rez ali bez nekih ludačkih preokreta u  zadnja 2 dana prelaznog roka, biće mrka kapa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Utakmica za zaborav. Jedini vredno pomena je odbrana sa akcentom na bekove. Svidja mi se što me je Drkušić demantovao i što je iznosio loptu u sredinu. Sa nijim i Djigom u tandemu dobijamo na velikoj prednosti sa dva štopera dobrih na lopti. Ostalo ste sve napisali. Samo pitanje za Vladana, zašto nema Jovanovića?

 

Ovde je Dalsio jako lepo odvukao svog igrača u stranu i otvorio put Drkušiću.

spacer.png

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ja ne verujem da je iko ozbiljan zagrizao za Serifa.

Mozda su neki neozbiljni, ovakvi kao sto smo mi :).

Kontam sa Jovanovicem ima neka fora, nemoguce da danas nije imao mjesta, bar u drugom da udje.

Edited by Small Owl
.
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, СтелаРоса said:

1 sut, 29% posed lopte, 2 kornera i 24 napravljena faula. Kakav fudbal

Imaju oni pravo da igraju kako smatraju da će im doneti rezultat. 

Ali im je ponašanje užas, od navijača do trenera i smešni su oni koji tvrde da ih je neko pokrao. Da je normalna liga posle gađanja Drkušića cela tribina bi bila ispražnjena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sad sam vraćao snimak, moguće da je udario Spajića, ali da snimak počinje malčice kasnije. 

 

Što se tiče utakmice, biće naravno teških utakmica i u prvenstvu, ne može se lagano pobeđivati. Problem je što nikako da uhvatimo dobar ritam, vežemo nekoliko dobrih utakmica. Mnogo novih igrača, treba sve to uigrati a i ovaj odlazak Hvanga otežava posao Milojeviću. Sećam se njegove prve sezone, brzo je sve skockao, nekoliko igrača u životnoj formi, Krstičić je briljirao, Boaći, Le Talek, Donald, Radonjić, Kanga...Igrali smo odličan fudbal i onda na polusezoni prc, prodaju Kangu i presele Krstičića ispred zadnjih veznih da organizuje igru. Sada su prodali Hvanga, okej, nismo se samo mi pitali, pitao se i on, ali možda je postojala mogućnost i da se zadrži ali da se uprava nije mnogo ni potrudila.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...