Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Ilic je kanta i za polovnog Ivanica. Igrac manje na terenu. Seta traku. Krila se i ne bave fudbalom. Dalsio spreman za trodupli blok al sa loptom ni na vi. Bolje da igraju Kanga i Katai barem bi umuljali jedan

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nerealno izdanje Olajinke.  Sve što je mogao upropastio je. Goru partiju nisam gledao skoro. Puma karta za Panamu.

Ilić na klupu. Ovo sto je prikazao je za tribine. 

 

Milson u tim,  i Ivanic.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Očekivanih 45 ničega... fali kreacije napred, umesto Olajinka/Pume napred, dva spora drveta su previše. Jedan od dvojca Ivanic/Katai bi rešio problem.

  Šteta za Drkusica,  dve (polu)šanse. 

 I kragujevcani dosta dobro, odlično za ostale ekipe u našoj ligi, trče i zatvaraju prostor.

 

37 minutes ago, Small Owl said:

@Igor_Kod mene (BiH/RS) je Zvezda TV na kablovskoj (redovno, ne neki poseban paket). A skont'o sam da kod vas nije takav slucaj, zato pitam. Hvala.

Nego, Mimović je baš živnuo, u odnosu na nesnađeni početak.

 

 Prva liga Srbije ima svoj kanal na YT i tu mozes da gledas prenose utakmica ( uglavnom sve prenose).

  Imas I snimak nakon utakmice,  tako da možeš i naknadno  da pogledaš. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Utakmica klasična pred reprezentativne pauze. Ovde pola time razmišlja kako će do Paname, Slovenije ili Južne Koreje. Plus za par dana kraj prelaznog roka, pa niko neće da rizikuje neku povredu sada. To se pogotovo vidi kod Pume. Ali ne liči mi na kiks, mislim da ćemo dobiti 1:0. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, atmsfr lnČ said:

Moraju Milson i Laki od starta u drugom mozda bi i Dalsija menjao mada ne znam sa kim.

Ima Mirka, Sljivica i Knezevica. 

Knezevic je odlicno igrao kad god je ulazio, jeste da nije bas pozicija za poziciju sa Dalciom.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Igor_ said:

Ima Mirka, Sljivica i Knezevica. 

Knezevic je odlicno igrao kad god je ulazio, jeste da nije bas pozicija za poziciju sa Dalciom.. 

Pa nijedan po meni ne moze da igra ovo sto trenutno igra on svi su ofanzivniji mada i Dalsio je

Link to comment
Share on other sites

Bice zajeban zivot posle Hvanga, u ovih 11 je Seol otprilike najkreativniji igrac.

 

Radnicki me neprijatno iznenadio, obicno pokusavaju da igraju fudbal. Ovo danas je ultra agresivno, takticki pismeno i borbeno, ali bez ikakvih ambicija da se nesto uradi napred.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram!?

Olainjika i Puma ništa ali apsolutno ništa nisu uradili.

I taj par krilnih igrača nastavlja i drugo poluvreme a kaniš da pobediš ovde.

Razumem dagostujemo Interu ili Monaku pa je bodić kao kolačić.Ovako mora da teren neko ko može i zna probiti 1 na 1.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...