Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Мџе said:

Sada sam se setio da nama prvenstvo završava 21. decembra a počinje 1. februara. A dve utakmice se igraju u poslednje dve nedelje u januaru. :twak:


Da, to je bas loša okolonost jer ćemo biti totalno van takmičarskog ritma.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

Šteta će biti ako nam zabrane dolazak delija molano

Nece njihova policija dozvoliti dolazak delija. Romanisti su porucili odavno da ce se svetiti do smrti, a ovo su im prilike baš

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, pavlaka said:

Kaze Terzic da nece niko dolaziti a ni odlaziti...

Sto je po meni ok. Samo me malo brine situacija na beku. Jedna povreda ili suspenzija za Mimovica/Seola i opet nas ceka Rodica. Sa druge strane bi dolazak beka svakako imao veliki uticaj na minutazu Mimovica, tako da mogu da razumem i odluku da ne dolazi niko vise. Ali dobro Terza je u pitanju, ne znam bas jel ce moci da odbije svaku ponudu do kraja prelaznog roka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Guru said:

Možda bi mogli malo i da iskuliramo sa pojačanjima, posebno ovim zvučnim koja dolaze specijalno za Ligu šampiona...

 

8 minutes ago, Мџе said:

Kaže Terza prelazni rok je gotov. Ni odlazaka ni dolazaka. 

 

Great minds think alike 

 

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

Velika je verovatnoća da će se decembar/januar utakmice uglavnom igrati u "toplijim" krajevima (Italija, Španija, Engleska, Portugalija... ) tako da će Zvezda verovatno svoja domaćinstva ispucati do novembra.

Link to comment
Share on other sites

Jbg, ne vidim razlog za kuknjavom. Jeste da je moglo lakse iz 4. sesira, ali smo zato izbjegli ozbiljne ale iz prva dva.

Bitno da sa svima moze da se igra. 
Ovaj format mi je odlican. Bas bih ispizdio da nismo prosli.

Uzivajmo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Мџе said:

Sada sam se setio da nama prvenstvo završava 21. decembra a počinje 1. februara. A dve utakmice se igraju u poslednje dve nedelje u januaru. :twak:

Ta zimska pauza je besmislena. Treba da bude neka mini pauza od recimo 25.12 do 10.01 i to je to.

Edited by Don Juan
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Odlican je zreb, zaista, puno ovih "istorijski" velikih klubova, Barsa, Milanezi, Psv, Benfika.

 

Rezultatski, nemam neka prevelika ocekivanja, bio bih zadovoljan sa nekih 5 bodova, sve preko toga mi deluje sokantno.

 

Edited by holden c.
Link to comment
Share on other sites

Mnogi smatraju da nam je liga europe mjera pa ovako gledajuci ovo su takvi protivnici. Niko nije toliko jak da te istambura sa 50% snage al opet te svako moze pobediti.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...