Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

12 hours ago, fradler said:

Zavrsili smo i pojacanje na poziciji talenta iz Vojvodine, potpisuje mali Lazar Jovanovic... 

A kakav je taj mali? Ima samo prezime ili moze biti neke vajde od njega? 

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Shunsuke Nakamura said:

Žan Karničnik bi bio dobro rešenje za desnog beka. 


Potpisao za Celje u januaru i platili ga 500k. Mislim da je ok opcija i saigrač Petar Stojanović koji ulazi u poslednju godinu ugovora, mada je igrap Seriju B ove sezone.

Na drugoj strani, Janža je produžio ugovor sa svojim klubom pre nedelju dana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Taj Stojanovic se razmatrao, ali je igrao za Dinamo, tako da nema nista od toga.


Pa Lučo je bio kapiten i kod nas i kod njih. Da je Hrvat pa ajde. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Мџе said:


Pa Lučo je bio kapiten i kod nas i kod njih. Da je Hrvat pa ajde. 

Naravno da to nema veze. On prosto nije kalibar za Zvezdu. To sto bekovi iz slovenacke lige i Serije B izgledaju kao ozbiljni igraci je zbog cinjenice da su Gacinovic i Zivkovic sami morali da pokriju celu stranu.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Мџе said:


Pa Lučo je bio kapiten i kod nas i kod njih. Da je Hrvat pa ajde. 

 

Stojanovic je Srbin koji je igrao za Dinamo. Lucho je random Argetinac koji je igrao za Dinamo. 

 

Mislim ne pravdam ovo razmisljanje, samo objasnjavam. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Ikac said:


Potpisao za Celje u januaru i platili ga 500k. Mislim da je ok opcija i saigrač Petar Stojanović koji ulazi u poslednju godinu ugovora, mada je igrap Seriju B ove sezone.

Na drugoj strani, Janža je produžio ugovor sa svojim klubom pre nedelju dana.

 

Da nije Kekov miljenik, teško da bi iko čuo za Karničnika. Dosta limitiran, defanzivno orientisan bek. Mislim da ga ubrzo čeka pomeranje na štopera, obzirom da i ovako ne doprinosi mnogo prema napred, a i sad če 30.

Od svih reprezentativaca Slovenije na beku, pojačanje bi verovatno bio samo ovaj što ne igra - Jure Balkovec. Fantastična levica. Prekidi, udarci sa distance, centaršutevi. Više neki wingback, zbog čega verovatno i ne igra kod Keka

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Markoss said:

Taj Stojanovic se razmatrao, ali je igrao za Dinamo, tako da nema nista od toga.

Hahah majko sveta. Prosto čovek da se zapita kako li smo doveli Stojića, jer je igrao za TSC a oni su Mađari. Dečko se zove Petar Stojanović, A reprezentativac svoje zemlje, duži niz godina igrao Seriju A, ali kakav kiks igrao i za Dinamo i to još bio dobar pa otišao u Italiju.

 

Bio jednom jedan igrač Dinama, a danas je meni lično omiljeni igrač u istoriji našeg kluba.

Ovo me podsetilo na to koliko je realan FM. Drug i ja doveli Kranjčara u 05 Manageru i stvarno sam dobio vest da nisu navijači zadovoljni 😄 

Link to comment
Share on other sites

Kao da je to neka novost da vodje stavljaju veto na dolaske nekih igrača.

Sećam se kad je Robi hteo Kramarića da dovede,grupa je momentalno zabranila taj transfer zato što je Hrvat.

39 minutes ago, pentatonika said:

Misliš na Prosinečkog ili Boru Cvetkovića?

Verovatno misli na Robija.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Polivalentni Stevica said:

Kao da je to neka novost da vodje stavljaju veto na dolaske nekih igrača.

Sećam se kad je Robi hteo Kramarića da dovede,grupa je momentalno zabranila taj transfer zato što je Hrvat.

Verovatno misli na Robija.

 

Ma to za Kramarica je glupost. Robi ga hteo, rekao nekom novinaru i cela prica se oko toga napravila. Prvi Kramaric nije hteo da dodje, tako da nije ni doslo do toga da bilo ko ulaze veto. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, No name said:

Jel pratio neko Jovanovića iz Vojvodine  što je došao? Vidim i da skoro nije ni igrao u Vovodini...

Plata 200.000 ..

Dečko je "tatin sin" da ina kvalitet već bi ga tata uvalio u Belgiju

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...