Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

Da se zahvalimo Bogu što smo na vreme primili golove pa smo morali da počnemo da igramo fudbal. Inače bi kukavica koja se lažno predstavlja kao trener izveo sve ofanzivce, pa kad bi kasnije primili golove niti bi imali vremena za napad, niti bi imao ko da ga igra. Da ima razuma taktičar se ne bi ni vraćao nazad.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Danas su nam desno krilo igrali svi sem pravo desno krilo. 
Seolu, za pocetak treba Miloje da odredi koju poziciju igra, tek je dosao i tumbanja  sigurno ne pomazu. 
Djiga je najbolji primer kako se doceka vrhunski igrac, kad ima talenat, a istrpi se (mozemo misliti kakav bi bio da i on nije seckan malo po malo i da nisu menjani stoperi ko na traci). 
Ndiaje covek ne zna da igra fudbal, ne ume da se krece, ne ume da primi, nema pregled igre, jedino sto je srcan, a to sto daje golove u nasoj ligi, pa to moze kobgod, kad ima ovakve igrace uz sebe.

jos jednom, steta sto trener gusi ovu ekipu, vidi se da imamo napadackog potencijala.
 

Edited by zvezdsusrcu
Link to comment
Share on other sites

Prvo poluvreme ne izlazimo sa svoje polovine i gol visi u vazduhu. Umesto da menja nešto na poluvremenu,  on nastavlja isto. Covek doslovno čeka da primimo gol da bi igrao, tako i bi.

 

Ja ne mogu da verujem dokle će ovaj covek da improvizuje a ima kamion igraca, konkretno Ilić na krilu pored milion krilnih igraca...nemam komentar. Ovaj trener nije dorasta imena zvezde.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

На крају одличан резултат!

Могло да буде 0:4

Игра голо говно.

Стиди се Милојевићу, колико год имао заслуге за овај препород Звезде од 2017. буквално си алиби тренер.

Пролазимо ове на Маракани лагано, али ако овако будемо играли у ЛШ биће опет Бајерн 0:6 на Маракани.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Prijatelj Mitar said:

 

Spajic je na zalost zacementiran u 11. Drkusic je dosao da bi zamenio Djigu i to je sad jasno. Sramotna igra, sramotno i poslovanje. 

 

Ovo sam i ja pomislio. Ali sjebo im je planove ovom partijom danas. Može biti da če Drkušić biti žrtva. "treba mu vremena za prilagodjavanje"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mozda se malo potcenjuje Bodo ovde. I meni deluje da mi imamo nesto vise talenta, ali Norvezani su sasvim korektni. Uostalom, ovaj Hauge iz Milana je lagano najbolji igrac ovde.

 

Na kraju krajeva, snagu ekipe cini i ono sto je na klupi, a tu smo u debelom minusu. Ja razumem oprezan pristup, ali sta je ovo bilo, majko mila.

Link to comment
Share on other sites

Ova utakmica je magistarski rad na temu zasto nam je fudbal kurac. Bode ekipa bez ikakvog individualnog kvaliteta, ali fizicki besprekorno spremna, trenerski dobro vodjena, fudbalske fundamente (pas, prijem lopte, presing, transformacija iz odbrane u napad) radi skolski i tacno, a mi mrsomudimo nesto. Ovo mora da bude osnova, srpski tehnicari koji umiru u lepoti moraju prvo ovo da nauce, pa tek onda da glume Mesija za radijusom kretanja od 10 metara.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

Uzasna utakmica. Poslednjih 20ak minuta je samo pokazalo kakav je pravi odnos snaga dve ekipe, ali naravno mi ne bi krenuli da igramo da nismo gubili 2:0. Katastrofalan mentalitet pre svega trenera. 
 

Koliko nam je tim samo u haosu, bukvalno se ovaj, na kraju, solidan rezultat ostvario bez ikakve pameti, plana i sistema. Prvo Serif u 11 nakon sto tri utakmice nije ni igrao gde je Duarte usao u odlicnu formu. Serif kao da je Runi pa mora u 11. Rodic isto tri utakmice presedi na klupi pa veceras starter. Dalsija nismo nigde videli mesec dana i odjednom ga ubacuje u igru. Ivanic je promenio pet pozicija veceras, Seol igrao na oba beka, Olajinka na obe strane, itd... 

 

Milojevic ako u revansu ne stavi Drkusica, Mimovica, Milsona i Duartea od starta onda nije normalan. Mali Mimovic kakav god da je bar moze da trci za razliku od Rodica koji je penzioner i treba mu sto godina da se okrene i izadje na blok. 
 

Seol me razocarao defanzivno, ovo je bas bilo lose. Fino dodaje unapred, ume, ali slaba vajda ako ce biti ovoliko nesiguran nazad.

 

Sto je najgore imam osecaj da cemo ih u revansu pregaziti i proci ce i ova sramotna partija kao sto i sve drugo prolazi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dao si protivniku sat vremena da plete mrezu, bilduje samopouzdanje. Na kraju primis dva gola koja su visila u vazduhu. Drkusic - Djiga u Beogradu.  Ovakvim pristupom bez obizra koju Evropu igras nema sta da trazis. Sramotio se MIlojevic danas, eksperiment mu nije uspeo. Sada moramo dva gola vise da damo u revansu od protivnika. Alibi Milojevic. Lino sam ogorcen na trenera.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I ovaj Dalsio, ovo kratko što je odigrao, odigrao korektno. Ima dobra dodavanja, iskusno nekako drži loptu, siguran je...Ispao iz prvih 11 iako nije ništa kiksao, valjda umjesto Elšnika...iako ni Elšnik nije pokazao ne znam ni ja šta. Aj bar se imamo čemu nadati iako je ovo katastrofa. Eno Dinamo je, od kojeg smo mi dosta jači po Terzinim riječima, već prošao dalje. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...