Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, McLeod said:

 

Ilic je jedini razlog sto nije 3-0, skinuo je dva suta u rangu Kurtoe da se ne lazemo.

 

Bukvalno. Ovo je kao kad su ljudi priseravali Glazeru sto je kiksnuo na Etihadu, a pre toga odbranio pet zicera.

 

Ilic branio sto je do njega, da je bolji golman ne bi dosao da bude rezerva u Zvezdi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veoma teško je u ovakvoj utakmici reći kako je neko dobar ili loš. Mi za 55 min nemamo šut, nemamo akciju, nemamo neko classy dodavanje, nemamo baš ništa. Ja ne znam šta je bio plan ali ovo je baš da lagano prebaciš kanal i to na Criminal minds i ko ga jebe.

Link to comment
Share on other sites

Kao u reprezentaciji, ubismo se od taktike, rekao bi čovek, Italijani su male mace za nas a onda kad zbog te "taktike" primimo gol, onda kao nešto igramo ali to je uglavnom kasno.

Nikad, ali nikad nećemo naučiti.

Ako sto puta baciš kamen uvis i on svaki put padne na zemlju, mi iz nekog razloga svaki put ponovimo isti postupak i nadamo se neće..

Pa hoće rođaci, padne na zemlju i sto prvi put.

Link to comment
Share on other sites

Jes da ne pokusavamo da igramo fudbal, ali moraju Elsnik i Ivanic da se nude, da insistiraju na lopti, da bar nesto pokusavaju. Igras na toj poziciji, imas odgovornost, moras svaki napad da overis, pogotovo kad ne ide. Ova dvojica nit trce, nit igraju ista s loptom. 

 

Kanga kakav god da je, nikad ovako alibi u zivotu nije igrao.

Link to comment
Share on other sites

Ivanic je meni uvek bio alibi igrac. Ovaj Hvang ce da bude na svakom delu terena da bi dobio loptu, a on cak i nije po vokaciji kreativac. Ovaj stoji u svom krugu i ne mrda. Ne moze da se tako igra ozbiljan fudbal.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...