Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, Markoss said:

Rodic penzioner bar predje pola, sta tacno Seol igra? Ne prelazi centar, al je zato los nazad. 

 

Ako se izuzme onaj gol, on igra dosta loše otkako je došao. Od onog brainfarta proti Tekstilca pa nadalje.

Ali dobro, nije da sam očekivao jači skauting od Mrkele, koji se vodi logikom: Hwang je ekstra, mora da su i ostali Koreanci takvi.

 

Pri tom, po toj levoj strani mu se šeta ovaj Bjorkan, koji pitanje dal je bolji od Nikole Ignjatijevića. 

 

4 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Ovo su baš viktorije, ali ne ugrožavaju vas, što ne znači da neka van 16 neće ući ili neki dupli pas proći. Očekujem makar malo otvorenije u drugom poluvremenu, ovo je teško izgurati 90 minuta...

 

Nema od toga ništa. Miloje je primio gol protiv Salzburga u nadoknadi prvog poluvremena i svejedno u drugom izašao bez napadača.

 

3 minutes ago, Čvarkov said:

Stvarno ne znam što ste napunili gaće. Prolazimo ovo lagano, ali u lš moramo igrati fudbal.

 

Aha, jedva čekamo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, СтелаРоса said:

Bezveze. Sa ovakvim razmisljanjem i nacinom igre potpuno je nebitno da li cemo ovo proci ili ispasti, jer tapkamo u mestu i ne napredujemo. Ne znam kome je vise ovo zanimljivo i ko moze da gleda. Bukvalno kao da gostujemo Realu, a ne ekipi od koje smo bar duplo vise ulozili u igracki kadar. Zali boze ovih nasih igraca koji imaju odredjen kvalitet ali je skroz ugusen i zrtva je kukavicke taktike.

Ali čuješ ovog sa Arene.."Potpuno je nebitno sve, bitan je samo rezultat sa kojim će se ići u Beograd". I to je to razmišljanje. Mogu pišati po nama 180 min ali ako prodjemo, šta nas briga što su pišali po nama, mi smo prošli. Odvratno razmišljanje i ne,nije bitno samo proći. Daj malo to sa stilom nekim, da se ne sramotim kad gledam statistiku, jebem mu mater.

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što se kupuju toliki igrači kad se zna taktika koju Miloje stalno forsira. Ovo što je osmislio više ne igra ni Balkani iz Suve Reke, ni Farska ostrva. Možda i prođe nekako ali ovo ne liči na fudbal koji se igra 2024 godine. Sramota

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo kod Dejana Stankovića makar redovno pokazivali muda u Evropi.

 

Ne znam što se posle Miloje ljuti kad kažu da je bunker trener.

 

Da uđemo u LŠ i da nam svako poluvreme bude ovako, neka hvala. Novac koji prihodujemo od nje svakako ode na neke drugorazredne strance i ako treba nešto da se ponove Terzini naslednici... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta ste se ubedacili nakon 45min?

 

Jeste da lose igramo, ali klasika Milojeva, da se ne srlja...

 

Isticao se teren pre utakmice i kako ce to biti veliki izazov i njihova prednost - mislio sam "sta bre kenjaju za teren" - ali sada kada sam ga video, ovaj tepih bukvalno, koji se jos i vidi kako je potklobucen uz aut liniju, mogu da razumem da je nasim fudbalerima (ili bilo kome ko dolazi sa trave) na neki nacin sok i da se osecaju neprilagodjeno. 

 

Ocekujem mnogo bolju igru u drugom poluvremenu. Ako im vec dajemo loptu onda moramo da igramo sa brzim igracima, jbg nema Bukarija ali imamo i brzih od Ivanica i Ilica. Ako imamo ideju da uzmemo loptu onda se plasim Rodica i Spajica pozadi - a bukvalno bi mogao Katai umesto Ilica tada, da proturi neku loptu kao na malom fudbalu jer ova utakmica vise lici na mali fudbal nego normalni. 

Link to comment
Share on other sites

Bode ozbiljna ekipa, ali kući na ovom terenu. Tačni pasovi, našpanovani bas kako treba, nije čudo što je Roma dobila 6 komada. 

Neću da branim Milojevića, nije da nije kriv sto smo ovakvi dočekali plej off, bez glave i repa, ali bilo koja druga postavka igre bi ovaj dvomeč završila večeras.

Aj srećno u drugom, pa da ih gazimo na Marakani.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam čemu vika na Seola. Jeste bio jednom pretrčan i to je sve loše što sam video. 

Deluje mi da ima dobru desnu nogu. Za razliku od svih ostalih bekova, može da odigra na prvu i da pogodi igrača direktno u nogu. To što nije prešao centar...pa ko jeste? 

Link to comment
Share on other sites

Dok vas citam imam utisak da apsolutno nikakav fudbal van Zvezde u domacoj ligi ne gledate, gde se trpa nejac, pa nemate nikakvu predstavu o stvarnoj snazi tima i tezini evropskih utakmica.

 

Ne kazem da pristup nije razocaravajuc, ali ocekivalo bi se da gubite 4-0 i da su vas ponizili, a stvorili su jednu i po sansu. Osim tog poseda nisu uopste toliko opasni.

 

Da igrate onako kako 90% vas ovde pise i zeli, gubili biste 2-0 na poluvremenu najopustenije. Zato sto ova ekipa igra na kontre, uzasno je spremna i disciplinovana.

 

Ono sto je lose je uzasna postavka po boku, ne znam da li imate nesto bolje od besmrtnog Rodica, ali ni ovaj drugi Korejac ne imponuje. Ilic van pozicije takodje besmislen.

 

Ja bih bacio Drkusica na desnog beka i tako rasteretio malo odbranu, mada oni vecinom sve opasne napade imaju preko vase leve strane, tako da to nije preterano bitno.

 

Najveca imbecilnost je sto vam je postava kao u Evropi dok ste imali Bukarija, gde ce mu se otvoriti desno da istrci, ali sada ga nema, pa vam je desna strana napada neupotrebljiva.

  • Like 2
  • Love 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Negledljivo. Kao sto neko rece, zao mi igraca, koji imaju potencijal da igraju, a zrtva su Milojevog “sistema”. 
ovakav fudbal nema veze sa Zvezdom, a oni koji ovo forsiraju treba da odgovaraju. I da prodjemo, sta cemo dobiti? Dobice Terzic pune dzepove para, neki igrac mozda dici cenu, a mi cemo igrati ovsko i za 5 godina i opet u grupi biti predzadnji ili zadnji. Sramota je na sta smo spali, a nije da nemamo neki kvalitet. Ogadio mi covek fudbal, gubim zelju da gledam i postajem ravnodusan, dobili-izgubili, jednostavno, ovo nije Zvezda.

Edited by zvezdsusrcu
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Kooineeperk said:

Oni i jesu za ovakvu utakmicu. Kratak teren, treba neko da iskombinuje na malo prostora, a oni i ne mogu vise od pola sata. 

 

Katai sigurno ulazi. :59:

 

 

Po podacima sa neta dimenzije terena su 105x68, mada je i meni utisak da je manji teren.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, berti said:

Ako udjemo u ligu sampiona, neka nam daju pare a mi da igramo ligu evrope. Gde bre ovakvi da igramo lš. Nakantace nas neko sa 15 komada...

Throwback u 2018. godinu kada primamo 6 komada od PSG gde smo izasli na teren sa tri zadnja vezna. Nakon toga Milojevic menja mentalitet i sebe i cele ekipe, a rezultat toga je istorijska pobeda nad Liverpulom,  nadigravanje sa Napolijem u gostima i solidan otpor Psg-u u poslednjem kolu. Godinu dana kasnije se vraca na fabricka podesavanja i ponovo nece da igra fudbal te gubi od Bajerna i Totenhema otprilike 20:0 u cetiri utakmice. Evo u 2024. i dalje ne zeli da bude ona verzija sebe nakon poraza od Psga. Jednostavno tako je naucio i ne ume bolje. 
 

Ja mislim da bi mi veceras bolje izgledali sa Srnicem, Bakulom, Milicem... To su igraci koji u ovakvom sistemu pruze svoj maksimum. Isto tako, ovakav sistem obesmisli igraca poput Hvanga koji je verovatno najbolji igrac na terenu u obe ekipe. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...