Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

To na Etihadu je enciklopedijski primer bunkera dok nas nisu otvorili. I Bahar je u LŠ praktično sve utakmice počinjao zatvoreno, a gas se dizao tek primimo gol i dizao s klupe sve živo i mrtvo, tako da smo odigrali možda tri poluvremena lepog fudbala. Uz to, nije rezultatski ostvario ništa u LŠ, u domaćoj ligi se ekipa mučila, a igra nikakva.

Bez obzira na sve, trebalo je ostane celu sezonu, da zaista budemo načisto s njim, a ne da sad nagađamo šta bi bilo kad je bilo.

Edited by pentatonik
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Bahar je bio jedna od retkih dobrih Terzicevih ideja. Meni je prilicno zao sto nije ostao, uz sve mane u domacem prvenstvu. Siguran sam da bi se malo prilagodio, a i jebeni rat nije uopste pomogao. Naravno, tu je i faktor "iz cista mira pravim penal na derbiju pa posle pljujem Bahara" Rodic. 

 

S druge strane, u Evropi smo izgledali bolje, pokusavali da igramo fudbal, bez duplih i troduplih blokova. Nedeljkovic i Mijatovic su imali ozbiljnu minutazu (mada je Mijatovic mogao i ranije, ali dobro), i na kraju ostvarili fine transfere. 

 

Ovo je sve suprotno - odvratna igra, mladi igraci samo kad bas moraju, a na kraju vrlo lako moze da se desi da opet udjemo u LS. Iskreno, nisam siguran sta je bolje. Brukacemo se kao Srbija na EP, mozda i vise igrom nego rezultatima.

Link to comment
Share on other sites

ovo sto mi igramo je potpuno negledljivo

nismo za LS, a ni za LE, mozda bi neka liga konferencija bila odgovarajuca za ovo smece

mi nikakvu igramo nemamo, nikakav sistem

imamo samo blok, a napred kako nas usere na poneki individualni bljesak

 

samo nek ovaj covek ode, domacu titulu moze da osvoji i milijas



"Nećeš čuti od mene da smo bili jako loši. Ne možemo da sednemo na tribini i kažemo da smo bili loši. Momci su dali sve od sebe, Mimović je dao gol, on je budućnost Zvezde. Videli ste kakav je Hauge igrač, odličan, oni su reprezentativci Norveške. Imamo igrače, ja ih treniram, tu sam sa njima, nekada protivnik ne dozvoljava. Igrati protiv ekipe koja je atipična, igra stravičnu tranziciju. Pratili ste ostale ekipe, meni je Bode ostavio najveći utisak. Hitra su ekipa, sigurno imaju svojih mana, spremićemo se na najbolji način".

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Also, mislim da nismo spominjali ovde na forumu da je Bodo dan pre meča vratio Zinckernagela na pozajmnicu. Juče je več igrao poslednjih 20ak minuta. Veliko pojačanje po mom mišljenju, obzirom da im baš fali individualnog kvaliteta i da previše napada ide preko Maatte-a. Ne bi se iznenadio ako u Beogradu počne u startnih 11.

Link to comment
Share on other sites

Slažem se da je bila dobra ideja, sem momenta u kom se sprovela. Imali smo trenera koji je imao otvoren put ka duploj kruni i usred toga mi pregovaramo s drugim, pravimo miotomaniju oko njega, a da nije ni seo na klupu.

Deo te mitomanije ovde se jako drži i danas, pogotovo u delu da je forsirao mlade igrače, što baš nije potpuna istina. Sve to sa Nedeljkovićem i Mijatovićem je pre bilo u iznudici i sticaj okolnosti nego nešto što je Bahar od starta planirao.

Švrljao sam ranije po izraelskim sportskim portalima. Ljudi su tamo pisali da on nije trener koji stvara igrače nego traži gotove.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

kaže Miloje da mu je Bode ostavio najači utisak pa me zanima da li mu padne na pamet da proba barem na treningu pa posle polako i na srpskim livadama da igra nešto slično kao Bode

ili će i narednih 10-20 godina da forsira ono što je naučio kod bata đore-dupli blok a napred šta uradimo

jeste da to iziskuje mukotrpan rad ali evo vidimo na primeru ovih Norvežana da i bez mnogo talenta može da se postigne kad radiš pošteno i stručno 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, pantelia said:

Bahar je bio jedna od retkih dobrih Terzicevih ideja. Meni je prilicno zao sto nije ostao, uz sve mane u domacem prvenstvu. Siguran sam da bi se malo prilagodio, a i jebeni rat nije uopste pomogao. Naravno, tu je i faktor "iz cista mira pravim penal na derbiju pa posle pljujem Bahara" Rodic. 

 

S druge strane, u Evropi smo izgledali bolje, pokusavali da igramo fudbal, bez duplih i troduplih blokova. Nedeljkovic i Mijatovic su imali ozbiljnu minutazu (mada je Mijatovic mogao i ranije, ali dobro), i na kraju ostvarili fine transfere. 

 

Ovo je sve suprotno - odvratna igra, mladi igraci samo kad bas moraju, a na kraju vrlo lako moze da se desi da opet udjemo u LS. Iskreno, nisam siguran sta je bolje. Brukacemo se kao Srbija na EP, mozda i vise igrom nego rezultatima.

Jeste dobra ideja,samo sto se taj Bahar posrao po svemu sto je radio. Do kraja njegovog mandata mi bukvalno nismo znali koja nam je startna postava, tumbanja formacija , igraca.. jedino sto je imao je donekle napadacki mentalitet koji se u domacici i nije toliko prepoznao jer su nas mucili razni vozdovci i kompanija pa smo tako i zaostajali na tabeli, a protiv ocajnog partizana nije uspio da pobijdi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Don Dusko said:

Ovo odlaganje utakmica zbog Evrope mi je bruka jedna. Ej ti umesto da igras i uigravas se ti odlazes jer umorices se.

Zamislite da ovako rade klubovi u Evropi(Engleski, Spanski) gde je intezitet 100x jaci od ove JSL bede?!

 

Stvarno bruka... A to rade sve ekipe koje igraju neke kvalifikacije? Nema veze, opet naša bruka.

 

Imam utisak da se ovde navija da Zvezda izgubi samo da bi se reklo da je Milojević neznalica.

 

Igramo loše, ali ni prošle godine nismo nešto bolje izgledali, pa da se plače za tim periodom. Posebno ne kod Cokne i Mistera.

 

Ako neko ima kredita to je Milojević, da je sreća da se opet "obruka" pa da obezbedimo grupnu fazu i dobijemo nekog u LŠ.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Daleko mu lepa kuca ( Bahar) .U prvenstvu zaostajao -5, derbi nikad gore odigran uz svesrdnu pomoć rodica, koga je isti taj bahar forsirao da mu igra samo LŠ i derbi, a svi znamo kako je vratio. U ligi je imao problem svakog da pobedi, svaka šuša je davala gol,  sa svima mucenje.

Dobio LS na tačni, igrački kadar imao skoro kompletan na pripremama,  a onda kreće njegovo ludilo, tumbanje tima, rotiranje, sve ono što sad radi Milojević.  Poslednje mesto u LS sa samo jednim osvojenim bodom.

, covek nije bio glavom prisutan ovde, i dobro je sto je otisao. 

 

Ono što nije dobro,  to je što je došao Milojević,  I sve što on nosi sa sobom.

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Boaće said:

 

Stvarno bruka... A to rade sve ekipe koje igraju neke kvalifikacije? Nema veze, opet naša bruka.

 

Imam utisak da se ovde navija da Zvezda izgubi samo da bi se reklo da je Milojević neznalica.

 

Igramo loše, ali ni prošle godine nismo nešto bolje izgledali, pa da se plače za tim periodom. Posebno ne kod Cokne i Mistera.

 

Ako neko ima kredita to je Milojević, da je sreća da se opet "obruka" pa da obezbedimo grupnu fazu i dobijemo nekog u LŠ.

veruješ da ovom taktikom koju forsira može da pobedi u revanšu?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Perkos2 said:

veruješ da ovom taktikom koju forsira može da pobedi u revanšu?

 

Pa jurićemo taj gol zaostatka, sigurno nećemo da igramo kao sinoć do drugog primljenog gola. Nije mi važan način, neka on obezbedi Ligu Šampiona i dođe do 13/13 u kvalifikacionim dvomečima, pa ima vremena do grupne faze da se malo unapredi trenutno loša igra.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Boaće said:

 

Pa jurićemo taj gol zaostatka, sigurno nećemo da igramo kao sinoć do drugog primljenog gola. Nije mi važan način, neka on obezbedi Ligu Šampiona i dođe do 13/13 u kvalifikacionim dvomečima, pa ima vremena do grupne faze da se malo unapredi trenutno loša igra.

Fudbal je i prosta ali i komplikovana igra koja ima neke svoje principe, i obično ekipa koja je više posvećena fudbalu tj. koja igra fudbal pobeđuje. Ima izuzetaka naravno ali je procenat ekipa koje do rezultata stignu igrom bez igre vrlo mali. Ostaje nam da se nadamo da može Miloje u sedam dana da osmisli način kako da pobedimo i prođemo dalje, ovo sinoć ništa nije valjalo i ne treba to ponavljati. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Steve Gerrard said:

Jeste dobra ideja,samo sto se taj Bahar posrao po svemu sto je radio. Do kraja njegovog mandata mi bukvalno nismo znali koja nam je startna postava, tumbanja formacija , igraca.. jedino sto je imao je donekle napadacki mentalitet koji se u domacici i nije toliko prepoznao jer su nas mucili razni vozdovci i kompanija pa smo tako i zaostajali na tabeli, a protiv ocajnog partizana nije uspio da pobijdi.

 

Ne sporim, izgledali smo katastrofalno u domacem prvenstvu. Samo kazem da je moje misljenje da bi titulu svakako uzeli, a Bahar bi se, verujem, prilagodio. Mislim da bismo bili u mnogo boljoj situaciji da je ostao Bahar nego gde smo sada.

 

O ocajnom Partizanu ne bih, kad zec iz sesira potpuno slucajno napravi bespotreban penal na cosku sesnaesterca, to ume da natera na razmisljanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Otprilike već znamo kako ćemo igrati u revanšu.

Pokušaćemo na frku da ga damo u prvih 15 minuta i onda opet dupli blok pa da izguramo do produžetaka i penala.

Pošto je očigledno da Milojević i dalje misli da je 2018.godina.

 

Nešto se ne sećam da je Milojević tako dva puta ušao u LŠ i jednom u LE, više se sećam da smo Haifu na taj način pokušali da prođemo. Milojević tad nije bio trener.

Link to comment
Share on other sites

Bahar je verovatno najgori trener FK Crvena zvezda poslednjih 10 godina. Tj ne verovatno, nego sigurno.

 

Daleko mu lepa kuca.

 

Miloje dobija ove indijance u revansu 2:0.

Edited by Venger
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

Meni je u 21' bilo iznenadjenje kako je Knutsen još uvek u Glimtu. A u 24' mi je to jedna od večih svetskih misterija. Jedino ako su mu vlastnici dali 50% kluba kako bi ga zadržali, neko drugo objašnjenje mi ne pada na pamet. 

Siguran sam bio da če iči Salzburg->Leipzig putem, kada se tamo budu menjali treneri, jer je to taj fudbal. Ili možda da nasledi Ten Haga u Ajaxu.

 

Mislim da ti je ovo baš Hot Take brate. Toj priči mora da se neki kontekst jer razumem da na prvu loptu izgleda tako.

 

Od svih velikih transfera koje je Bode napravio u poslednjih 6 godina, trojica igrača su se posle neuspešne epizode vratila kući (Berg, Haugen i Evjen). Mvuka se nakon epizode u Jang Bojsima vratio u Loren i sada igra drugu francusku ligu. Bothejmu je nakon transfera u Krasnodar svaki sledeći bio upola manji i sada igra za Malme. Od novih transfera ostaje da se vidi kako će se snaći Grenbaek, Mumbanja i Vetlesen. Jedini za koga možemo da kažemo da je uspeo je Bonifejs.  

 

Dalje od 16 klubova, njih 12 (Molde, Bode, Viking, Fredrikstad, Sanderfjord. Tromze, Od, Stremsgodset, Sarpsborg, Ham-Kam, KFUM Oslo i Kristansund) igra na veštačkoj podlozi sličnoj kao Bode i manjim terenima. Ako pogledaš neke isečke utakmica videćeš da sve ekipe igraju na sličan način, brzo i sa dosta kratkih dodavanja. To jest, imaju taj jedinstven sistem igranja koji je verovatno popularan u Skandinaviji.

 

U Evropi, poslednje dve godine imaju po dva klupa u grupnoj fazi a pre toga su imali po jednog. Kako im liga kreće u kalendarskoj godini tokom leta su piku forme i stvarno im klubovi jedu malu decu u tim kvalifikacijama. Ne dešava im se da ispadnu od nekog ko nije favorit ali su u poslednjih deset godina uspeli da igraju 14 puta grupnu fazu (nijednom LŠ) i prezime 5 puta i to četiri u Konferenciji.

 

Iz ovoga mislim da jako nejasno kako će se Knutsen snaći u Evropi iako je za skandinavske lige vrhunski trener. Imam osećaj da će imati puno problema zbog jedinstvenosti norveške lige kao i drugi norveški igrači Bodea koji su se vratili.

Edited by Мџе
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Indijanci?Ej bre malo postovanja za protivnika jbt.

A kako bi tek trebalo nazvati trenera i ekipu koji su protiv "indijanaca" igrali bunker u kojem je svih 11 igrača bilo u naših 40 metara? 

Link to comment
Share on other sites

Sve moze da se kaze, al da su Norvezani indijanci ne moze into opet pokazuje pravo stanje navijacke svesti.

To je ekipa sa glavom i repom, domacom osnovom (famoznom medj nama ciganima), gde  se jasno razvija sistem i tako na terenu sprovodi politika samog kluba i ostvaruju dobri, cak i odlicni rezultati,  a da nema nit pomoci drzave, nit mafijasenja u i okolo kluba.

 

Elem, Miloje jeste trener kog je Zvezda prerasla, ali sta ustvari predstavlja Zvezda kao klub? Svakom realnom ciganu jasno je da Zvezdu iza coska ceka tezak raspad sistema uz ovakvo "vodjenje" i lopovluk, tako da riba zaista od glave smrdi, a to je sprat iznad struke i igraca.

Ovde se vidi da ni sam plasman u Ls nece popraviti stanje, sem sto ce napuniti necije dzepove, a Zvezda ce nastaviti da tavori i u godinama ispred nas, kad ce neki novi Bode Glimt da joj uzima meru i deluje kao Barsa iz najboljih dana  naspram nas. A to je vec teska sramota i cemer naseg kluba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Stanko1997 said:

Nešto se ne sećam da je Milojević tako dva puta ušao u LŠ i jednom u LE, više se sećam da smo Haifu na taj način pokušali da prođemo. Milojević tad nije bio trener.

Bukvalno smo svaki put ušli tako u Evropu sa Milojem. Protiv Krasnodara dali gol odmah na početku i bunker da ne pređemo pola slučajno, sreća Kanga dao onu bombu sa 35m i Borjan izvadio onu loptu iz gola. Protiv Salzburga bunker od prve do poslednje minute, bukv smo oba gola dali na frku u razmaku od 60 sekundi i to je jedino kad smo i prešli pola na toj utakmici. Protiv Jang Bojsa bunker i gol iz kontre. Grupa u LE obe utakmice protiv Kelna anti fudbal a posebno ona za prolaz.

 

Ne pljujem ni Miloja ni rezultate ali pisati da nije prošao u Evropu bunkerom i golovima na frku je smešno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim, jeste ideja potpuno otkinuta od realnosti, ali zašto ne razmišljati u smeru da Zvezdu preuzme Slaven Bilić ili neko tog profila. 

Ko bi od starta znao gde je došao, šta se od njega očekuje, ima solidni iskustvo, a nije isključivo trener po ligama petice.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...