Jump to content

FK Crvena zvezda 2024/2025 - Novi pohod na Evropu


Kooineeperk

Recommended Posts

3 hours ago, fradler said:

Nema dovodjenja igraca koji su debitovali za prvi tim Partizana, mislim da tako glasi famozni dogovor sa dilejama. Birmancevic je igrao za prvi tim, Stojic nije...

Pa Stojić je već imao seniorski ugovor sa nama. 

Nisam nešto najsrećniji sa ovim, ali ok.

Link to comment
Share on other sites

Stojic je posten i zahvalan igrac. I sto je najbitnije za stopera, ne kiksa. Ne mislim da je neki ekstrakvalitet, ali za trecu opciju na stoperu je sasvim dobar. Mene vise brine tandem Spajic-Djiga. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Markoss said:

Stojic je posten i zahvalan igrac. I sto je najbitnije za stopera, ne kiksa. Ne mislim da je neki ekstrakvalitet, ali za trecu opciju na stoperu je sasvim dobar. Mene vise brine tandem Spajic-Djiga. 

Upario bi Spajica i Stojica, bar bi probao na pripremama da se vidi, Djiga kao rezerva. Mada je Djiga već igrao u LS i nije bio loš. Ima vec neko iskustvo. Svakako dobrodošlica Stojicu.

Bek pod obavezno levi, da se kompletira zadnja linija.

Link to comment
Share on other sites

Nisam se bas nesto nagledao Stojica, ali ono sto sam video deluje sasvim fino. U najboljim godinama, odlicne fizikalije, cini mi se da nije trom i sklon kiksevima, nije ni buzdovan sa loptom u nogama (pamtim vrhunsku dugu loptu za izjednacenje u Topoli protiv Olija), dominantan je u skoku i opasan kod prekida... Ako je doveden za trecu opciju, to je vise nego ok izbor. Plasio sam se da ce TSC da ih odere za obestecenje, ali i to je ispalo korektno.

 

I otkupom Djige sam zadovoljan, nije gotov proizvod, ali jeste vrlo zanimljiv potencijal. Cuh i da je super lik i omiljen u svlacionici. Nista mu ne fali osim rutine, mislim da se isplati forsirati ga i istrpeti povremena pomracenja uma (kojih ce biti sve manje).

 

U celoj toj stoperskoj prici najmanje imam poverenja u Spajica, nekako mi je promakla ta njegova renesansa koja je kulminirala pozivom u reprezentaciju i kapitenskom trakom. Ok, jedna korektna polusezona u ovoj smesnoj ligi, ali nista vise od toga. Spor je, cesto preagresivan, ima tu i diskutabilnih zaletanja i rizicnih startova i naivnih ispadanja... Rekao bih da je za klasu slabiji igrac cak i od ove oronule verzije Dragovica i da tesko moze biti taj lider i faktor stabilnosti pozadi kakav nam treba u evropskim mecevima. No, bumo videli... 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Prodaja Stamenića za 5 miliona a doveden za 0. Posle jedne i to ne baš uspešne sezone po prikazanom od njega je prodaja decenije. Svakako mi je Luka Ilić bolji igrač od njega. Hvala Stameni, bravo klub. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja do danasnjeg dana nisam nacisto sa Stamenicem, nekad imam utisak da je ogranicen kao terasa, a povremeno mi se ucini da je premijerligaski kalibar i potencijalna prodaja od 20 miliona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican posao ako radis na stocnoj pijaci ili preprodajes nesto ali ako zelis praviti neko rezultat a ubijas kontinuitet na svakih 100 eura, nista od toga

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, tsva said:

Odlican posao ako radis na stocnoj pijaci ili preprodajes nesto ali ako zelis praviti neko rezultat a ubijas kontinuitet na svakih 100 eura, nista od toga

Odličan posao ako se uzme u obzir da smo prodali igrača koji nije pokazao ništa specijalno ove sezone, niti je projektovan za nosioca naredne sezone uz sve to doveden je za 0 eura a otišao za 5m i 10%. Ne zaboravljam da smo do pre koje godine dovodili sve same polupance koje nismo ni za dzabe mogli da poklonimo nekome. Bar u ovom segmentu smo napredovali poprilično. Neka nastave ovako samo. I da svaku prodaju adekvatno zamene. Inače dzabe onda sve. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...