Jump to content

IZBORI '23 i '24 - prognoze, analize i odjeci


Div

Da li dajete svoj glas 02.06.24?  

155 members have voted

  1. 1. Da li ćete izaći / Da li ste izašli na lokalne izbore 2. juna 2024?

    • Da, glasaću za stranke bliske vlasti
      4
    • Da, glasaću za stranke bliske opoziciji
      12
    • Ne, glasao bih za stranke koje bojkotuju izbore
      6
    • Ne, nikad ne izlazim na izbore
      2


Recommended Posts

Vračar mandati :

 

BB - 28

AV - 25

Bastać - 3

Zeleni pokret - 2 (sns fantomi)

DJB - 2

NS-Dveri - 2

Mi smo vračar - 1 (sns fantom, ruska manjinska lista)

 

Dakle ovde je suštinski 28-28 i ko pridobije 2 od preostale tri liste ima vlast. Dobra vest u slučaju da sns prevlada je što će te dve ili tri liste onda da se samoubiju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Klotzen said:

Vračar mandati :

 

BB - 28

AV - 25

Bastać - 3

Zeleni pokret - 2 (sns fantomi)

DJB - 2

NS-Dveri - 2

Mi smo vračar - 1 (sns fantom, ruska manjinska lista)

 

Dakle ovde je suštinski 28-28 i ko pridobije 2 od preostale tri liste ima vlast. Dobra vest u slučaju da sns prevlada je što će te dve ili tri liste onda da se samoubiju.

 

 

 

https://n1info.rs/vesti/vracar-ostaje-naprednjacima-narodna-stranka-ne-zeli-s-opozicijom/

Ako Narodna stranka ne želi ni sa ovim ni sa onim, onda je bitan samo Bastać sa tri poslanika?

 

Btw, zar nisu Narodna i DJB posle prošlih izbora sklopili saradnju za naredne izbore? Kako to da su ovde svaka za sebe?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, L' Imperatore said:

Btw, zar nisu Narodna i DJB posle prošlih izbora sklopili saradnju za naredne izbore? Kako to da su ovde svaka za sebe?

 

Otišao Vuk Jeremić da pomaže u UN prilikom donošenja one rezolucije o Srebrenici i pridružio se SNS-ovoj ekipi javno i na tacni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DJ_Vasa said:

 

Otišao Vuk Jeremić da pomaže u UN prilikom donošenja one rezolucije o Srebrenici i pridružio se SNS-ovoj ekipi javno i na tacni.

 

Hvala nisam ispratio.

Sad sam malo googlao i pronašao vest da do saradnje nije došlo, jer je NS hteo da u koaliciju uključi Velju Ilića a DJB to odbio

Link to comment
Share on other sites

NS je u zadnjem trenutku uzeo Velju Ilica za svog saveznika uBeogradu pa je DJB to ocenio kao nemoralan potez te raskinuo dil sa NS-om. Jel je definitivno jedna opstina u Nisu opoziciona?

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Constantin said:

Zna li ko, zašto je penio Žvalavi na RTS1 u Dnevniku, video sam na twitteru, kaže da su nešto priredili zbog čega neće nikad više da dodje.

 

1 hour ago, fancy said:

 

To bi bilo to  ?   :classic_laugh:  sujeta na max....pa nemoj nikada govance ni da zovu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, fancy said:

 

Za jednu stvar moram Vučiću skinuti kapu, zaista je neverovatno da jedan čovek može biti ovoliko ljigav i odvratan, razumem i da je lik prirodno talentovan i da je još na tome radio i godinama uvežbavao ali dostignut nivo je stvarno bogovski.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Za jednu stvar moram Vučiću skinuti kapu, zaista je neverovatno da jedan čovek može biti ovoliko ljigav i odvratan, razumem i da je lik prirodno talentovan i da je još na tome radio i godinama uvežbavao ali dostignut nivo je stvarno bogovski.

U Niš se kaže, kad smo već kod njegovih osobina, tatko na lažovi....

Gradacija ide ovako...lažov, veći lažov, najveći lažov i tatko na lažovi...:smiley53:

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, McLeod said:

Ma ja mislim da je najbolje da mi zauvek bojkotujemo i onda SNS nece morati da krade i samim tim cemo doci do postenih izbora. To je najbolje resenje.

Dragane, ti si? 😄 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, McLeod said:

Ma ja mislim da je najbolje da mi zauvek bojkotujemo i onda SNS nece morati da krade i samim tim cemo doci do postenih izbora. To je najbolje resenje.

Dok im ne istekne mandat bojkotovace :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Klotzen said:

 

Bojkot 2020. godine nije bio loš izbor. Izkristalisao je ko je opozicija a ko nije i konačno smo poslali u istoriju LDP i LSV u istoriju.

 

...kakvo otkrovenje!

A ja se sve vreme pitam, koji li je Razlog da se Srbija i njena opozicija konacno spasla Stranputice, kad ono - evo ovo je .razlog....
Znaci, bojkot te neke godine je genijalno osmisljen projekat kako bi se dobila Kristalno cista opozicija. Jedine proeu/nato stranke je ta grupa necega koja se u boldu identifikuje sa `konacno smo  poslali u istoriju`. Odlican pristup, taktika je cista fantazija. Skoro kao Piski (piksi). 

 

I jasno kao dan, od tog krucijalnog boskic/djilas/bojkot momenta, Srbija nastavlja da se krece putem kojm sere dje ide. Izgubivsi navedene stranke koje su sada u istoriji, opozicija je odahnula, potpuno spremna za mnoge naredne bojkote i hrabro pokazivanje srednjeg prsta svim Zapadima ove planete. 

 

21 hours ago, Patrik Hoksteter said:

 I ovi što kažete da se prodaju, i to ima veze - kome se prodaju. Nema šanse da bi se prodavali "NATOljupcima" i "EU fanaticima". To je kod takvih više neka plemenska stvar, nego ekonomska. Sad su čak više pomahnitali nego za vreme Miloševića. 

 

Obratiti paznju na prvi kvot da se Srbija opoziciono borila da ocisti korov koji joj smeta. Nema tu vise odurnih natoljubaca i eu zaludjenika i ostalih zalivaca korova....Oni su sada u istoriji. One, 2020. nostalgicno pomenute godine kada je bojkot takodje radio svoje,  te godine je krenulo na bolje jer je buducnost cista od korova koji je dugo trovao politicku scenu. Ni manje podrzavanih stranka ni veceg odijuma prema njima i njihovim podrzavateljima. Ali tako i treba da bude jer to je Srbija a ne nesto normalno pa da se tome cudimo.

 

Napred u potragu za beskrajem....(ne kazem ja vec luj aragon, beskrajno je ludilo jer je zarazno a nema lek osim samara, bukvalno, figurativno nebitno)

 

Takodje ne gledajte u istoriju jer tamo zive bica koja bi mogla da osujete ovaj toliko ocigledan napredak koji sada vec lici na gasenje jedne olinjale i istrosene zvezde, koja postaje/la crna rupa.

 

...I sada na ovom nivou beskraja i crnih rupa, kako je sicusna pomisao to dal ce u crnoj rupi pobediti u nekom malom gradu, malenoj opstini ili bar negde  neko nov a da nije iz sns ekipe....Da se konacno vidi za sta su se oni ljudi borili te davne 2020 kad su izbojkotovali ldp i lsv ....odlican izbor i bojkotasa i mete bojkota :lol_2: (normalno meta nije sns, vec natoisti i euisti)

 

Ne krivite Djilasa. Ili glumce i sudiju iz Proglasa. Pa ti ljudi nisu politicari niti ce to biti. Oni samo improvizuju. Nadam se da ce neko to suptilno da saopsti Djilasu, cisto da ne zauzima mesto u politickom moru u kom se udavio...a da ustupi mesto nekome ko ne improvizuje vec zna kako se ovaj posao radi sa mesta opozicije.

 

Sta je tu potrebno? Pa mozak i hrabrost da se kaze istina i realno prikaze situacija. Da se bude drugaciji od AV i tu nema greske. A ne da jedini domet opozicije bude da je ocistila srbiju od onoga cemu treba da stremi. To sve na nekim tzv slobodnim medijima i tv. Naravno ako postoje i ako zele da ih ugoste....

 

Da ne zaboravimo i ponovimo receno - ne pokazivati srednji prst....ako ne mozes da izdrzis koliko ti Zapad smeta a ti odgrizi taj srednji prst i pretvaraj se da si normalan.

Link to comment
Share on other sites

Za to vreme...

Kao nagradu za glasanje za SNS bandu, Independent Copper Trader Union je počela nesmetano da skida kablove na brzoj pruzi NS-BGD. Već 2 dana.

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, fancy said:

Za to vreme...

Kao nagradu za glasanje za SNS bandu, Independent Copper Trader Union je počela nesmetano da skida kablove na brzoj pruzi NS-BGD. Već 2 dana.

O cemu se ovde radi. Nisam ukapirao.

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Koca Popovic said:

O cemu se ovde radi. Nisam ukapirao.

 

Lopovi kradu bakarne kablove sa železničke pruge i prodaju ih stovarištima koje ne zanima poreklo robe.

 

A gazde stovarišta obično imaju jaka leđa pa ih ni policija ne dira.

 

Dok njihove "dobavljače" nahvataju tek ako se zeznu u sečenju pa ih ošine struja. Najčešće polumrtve. Ili mrtve.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...