Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Sve jasno, hvala ti. 
Zanimalo bi me u detalju da li sud ima uvid na te NBA protokole ukoliko dodje i do tuzbe odnosno sudskog procesa. I da li su izjave ispred tog komesara validne pred sudom ili samo kao u vecini slucaja tih internih kontrolnih sluzbi nedostupne sudovima.

The courts are always at your disposal vazi nezavisno za to da li ce biti dalje istrage ili ne (iz perspektive optuzenog) - ne postoji metodika da Giddey ili bilo koji drugi igrac koji je pod suspenzijom NBA nema mogucnost da svoju nevinost dokaze na sudu i samim time ospori sankciju panela. Narocito ne u americkom pravnom sistemu. Uglavnom, mnogo hvala za detaljna objasnjenja.

Kontam da se liga ne upusta u preduboko istrazivanje ( posebno sa licima van lige ) vec da je njihova istraga fokusirana na liga-igrac odnos i da li je doslo do krsenja pravila koja liga ima a koja svaki igrac koji udje u ligu se stavljanjem dvog potpisa na tim svim silnim dokumentima saglasi.

 

A sto se tice drzavnih organa, pa oni mogu pribaviti sve sto smatraju da im je potrebno a da nema oznaku tajnosti ( recimo vojni dokumenti gdje bi islo skidanje oznake poverljivosti itd itd ) tako da ako smatraju da su im ti dokumenti/izjave ili sta god vec koje igrac da pred ligom mislim da ih mogu bez problema pribaviti ali opet, kontam da je istraga lige neki neformalan postupak a da je opet istraga drzavnih organa sveobuhvatnija, ozbiljnija.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Skyglider said:

Forumski stručnjaci beše predviđali kako će Jordan Poole da averidžuje 30+ ppg u Washingtonu, a on trenuntno nema ni 20 ppg, just noticing :classic_rolleyes:

 

ja sam mislio da ce igrati 35mins, imati 20+ suteva iz igre i 6-7-8 sa slobodnjaka.

 

trenutno je na manje od 30mins po tekmi (popravlja se u odnosu na 25 na pocetku), 16 suteva iz igre (bolje nego na pocetku) i tri suta sa linije (haos)

 

 

ne znam da li sam predvidjao 30+, to je neodgovorno ali 25-27 bi mogao da ime ako se trend nastavi i potrudi se oko odlaska na liniju

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

u poslednjih nedelju dana je tako, na pocetku je bilo uzasno, 20-25mins /10ak suteva a kuzma divlja

Kuzma divlja?

22.9/5.9/4.6 na 9.1/19.1 sut odnosno 47 FG % i 2.4/6.6 sut za 3 odnosno 36 3P%. Kuzma ima 2.2 izgubljene.

 

Poole 17.7/2.7/3.6 na 6.5/16.2 odnosno 39.9 FG% i 2.0/7.0 sut za 3 odnosno 28.6 3P%. Poole ima 2.9 izgubljene po mecu. 

 

Nista Kuzma ne smeta Poole, to su samo izgovori za ocajna izdanja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, uini said:

 

ja sam mislio da ce igrati 35mins, imati 20+ suteva iz igre i 6-7-8 sa slobodnjaka.

 

trenutno je na manje od 30mins po tekmi (popravlja se u odnosu na 25 na pocetku), 16 suteva iz igre (bolje nego na pocetku) i tri suta sa linije (haos)

 

 

ne znam da li sam predvidjao 30+, to je neodgovorno ali 25-27 bi mogao da ime ako se trend nastavi i potrudi se oko odlaska na liniju

 

 

Ne znam ko je predviđao 30+  ne sećam se, nisam mislio konkretno na tebe već gledam statse i vidim Poole ima 17 ppg i setim se da je ovde pisano nakon što je trejdovan kako će u Washingtonu da ima 30+ ppg .   Očigledno da je njemu u GSW odgovario sistem i da se fino uklopio što se igre tiče, čim je došao u ekipu koja nema niakav sistem ništa posebno ne pokazuje. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...