Jump to content

Recommended Posts

Ogolio je Boston sve najgore kod svakog igrača Mavsa. Oduzeli Luki kreaciju, Irvinga pojeli skroz, a ovi ostali stavljeni u situacije da donose odluke kojima nisu vični. Ipak, svaka utakmica je za sebe, pomogla je Bostonu ona šuterska kanonada iz 1/4 i onda je lakše igrati kad si sve vreme na lepoj distanci.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

To je to, punjenje reketa ne funkcioniše.

Drago mi je zbog JB, odlična partija, Litvanaca isto.

Boston je osvojio titulu one sekunde kad se Denver samoubio, prošle godine kontra Denver je bio prvak onog momenta kad je Boston ispao.

Nadam se sledeće godine finalu koje svet zaslužuje 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Zli Gli said:

 

Ja sam kao treceplasirani cekao do samog kraja misleci da cu moci da vidim prognoze prve dvojice i kontriram im nekim hail mary pokusajem da probam da napadnem prvo mesto ali posto se ne vide tudje prognoze (a do sad jesu) opalio sam realnih 4-1 za Seltikse. Cenim da su i ostali slicno i da ce misko zadrzati prvo mesto, urnisao nas covek pogotkom na Dalas protiv Minesote.


Freethrow je to jako lijepo uradio; tuđe prognoze ne možeš vidjeti sve dok i sam ne prognoziraš. Dobru si taktiku smislio ali sad je jasno da će pobjednik biti Misko ili Lavrnja, nema treće. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kronostime said:

Onda se setis da je nama Bosna zapad....

:ajme:

dobra je bosna, za jednom godišnje stajanje u višićima na pite i jablanici jagnjetinu...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

JB je odigrao baš jednu vintage Kawhi partiju, pogotovo kada su Mavsi krenuli da prilaze. Protiv njega u takvom izdanju underdog Dallas nema šta da traži. Kapa dole i idemo dalje, ostali me nisu iznenadili.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Biće interesantna i ta FMVP trka, jer izgleda da je Tejtum za sada na nekom trećem mestu iza Brauna i Porzingisa.

 

Posle G1, nema dileme da titulu osvaja Boston, jer van Luke i Irvinga, Dalas je napadački presiromašan. 

 

Sa Minesotom su mogli da se nose, jer i oni isto kubure sa napadom. OKC je ništa posebno, dok je Klipersima bio povređen Kavaj, pa je sve palo na Hardena i Džordža.

 

Sve je do matchupa, jer nijedna ekipa nije iznad svih i zavisi kako se poklope kockice na putu do titule i mislim da Bostanezi mogu da slave što su ispali Denver i Minesota. 

 

Šteta je za Džimija Batlera i ekipu što su ih povrede urnisale, dva puta su bili u finalu, ali su naišli na beton od ekipe, ove godine je falilo zdravlja da dođu do titule. Oni su sigurno više zaslužili, nego Boston, ali šta da se radi.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Boston def ima svoje felere, i sinoć se osetila prpa kad je Dallas prišao na -8 a onda je Lively kretenski napravio onaj faul nakon defanzivnog skoka i potom je Brown odgovorio kako treba, tu su Mavsi izgubili momentum. Ima ovde još mnogo da se igra. Kyrie će morati mnogo bolje, bez njega Mavsi ne mogu da dobiju pa makar Luka imao i svemirske partije, što sinoć nije bio slučaj. Jrue je naprosto pojeo Irvinga, ovaj je izgledao kao onaj najgori tip divljaka bez rezona u igri. Washington se nešto trudio i kočoperio, ali centri Dallasa su bili skroz nebitni, Jonesa su uništili kao da je neki g league igrač, nije bilo ništa sa klupe od Greena i Hardya (nabio neke poene u garbage timeu, ništa suštinski). U principu, sve je ovo nekako pripremio Porzingis onom eksplozijom u prvom poluvremenu i rasteretio ostale iz Bostona. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zajebano je sto Boston moze prilicno bolje od ovoga. A s druge strane, Dalas - mora. Verujem da je srce i crunch time njihov, samo da dodju do toga nekako. Sinoc su izgledali ogoljeno do srzi...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Boston je odlučio da brani Dončića i Irvinga "1 na 1", bez udvajanja i tako im max isekao asistencije, plus non-stop rotirao igrače koji ih čuvaju (Braun, Tejtum, pa i Horford i par puta Hauzer na Luki, Holidej i Vajt na Kajriju). Ostali igrači Dalasa mogu nešto da urade kad niko ne pazi na njih jer je njihov čuvar otišao da udvoji Luku ili Kajrija, kad imaju čoveka uza sebe, piši kući propalo.

 

U napadu je Boston igrao svoju igru, ili kontre ili svih pet van trojke i vrti loptu i pik dok neko ne ostane sam da pripali. Dalas ima odbranu "za pod košem" ali da juri svih pet Bostonaca na trojci, plus Porzingisa, Hauzera i Pričarda sa klupe, e to ne može. A od njih osam, bar dva će da se zapale po utakmici.

 

Jedina šansa Dalasa je da Boston totalno podbaci u procentima za tri a da i Luka i Kajri polude i za sebe i za sve ostale iz Dalasa na istoj utakmici. E sad, to može da se desi jednom ili dvaput, ali četiri puta u sedam utakmica? Ja ne verujem.

 

Naravno da svi u Bostonu znaju da prva utakmica znači dosta, ali nikako sve. Finale 1985. (Memorial Day Massacre utakmica) je i dalje svim navijačima Bostona negde u malom mozgu i kljuca. Dok se ne pobede četiri, ništa nije gotovo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Stiletto said:

Jedina šansa Dalasa je da Boston totalno podbaci u procentima za tri a da i Luka i Kajri polude i za sebe i za sve ostale iz Dalasa na istoj utakmici. E sad, to može da se desi jednom ili dvaput, ali četiri puta u sedam šest utakmica? Ja ne verujem.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...