Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, robespierre said:

Možda je još uvek rano da se priča o tome, čini da je liga nikad ujednačenija, svako svakog može da dobije. Dodatni plus je i to što osim tradicionalno odurnog Vašingtona i pancer divizije Memfis svi pokušavaju da igraju nešto. 

Case in point, Orlando je lagano resio Buckse. Minut cutanja za tiket kolege @Čvarkov .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, gggggggg said:

jovic ni kada pola sastava miamija ne igra ne moze da dobije minute. sva sreca pa nisu hteli da ga trejduju za lillarda. 

Možda se nije skroz oporavio pošto je bio out par utakmica, ali u principu slažem se, baš bezveze. U dve utakmice koje je igrao, odigrao je dobro. Ne razumem zašto ga ne puštaju, ali ajde. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

@Miki28 Teoljub kako dobismo sinoc? Nakon one sramote protiv Rocketsa nisam htio gledati sinoc. Vidim opet nepostojece gradjenje skoka, laganih 17 ofanzivnih Sunsi imali. 

3/4 iste kosarke kao i do sada, ocajno zagradjivanje, ispadanje u odbrani i opasno ciglarenje u napadu. 

Dade na kraju 3/4 Reddish trojku na isteku cetvrtine i to pokrenu napad. Od tada smo vezali 4 ili 5 trojki bez promasaja u 4/4 ( Rui, Reddish, Wood, Reaves ). Maximalno iskoristili odmaranje KD ( highlight veceri mi je kad je Beal ispalio airball za 3 a mi pogodili na drugoj strani ). 

Kad se KD vratio krenuo je da sipa ali vec tada napad je bio bas nastimovan pa smo prezivjeli tu seriju. Slomili smo ih u jednkm napadu kada smo imali 4 ofanzivna skoka i na kraju Reddish pogodio 3 u slicnoj situaciji kao par dana ranije protiv Majamija, isto Lebron probijao i dao pas u cosak. 

 

DLO dobar u napadu 3/4 ali odbrana katastrofalna, usmjerava ljude tako da je njegovo klupiranje donijelo pobjedu. Izasli sa visokim igracima na KD i dovoljno dobro igrali odbranu.

AD rovit, nije bio ni blizu 100%, slabo se kretao ali u 4/4 se i on aktivirao. 

 

Sad 3 utakmice kuci koje se moraju dobiti ( Portland, Memphis i Sacramento )

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

@Miki28 Teoljub, kakav je reddish defanzivno? u nyk je igrao jako dobro 1na1 ali se zesce gubio u kolektivnoj odbrani

Isto i sada, odigrao par dobrih odbrana na Bealu/KD ali izgubi svog igraca cim dodje do preuzimanja i ostavi samog covjeka na 3 ( nerijetko juce je to bio Bates-Diop ). Ipak i kao takav je bitan a posebno kada ubacuje u napadu otvorene trojke.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, DameTime said:

 

Pa valjda mogu da dobiju prejaki Orlando.

Orlando je dobra ekipa, nisu uopšte za sprdnju.

5 hours ago, gggggggg said:

jovic ni kada pola sastava miamija ne igra ne moze da dobije minute. sva sreca pa nisu hteli da ga trejduju za lillarda. 

Bio je povređen pred početak sezone, pa se oporavio i igrao te dve tekme kad su imali dosta izostanka, pa se opet povredio.

Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Radalek said:

Orlando je mnogo ozbiljnija ekipa ove sezone nego sto smo navikli. Cak su favoriti u kladionicama pred pocetak meca.

 

5 hours ago, Milos 3.14 said:

Orlando je dobra ekipa, nisu uopšte za sprdnju.

 

Moj komentar je bio više na adresu Bucksa nego Orlanda.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

i dalje bolji, lepsi i zgodniji od djane i lilija. plus igraju bolju odbranu

 

Zašto tako uini, ja gotivim obojicu (Russa malo više) ali realno mi je smešno.

 

Sidenote: Nijedan nije moj tip, no moram reći da imam veliki rispekt prema Wbrooku kako se ponaša prema svojoj ženi. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...