Jump to content

Recommended Posts

23 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Nakon sto sam hladne glave pogledao snimak, moram prvo da uputim jedno javno izvinjenje
 

  Reveal hidden contents

Dzamalu Mareju, sto sam i na trenutak posumnjao u njegove motive. :classic_biggrin: Pljacka decenije!


Salu na stranu, ali stvarno mi je ponovno gledanje potvrdilo sve sto sam video i uzivo. Prosto nema tu govora o nekoj plejof odbrani i kriterijumu. Vise kontakta u borbi za poziciju i neke stvari tokom prenosa lopte je ocekivano i pozeljno pustiti. Ali faul po rukama je uvek faul, cak i u "odbrani 90ih", prica koja se niotkud pojavila i koju su komentatori prihvatili kao da su pravila resetovana na to doba odjednom. Tauns je trebao biti non faktor, covek je napravio toliko faulova, trebao je komotno da zavrsi mec u 1/2.
Ostaje nejasno zasto su se na ovo odjednom odlucili, ali gledajuci sve ostale utakmice ovog plejofa, kao i prvu ove serije, nista slicno nije bilo dozvoljeno.

Drago mi je da je dosta analiticara koji generalno vole i prate kosarku zbog same igre, a ne narativa i prepucavanja, prepoznalo istu stvar. Evo jednog odlicnog tvita na temu 

Video sam i da je Endi Bejli bio u hali i pisao da je uzivo to izgledalo dosta gore tj. ociglednije.

I pored ovoga, Minesota zasluzeno vodi 2:0, izgleda kao bolji tim, te kao sto rekoh, ne kapiram zasto su napravili cirkus od utakmice, jedino ako su se bojali da bi moglao da bude blowout bez Rudija, sto se na kraju i desilo, samo u suprotnom smeru. :lol_2: A Minesota odigrala kao i prvi mec, ako ne i bolje.
Takodje, mislim da Denver ne moze ovo da okrene, trebalo bi previse stvari da se poklopi, a bez Mareja na 100% nadati se tome je suludo. Ipak bilo bi lepo vratiti seriju u Denver i odigrati jos 2-3 kvalitetne utakmice.

ma to je poznata budala i klaun. u Sotu se dobro šibat, i ako treba poslije 3 govnara....

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

navijacke preferencije na stranu, ocekivano novcana kazna za jamala

da je bilo nesto drugo opet bi bilo drvlje i kamenje po nba kako suspenzijom i definitivno resava seriju, a to niko (normalan) ne zeli

jamal svakako ne igra nista, i nagetsi ispadaju i sa njim, ali bar se nece pricati za x godina da je serija resena za zelenim stolom

to možda ispred prodavnice, ako postoji pravilo upotrebi ga...čuj tražiće razlog, k'o deca u četvrtom kad dobiju lošu ocenu pa kaže i komšinica je dobila isto...sjebo si kaznjen si, izgubio si ispao si, ćaos...posle je za dokone blablatruć

Link to comment
Share on other sites

Lik je kao neko ko je najozloglaseniji po takvim ispadima uspeo da zavrsi sa samo 1. utakmicom suspenzije za ono sto je uradio Sabonisu, zalio se povrh svega na to, naredne sezone 2 velika ispada i konacno duza suspenzija, gde je ladno krenuo sa pricom kako se oseca kao da ga ne vole pa mu se zbog toga to desava, razmislja o povlacenju i kako je valjda on zrtva u celoj prici. :18:

Dzamal je dobar lik i koliko se secam nije imao ranije ispada vrednih suspenzije, ali sam cin ubacivanja necega u teren je morao biti kaznjen suspenzijom.
Kazem ovo iako bih svakako uvek radije voleo da igra nego da gleda sa klupe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Lik je kao neko ko je najozloglaseniji po takvim ispadima uspeo da zavrsi sa samo 1. utakmicom suspenzije za ono sto je uradio Sabonisu, zalio se povrh svega na to, naredne sezone 2 velika ispada i konacno duza suspenzija, gde je ladno krenuo sa pricom kako se oseca kao da ga ne vole pa mu se zbog toga to desava, razmislja o povlacenju i kako je valjda on zrtva u celoj prici. :18:

Dzamal je dobar lik i koliko se secam nije imao ranije ispada vrednih suspenzije, ali sam cin ubacivanja necega u teren je morao biti kaznjen suspenzijom.
Kazem ovo iako bih svakako uvek radije voleo da igra nego da gleda sa klupe.

koliku kaznu je Embiid dobio za nogu u jaja i povlačenje nogu u skoku? Da ne računamo hokej body check i lakat u trbuh

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
6 hours ago, Darko said:

Baš je žalosno gledati Luku i Murray-a u ovakom stanju. Nije plejof isti kada nisu svoji. Bem ti povrede. 

 

Ne znam da li su samo povrede u pitanju i da li povreda može da objasni to što Luka na poslednjih 5 utakmica za tri poena šutira 8/49. Jamal je na 8/28, to je u granicama "normalno lošeg", dok je 8/49 već scenario došli vanzemljaci uzeli mu skillse.

Edited by Beonegro
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Budžak said:

to možda ispred prodavnice, ako postoji pravilo upotrebi ga...čuj tražiće razlog, k'o deca u četvrtom kad dobiju lošu ocenu pa kaže i komšinica je dobila isto...sjebo si kaznjen si, izgubio si ispao si, ćaos...posle je za dokone blablatruć

jos samo kad bi nba funkcionisala kako mali perica zamislja, a ne kao ogroman entertainment business

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, gggggggg said:

veceras bi trebalo da jokic primi mvp nagradu. bas me interesuje u kakvom ce raspolozenju biti.

 

oćel' biti Dream Chaser u dvorani da podijeli sa njim taj specijalni trenutak?

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Pošto su pojedinci očigledno zloupotrebili nešto veću slobodu koja im je na ovoj temi data i značajno oborili kvalitet iste, a toksičnost i patkometriju podigli na maksimum, upozoravamo vas da malo smanjite doživljaj, dovedete rečnik u red, povedete računa o načinu na koji se obraćate drugim forumašima, prestanete sa trolovanjem, stalk-ovanjem, deljenjem dijagnoza, Jokićevci/Lejkers sekta etiketiranjima i sličnim prepucavanjima i da se generalno više bavite temom, a manje drugim forumašima... U suprotnom će biti kazni po istim kriterijumima kao i na drugim topicima, jer se u poslednje vreme i ne vidi značajna razlika između njih i ovog.  

 

Edited by Guru
  • Like 17
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

U titlovima ide Jamal Anthony i pomislila sam da se sprdaju kao Carmelo Anthony (zbog % šuta), pa sam se setila @ćušpajz... 

 

A onda skapiram da je Anthony Edwards 😄 

Isto sam pomislio na Karmela

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Sad kad se može realno i neisfrustrirano porazom sve sagledati čestitke Minesoti na prolasku u finale, za prsten neću još da se zalećem. Što se tiče Denvera dogodine moraju ozbiljno pojačati klupu ako misle da opet napadnu prsten jer ovakvi mogu samo ako Jokić i Marej u proseku beleže 80 poena što nije realno sve i sa zdravim Džamalom

Link to comment
Share on other sites

OKC je ozbiljna ekipa, često imaju u postavi i po 3 igrača koji mogu da kreiraju, a nikad manje od 2.

Imaju atlecizam, šut, dužinu. Neopravdano su u medijskom zapećku. 

Na Luki se baš vidi da je povređen, sinoć je dobro krenuo i onda imao 2-3 sudara , saplitanja i bukvalno stao.

 

Što se tiče Mareja sramotna kazna. On je inače imao ove sezone dosta džiberskih situacija, ali je to promaklo jer ljudi ne prate toliko Denver.

 

Imao je situacije ( kao i posle G2 ) da odbije da da komentar novinarima, da se ponaša izrazito nepristojno na konferencijama za štampu.

Provejavalo je nezadovoljstvo ponašanjem, ali tiho jer je sve bilo kako treba rezultatski 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad sam poslusao windyjev podcast. nekoliko intersantnih stvari. dedmon je prosle sezone udario sto iza klupe heata i uleteo je onaj neki masazer ako se neko seca. liga ga nije suspendovala (samo heat) ali je bio izbacen. 

drugo je ova 'promena pravila' u sred sezone, kada je liga rekla sudijama da se pusti malo cvrsca igra u odbrani. ekipe koje su malo vise profitirale od toga su oklahoma, orlando, minnesota pa i knicksi. dozvoljava im se mnogo vise kontakta nego sto je ranije bilo slucaj, neke ekipe se ocigledno nisu dobro spremile za to.

i trece, sto mi je palo na pamet vec danas, i hteo sam da proverim ali sam zaboravio :lol_2:, je da je lottery u nedelju i primetio sam da se gotovo nigde ne moze citati ili cuti o toj temi, sto se ne secam da je bio slucaj ranije. jos su i rekli da neki skauti misle da ekipe i ne zele biti u top3 na lutriji jer to znaci da ce placati ove rukije vise novac nego sto bi zeleli...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

sad sam poslusao windyjev podcast. nekoliko intersantnih stvari. dedmon je prosle sezone udario sto iza klupe heata i uleteo je onaj neki masazer ako se neko seca. liga ga nije suspendovala (samo heat) ali je bio izbacen. 

drugo je ova 'promena pravila' u sred sezone, kada je liga rekla sudijama da se pusti malo cvrsca igra u odbrani. ekipe koje su malo vise profitirale od toga su oklahoma, orlando, minnesota pa i knicksi. dozvoljava im se mnogo vise kontakta nego sto je ranije bilo slucaj, neke ekipe se ocigledno nisu dobro spremile za to.

i trece, sto mi je palo na pamet vec danas, i hteo sam da proverim ali sam zaboravio :lol_2:, je da je lottery u nedelju i primetio sam da se gotovo nigde ne moze citati ili cuti o toj temi, sto se ne secam da je bio slucaj ranije. jos su i rekli da neki skauti misle da ekipe i ne zele biti u top3 na lutriji jer to znaci da ce placati ove rukije vise novac nego sto bi zeleli...

Ne znam kako se OKC odje kvalifikuje obzirom da se za svakakve gluposti SGA daju bacanja bilo regularka ili plejof pa se tu i tamo kompenzuju isto neke stvari u odbrani na drugoj strani. CLE-ORL i LAC-DAL su ono bloodsport serije naspram ovog sto je vidjeno u ostalim serijama uz svo postovanje za Minny.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...