Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)
14 hours ago, Darko said:

Westbrook :lol_2: Na koju foru dobija minute da mi je znati?

 

U stvari, na koju foru je on i dalje u NBA ...

WBrook come to Denver bro

 

Mislim da navijači Lejkersa previše hajpuju svoje igrače. Ni ja ne mislim da je Ham neki vau trener, ali stvarno ne vidim kako su u regularnoj sezoni mogli da budu bolje plasirani na ovakvom zapadu.

Da li neko stvarno misli da su gledajući čist kvalitet Lejkersi bolji od OKC, Denvera, Sote, Finiksa, pa i Dalasa?

O motivaciji i drajvu ovih mlađih zvezda da gule regularku da ne pričamo.

Šesto-sedmo mesto i frst raund egzit je realnost.

Bilo bi zanimljivo videti kako bi se Gidaj usrao u Rasela da su slučajno bili osmi.

Edited by Milos 3.14
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@alpaka Bereta Sida od kradje vijeka za AD pa onda da smo Reavesa potpisali za kikiriki do toga da precenjujemo svoje igrace. Can't make this shit up🤣🤣🤣 


Stotinu puta ponovljena laz nece postati istina sasvim sigurno. Dovoljan uzorak imamo da se jasno vidi sta je bio problem. Vise sigurno vjerujem ljudima koji su pratili citavu sezonu nego ovima sto su pogledali max 10ak meceva i izvode zakljucke na osnovu toga. 

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Milos 3.14 said:

WBrook come to Denver bro

 

Mislim da navijači Lejkersa previše hajpuju svoje igrače. Ni ja ne mislim da je Ham neki vau trener, ali stvarno ne vidim kako su u regularnoj sezoni mogli da budu bolje plasirani na ovakvom zapadu.

Da li neko stvarno misli da su gledajući čist kvalitet Lejkersi bolji od OKC, Denvera, Sote, Finiksa, pa i Dalasa?

O motivaciji i drajvu ovih mlađih zvezda da gule regularku da ne pričamo.

Šesto-sedmo mesto i frst raund egzit je realnost.

Bilo bi zanimljivo videti kako bi se Gidaj usrao u Rasela da su slučajno bili osmi.

Ajde opet da ponovim ono sto je vec dosta puta napisano od alpake i mene.

Ako prosle sezone nakon trade deadline pa do kraja sezone konacno nadjes hemiju i rotaciju u ekipi i to te dovede do WCF a onda zamisli sada tu istu petorku imas i sledece sezone i nadogradis ekipu a pritom ti 2 najbolja igraca odigraju 90% meceva ( sto nije bio slucaj prosle sezone ) onda se ocekuje napredak a ne da lutas opet do februara mjeseca kako bi se opet vratio onom sto je funkcionisalo krajem prosle sezone.

23-10 skor od februara mjeseca do kraja sezone od cega je u 3 poraza AD bio povrijedjen. Decembar je zavrsen sa 8-9 skorom kada je konstantno koristio Reddisha i Prince ( Prince je odlicno odigrao sezonu kad je imao doziranu minutazi ) i pazi sad do februara mjeseca Lakersi su imali skor 24-25 a od tada skor 23-10. Jel ti to govori nesto? 

 

A ipak cu vjerovati vise svojim ocima i ocima ljudi koji su ispratili 200 utakmica Hama da bi dali svoj sud za razliku od ljudi koji bace pogled na statse ili su pogledali 10tak meceva u ove 2 godine. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

 

@alpaka Bereta Sida teror se blizi kraju.

Taman Arenas, K-Mart i Ham da sjednu zajedno i naprave podcast. Imace barem podrsku od 5-6 ljudi sa ovog foruma

Ima pamet da preliva u toj prostoriji, sve sami genijalci.

I Barkley, i Michael Malone

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Stotinu puta ponovljena laz nece postati istina sasvim sigurno. Dovoljan uzorak imamo da se jasno vidi sta je bio problem. Vise sigurno vjerujem ljudima koji su pratili citavu sezonu nego ovima sto su pogledali max 10ak meceva i izvode zakljucke na osnovu toga. 

To svakako. Trener koji nikada nije prihvatio svoju odgovornost i koji izgubi postovanje svojih igraca u svlacionici ne moze da bude trener vise i to je to.

 

Nikada u istoriji Lakersa se nije desilo da jedan od glavnih igraca u sred plejof serije, nakon game 2 izadje pred novinare i kaze da ekipa u nekim trenucima ne zna sta radi na oba kraja terena. 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 Teoljub ja ne tvrdim da bolje poznajem Lejkerse, ali gledao sam i druge timove.

Sve i da si u pravu za petorku od prošle godine i da je trebao to da forsira ja i dalje ne vidim da su Lejkersi čisto po kvalitetu ispred prvih 4-5 ekipa zapada.

Ajde da kažemo da su tu sa Finiksom i Dalasom.

U idealnim okolnostima ovi Lejkersi su 5. na zapadu.

Daj mi argumente , po čemu su bolji od bilo koje od prvih 4 ekipe i koliko su i da li su bolji Lejkersi od Dalasa ili Finiksa.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako ti ucinak ekipe kad se vratilo na osnovu koja je isla u WCF nije dovoljan pokazatelj koliko je ekipa stvarno mogla u RS onda stvarno ne znam kako ti drugacije nacrtati. Denver, OKC i Wolvesi su bili nedostizni vrlo vjerovatno al Dallas, Clippersi i Sunsi bez ikakvih problema. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, Milos 3.14 said:

@Miki28 Teoljub ja ne tvrdim da bolje poznajem Lejkerse, ali gledao sam i druge timove.

Sve i da si u pravu za petorku od prošle godine i da je trebao to da forsira ja i dalje ne vidim da su Lejkersi čisto po kvalitetu ispred prvih 4-5 ekipa zapada.

Ajde da kažemo da su tu sa Finiksom i Dalasom.

U idealnim okolnostima ovi Lejkersi su 5. na zapadu.

Daj mi argumente , po čemu su bolji od bilo koje od prvih 4 ekipe i koliko su i da li su bolji Lejkersi od Dalasa ili Finiksa.

 

 

A gdje si vidio da se tvrdi da su najbolji? Bolji su od ovog sto je vidjeno ove sezone a to je borba za playin cijele sezone. Nama je par rezultata u poslednja 2-3 kola regilarnog dijela islo na ruku, inace smo trebali biti #10. 

Toliku rupcagu nam je neznalica iskopala iz razloga koji su vec navedeni da smo morali upregnuti AD i Lebrona od februara na max obrtaja pa sve do plejofa.

Pogledam tabelu i vidim Klipane na 51 i Dallas na 50 pobjeda i ti ces mi reci da i sa nasom katastrofalnom sezonom, odnosno prvih 4 mjeseca gdje smo imali 24-25 skor reci da nismo mogli izvuci jos koju vise pobjedu da smo se ranije okrenuli ka startnoj petorci od prosle sezone a ne od februara jer smo od tada naoravili skor 23-10.

Ta petorka je prosle godine upravo i trazena i prosla ozb napetu zavrsnicu regularnog dijela sezone a onda playin i gostovanja Memphisu i Warriorsima pa onda i Nuggetsi. Dakle nju je trebalo nadogradjivati a ne da Ruija pa onda i Reavesa i DLo sklonis u stranu kako bi se miljenik Prince forsirao i naravno Reddish.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Quote

“If you know anything about cap. LeBron could opt of that deal and they could sign someone with cap space and then sign LeBron using bird rights. Which means they could possibly add a third star or a couple of really good players and better their team.”

 

- Draymond Green, via pod


Kakve gluposti ovaj prica hahahha

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

A gdje si vidio da se tvrdi da su najbolji? Bolji su od ovog sto je vidjeno ove sezone a to je borba za playin cijele sezone. Nama je par rezultata u poslednja 2-3 kola regilarnog dijela islo na ruku, inace smo trebali biti #10. 

Toliku rupcagu nam je neznalica iskopala iz razloga koji su vec navedeni da smo morali upregnuti AD i Lebrona od februara na max obrtaja pa sve do plejofa.

Pogledam tabelu i vidim Klipane na 51 i Dallas na 50 pobjeda i ti ces mi reci da i sa nasom katastrofalnom sezonom, odnosno prvih 4 mjeseca gdje smo imali 24-25 skor reci da nismo mogli izvuci jos koju vise pobjedu da smo se ranije okrenuli ka startnoj petorci od prosle sezone a ne od februara jer smo od tada naoravili skor 23-10.

Ta petorka je prosle godine upravo i trazena i prosla ozb napetu zavrsnicu regularnog dijela sezone a onda playin i gostovanja Memphisu i Warriorsima pa onda i Nuggetsi. Dakle nju je trebalo nadogradjivati a ne da Ruija pa onda i Reavesa i DLo sklonis u stranu kako bi se miljenik Prince forsirao i naravno Reddish.

Definitivno je mogla neka pobeda više i da budete ispred Finiksa ili Dalasa ili da se  možda manje cimate do plej ofa , ali suštinski ne pravi razliku.

Da ste bili 5. opet bi ispali od Klipana koji su realno bolja i dublja ekipa. 

Lejkersi imaju Dejvisa i Lebrona i to je sasvim dovoljno da namuče svakog, ali ponavljam Haćimura i DLo pogotovo nisu starteri ekipe koja planira da ide daleko u plej ofu. Jednog od njih možeš da istrpiš, dvojicu nikako.

DLo je izuzetno bitan igrač za ove Lejkerse, a lik je zunzara klasična. Školski primer igrača čiji talenat ne prati glava i to u smislu sposobnosti da održi fokus na najprostije stvari.

Haćimura je jedva malo bolji.

 

Poslednji put kad ste bili šampioni imali ste KCP, Karusa, Grina , Ronda, ljude koji su rođeni šampioni, koji razumeju šta im se priča i mogu to da sprovode 48 minuta. Uporedi njih sa ovim sada, nebo i zemlja.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Od Clippersa sigurno ne bi ispali. Pogotovo ne od ovih bez Kawhija i fakticki bi svaki mec bio domaci za Lakerse. Tu smijem glavu na panj staviti. Iso heavy ekipe leze Lakersima, problem su ove sto imaju puno screen akcija jer Rui nema noge da prati sutere kroz blokove. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
16 minutes ago, Milos 3.14 said:

Definitivno je mogla neka pobeda više i da budete ispred Finiksa ili Dalasa ili da se  možda manje cimate do plej ofa , ali suštinski ne pravi razliku.

Da ste bili 5. opet bi ispali od Klipana koji su realno bolja i dublja ekipa

Lejkersi imaju Dejvisa i Lebrona i to je sasvim dovoljno da namuče svakog, ali ponavljam Haćimura i DLo pogotovo nisu starteri ekipe koja planira da ide daleko u plej ofu. Jednog od njih možeš da istrpiš, dvojicu nikako.

DLo je izuzetno bitan igrač za ove Lejkerse, a lik je zunzara klasična. Školski primer igrača čiji talenat ne prati glava i to u smislu sposobnosti da održi fokus na najprostije stvari.

Haćimura je jedva malo bolji.

 

Poslednji put kad ste bili šampioni imali ste KCP, Karusa, Grina , Ronda, ljude koji su rođeni šampioni, koji razumeju šta im se priča i mogu to da sprovode 48 minuta. Uporedi njih sa ovim sada, nebo i zemlja.

Najvise volim dubinu Klipana, posebno sad bez Kawhija.

 

PG13/Harden/Westbrook sa 8/36. Ozbiljna dubina nema sta.

 

A da imaju Powella, Coffeya, Manna, Zubca, Plumlee, Theisa. Sve sampionske igrace sa karakterom

 

A jos kad se lomi rezultat pa kad krenu ovi iz Klipana da lome tablu. Nemoj me zasmijavati plizz

Lebron James da zatrazi brisanje svakog rekorda kad bi izgubio u plejof seriji od chokera zvanih Harden i Westbrook.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

To je jedna ekipa koju mozda dobijete, sa povredom njima bez povrede vama. Vama se AD slomi (a desilo bi se verovatno) i nemate sta da trazite. Realno Lejkersima je ovo puna kapa.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milos 3.14 said:

WBrook come to Denver bro

 

Mislim da navijači Lejkersa previše hajpuju svoje igrače. Ni ja ne mislim da je Ham neki vau trener, ali stvarno ne vidim kako su u regularnoj sezoni mogli da budu bolje plasirani na ovakvom zapadu.

Da li neko stvarno misli da su gledajući čist kvalitet Lejkersi bolji od OKC, Denvera, Sote, Finiksa, pa i Dalasa?

O motivaciji i drajvu ovih mlađih zvezda da gule regularku da ne pričamo.

Šesto-sedmo mesto i frst raund egzit je realnost.

Bilo bi zanimljivo videti kako bi se Gidaj usrao u Rasela da su slučajno bili osmi.

Brate, ne znam da li si nov na forumu ili sta je problem, ali ocigledno nisi upoznat sa jednim od osnovnih pravila NBA teme:

 

Pravilo 4, paragraf 1, stav 3:

na kraju svake sezone neophodno je pronaci iskljucivog krivca za tradicionalni raspad Lejkersa, kako bi fleksovanje sa pocetka sezone i delusional najavljeni napad na titulu izgledao manje besmisleno

 

Molim tebe i ostale forumase da se upoznaju sa pravilima foruma. Hvala!

 

  • Like 5
  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 23
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Pravilo 4, paragraf 1, stav 3:

na kraju svake sezone neophodno je pronaci iskljucivog krivca za tradicionalni raspad Lejkersa,

 

Maybe they don't have the GOAT, but they have a GOAT in targeting scapeGOATs.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
34 minutes ago, bosMan_jr said:

Brate, ne znam da li si nov na forumu ili sta je problem, ali ocigledno nisi upoznat sa jednim od osnovnih pravila NBA teme:

 

Pravilo 4, paragraf 1, stav 3:

na kraju svake sezone neophodno je pronaci iskljucivog krivca za tradicionalni raspad Lejkersa, kako bi fleksovanje sa pocetka sezone i delusional najavljeni napad na titulu izgledao manje besmisleno

 

Molim tebe i ostale forumase da se upoznaju sa pravilima foruma. Hvala!

 

Glava 10, clan 23, stav 4, tacka 6

 

To je za iskljucivu odgovornost a ako te interesuje podijeljena odgovornost onda clan 24 stav 5 tacka 2😉

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Ham neduzni zrtveni jarac koji je radio sve kako treba a ispao na kraju grbav. 

 

Lejkersi su ove sezone podbacili i on snosi lavovski deo odgovornosti.

 

Naravno, deo otpada i na strucni stab i igrace, ali on je taj koji nije uspeo proslosezonski WCF tim da odvede do "čistog" plejofa uz natprosecno zdrave LBJ i AD. 

 

Bas mi je ruzno izjednacavati sadasnju Vogelovu situaciju sa Hamom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Zamisli samo ekipa koja je igrala WCF prosle sezone i pojacala se preko ljeta nije imala sansu za novi deep run u PO. Ovakvo odsustvo logike je za izucavanja. Cak su i one teorije od Silverovom guranju Lakersa manje umobolne od ovoga.

To što ste igrali finale prošle godine ništa ne znači za ovu godinu jer su se i drugi pojačali .

Isto tako i prošle godine je bilo boljih ekipa koje nisu prošle dalje. Konkretno Finiks Denver je bilo finale pre finala, a i Minesota je više namučila Denver nego Lejkersi.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...