Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, Darko said:

Naravno, kao što je i Teo trebao imati bar 20 poena po utakmici u NBA da bi mu se epizoda ocenila uspešno. 

Tako je. Ipak znas nesto o kosarci, iznenadjen sam.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, gggggggg said:

 

nije odgledao dve njihove utakmice cele sezone :lol_2:

Ma takvom geniju je dovoljno da baci oko na statistiku, ne mora da gleda. Nemamo mi taj talenat.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

pa dobro, nema veze to, ali su jedna od najdubljih ekipa u ligi sa elitnom odbranom i respektabilnim allstarovima a on napise fejk dpoy i bezvezni reid :classic_wacko:

 

nisam ni ja mnogo verovao u ovu minnesotu u playoffu, zbog njihovog slabijeg napada ali sam ipak prognozirao da dobijaju phoenix u prvoj rundi uprkos tih 0-3, jer phoenixu verujem jos manje xd

 

ako prodju i oni i denver uzasno me nervira kako ce izgledati utakmice, jer ce biti malo teze protiv denvera postizati koseve. a usput kako ce jokic-murray resiti ovu elitnu odbranu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

pa dobro, nema veze to, ali su jedna od najdubljih ekipa u ligi sa elitnom odbranom i respektabilnim allstarovima a on napise fejk dpoy i bezvezni reid :classic_wacko:

 

Ma znam, sarkastičan sam. McLeod hiperboliše i piše gluposti po običaju. 

 

1 hour ago, gggggggg said:

nisam ni ja mnogo verovao u ovu minnesotu u playoffu, zbog njihovog slabijeg napada ali sam ipak prognozirao da dobijaju phoenix u prvoj rundi uprkos tih 0-3, jer phoenixu verujem jos manje xd

Ja nisam, zbog dva razloga:

(1) Mislio sam da Towns ne igra prvu rundu plejofa

(2) Precenio sam Suns-e

 

1 hour ago, gggggggg said:

ako prodju i oni i denver uzasno me nervira kako ce izgledati utakmice, jer ce biti malo teze protiv denvera postizati koseve. a usput kako ce jokic-murray resiti ovu elitnu odbranu.

Biće borba. Po ovome što sam do sada video, finale pre finala. Dajem blagu prednost Denveru zbog domaćeg terena i što Towns/Gobert obično razočaraju u plejofu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da bi se necije pisanje okarakterisalo kao glupost prvo treba isto da se razume, a Darko po obicaju ima sa tim problema bez obzira na deo foruma na kom se javlja, to mu je nekako trejdmark, pa da pojasnim. Napisano znaci ne da ova Minesota trenutno ne izgleda kao jaka ekipa/kontender, nisam se uopste osvrtao na to, vec sam samo rekao da je kao ekipa potpuno neinspirativna, nesimpaticna i igra dosadnu kosarku sa izuzetkom Edvardsa. Da sam pisao o tome da li su kontender rekao bih da to svakako ne odredjuje serija protiv bande iz Finiksa koja je verovatno najgore koncipirana plejof ekipa, nego ce to reci eventualni susret s Denverom.

Link to comment
Share on other sites

Ovo za Lilarda znaci da 99.9% ne igra narednu. Nisam siguran sta je strain, pretpostavljam nesto kao istegnuce, ali ne pamtim da sam nekad video da neko nakon toga igra utakmicu 2 dana kasnije. edit sad vidim da ipak igraju u ponedeljak, ali ne bi se nadao Lilardu bez obzira.
Ako i Janis ne igra, ne dajem im ni promil sanse u cetvrtoj. Sto bi znacilo da im visi mac nad glavom u svakoj od preostalih, cak i da igraju obojica.

Kad sam vec krenuo od tome, od svih ekipa koje su u losim situacijama, najmanje sanse dajem Sansima. Ono sinoc je delovalo beznadezno.
Jedino oko cega nisam siguran je da li su oni toliko ocajno losi ili je Minesota toliko jaka. Ali verujem da cemo vec od naredne sedmice imati dosta bolji uvid u to, ako Denver dobije veceras.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Darko said:

Ja nisam, zbog dva razloga:

(1) Mislio sam da Towns ne igra prvu rundu plejofa

(2) Precenio sam Suns-e

 

Biće borba. Po ovome što sam do sada video, finale pre finala. Dajem blagu prednost Denveru zbog domaćeg terena i što Towns/Gobert obično razočaraju u plejofu. 

 

pa vratio se towns jos pre kraja sezone xd

 

ne bih ja nikako otpisivao okc. nekako niko ne obraca paznju na njih i ne uzimaju ih ozbiljno ali nikako nisu zajebancija.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, 40Wins said:

Došao sam da napišem nešto slično kao fritro,  da je vreme da se napravi tim: Kari, Lbr, Harden, zetko, KD.

Kavaj vrv ima jos goriva nego je sad nezalečen pa loš performans.

Wbrook ne moze, jer je samo statpadovao.

 

Inače, kakva nemoć i frustracija Westbrika prema mladjem i lepšem Luki, kao kad Dragče u Rodjaku sa sela objasnjava Ćetkoviću kako se potrudio tokom jednog odnosa i pita na kraju kako je bilo, a ona ga gleda i kaže: E moj Dragče, kad bi znao kako momci jebu...

 

Mene je zaista iznenadilo kako su Twolvesi izgledali dominantnije naspram ekipe koja ih je sva 3 puta dobila u regularnoj sezoni i to na razlicite nacine da ne bude ono da se nisu cimali, no izgledalo kao da nemaju rjesenja za njihovu tu igru. Problem nastaje kad se ova 3 utripuju da su jednako dobri kreatori i play finisheri istovremeno pa otud dobijemo brdo nekih ISO posjeda koji idu na ruku Twolvesima kojima je bilo tesko da brane kroz protok lopte taj njihov sut za 3, ovako kad su izasli ko Team Pull-up jbg, lakse je to counterovati nego ovo sto su radili tokom regularne sezone. Dodaj jos da im je Allen jedan od kljucnih sutera i role playera sjeban i tesko je da ostanu konkurentni. Nurkic isto slab doprinos jer jbg ostaje na islandu svaki put i fali im ionako sizea mimo njega.

Dallas vodi nekako a da Luka nije odigrao dobar mec u seriji sto je dokaz da je ekipa drugacija od ovih deadline trejdova. Dosta mu je upitna selekcija suta al bukvalno ga targetiraju u oba smjera citavu utakmicu ga jasu dok je na lopti i u odbrani dje se drzi solidno ali jbg izostaje taj poenterski ucinak iako radi dobar posao u zadnje 2 sa kreacijom. Kyrie po obicaju pred kraj preuzme i rjesava. Kawhi ocigledno nije sav svoj, pitanje je koliko mogu sa njim ovakvim i Georgeom koji je sinoc neke wtf suteve i rjesenja uzimao, upadalo je to u G1 al prosle 2 nije. Harden i Zubac su 2 najbolja igraca LAC u ovoj seriji i svaku su bili dobri, problem je sto je Harden dosao tamo da bude fazon plejmejker i eventualno 3 opcija a zavrsio opet kao prva violina uz Zubca koji isto odlicno igra i pravi probleme u oba smjera Mavsima. Ove incidente ne bi komentarisao al je serija dosta fizikalnija od npr ovog sto se moglo vidjet sinoc u Pacers - Bucks i ovaj G3 u Philly sto se igrao dje se na svaki pogled svirala bacanja ili one standardne bumpove sto naprave napadaci sa defanzivcem i bace loptu i eto bacanja odmah. Tu i u CLE-ORL se bukvalno krvari za poene i calls 😅

7 hours ago, MC Thunder 2 said:

 

Svi smo gledali The Hustle, a Ant Man nije toliko dobar glumac da bas odigra lika totalno suprotnog sebi 😁

Ja zaista mislim da je greota sto su od svih ljudi na ovom svijetu izabrali jebenog Juancha za onu ulogu i jos covjek nadigra Kermit Wiltsa (btw odlicno ime). Sreca pa volim te filmove o kosarci i sportu generalno, inace ga iz principa ne bi pogledao kad vidis ko je sve tu ucestvovao i kolikav su reach imali a uzeli bas njega. Cak je i film nerealan i uvredljiv za svakog ko iole prati NBA i zna kako isti funkcionise. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Orlando se bas muci protiv tornjeva Alen & Mobli.

Pre svih Bankero koji nista ne moze da iskreira 1 na 1. Odlicno mu je Mobli oduzeo sut iz driblinga, plus sto su Cavsi em ogromni i sve mogu da stignu na pomoci jer Orlando i ovako muku muci sa kontinutetom u sutu za 3 pts.  
 

Old school Play off serija.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...