Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, doragan said:

Da li ima neki perspektivni Afro-americki trener ,jer osim izvesnog trenera Klipersa,😁svi ostali koji trenutno rade u NBA ne vrede nicemu.

 

Ime Udoka? Mike Brown? Orlandov Mosley takodje nije los. 

Link to comment
Share on other sites

Sansi ako se ne trgnu, bice dosadan zapad, za sada Majami najlepse iznenadjenje i to onako osakacen, mislim Majami halooo, ko ne simpatise Batlera taj je po mom shvatanju najveci neprijatelj kosarke na svetu sto postoji-NAJVECI NEPRIJATELJ!

Ali ove god tesko do senzacije, opet oni ginu casno, ne kao neke nabedjene zvezde.

A da i Dalas, njih da ne zaboravim, volim kad sam neispavan a sve zbog kosarke 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Horium said:

 

Ime Udoka? Mike Brown? Orlandov Mosley takodje nije los. 

Na zalost ni Udoka, ni Brown nisu dosli ni do pleyofa ove godine.Orlandov trener je bar dotle stigao .Iskreno,nijedan od nabrojanih mi nije kapacitet za prvaka.Pitam zbog Lejkersa, ako se oslobode Hema, a zele i dalje Afro-Amera,takva je moda,sve ih je vise, ko bi bio sledeci izbor?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

dogodine su oni vec sigurno u PO. 

 

Treba ipak da se poklopi dosta stvari za to. Pre svega dzinovski iskorak vecine klinaca, da Alpi nivo igre odrzi makar 3/4 rs-a. A onda da se makar 2 ekipe sa Zapada raspadnu tokom sezone. Ne zaboravi da se vraca kompletan Memfis, SAS ce nagaziti mnoge, a vec imamo 10 ekipa po igrackom kvalitetu ispred Hjustona.

 

Daj makar plej in neki sa potencijalnim hca, pa je i to nesto.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, MC Thunder 2 said:

Udoka je sa onakvim rokecima izasao na .500. Prilicno impresivno ako mene pitas.

 

point differential im je bio kao za ekipu od 46 pobeda, sto znaci da su cak i podbacili ako se gleda ta statistika.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MC Thunder 2 said:

 

Treba ipak da se poklopi dosta stvari za to. Pre svega dzinovski iskorak vecine klinaca, da Alpi nivo igre odrzi makar 3/4 rs-a. A onda da se makar 2 ekipe sa Zapada raspadnu tokom sezone. Ne zaboravi da se vraca kompletan Memfis, SAS ce nagaziti mnoge, a vec imamo 10 ekipa po igrackom kvalitetu ispred Hjustona.

 

Daj makar plej in neki sa potencijalnim hca, pa je i to nesto.

 

Mislim da ce napraviti iskorak slican ovom Wolvesa iz ove sezone, a ne bih uopce iskljucio raspad nekih ekipa koje su ove sezone bile ispred. Ima tu dosta korisnih igraca, a odbrana je vrhunska vec sad. 

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Darko said:

Nadam se da će ESPN da prenosi sledeću utakmicu između Nju Jorka i Filadelfije, očekujem još veći fajt posle ovakve Game 3. 

Zasto brate, sta nije u redu, da nemas temperaturu? 



 

Spoiler

Izvini, ali morao sam. :classic_biggrin: Ja se uvek pre nego sto otvorim strim, tiho pomolim u sebi, u nadi da oni ne prenose.
Ljudi na Tviteru se ubise od kukanja na Doris, narocito kad prenosi Filadelfiju ili Boston.

 

Link to comment
Share on other sites

Redzi brat konacno ne da nije izgledao kao amater, vec odigrao sasvim solidno, i odmah povreda :ajme:

Ali kako god, sve i da nekako izgubimo ovu seriju na kraju, necu dozvoliti sebi da kukam na to sto nam on fali. 😄
Ali mu zelim sto brzi oporavak svakako.

I Mic Robinson isto nosi walking boot, ne znam kako mi to prevodimo. Ali znajuci njegovu istoriju povreda i koliko se sporije oporavlja od prosecnog igraca, to lako moze znaciti kraj serije za njega. Sto bi bio veliki gubitak za Nikse, jer se prilicno dobro nosio sa Embidom, branio ga je sigurno bolje nego Hartenstajn. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Redzi brat konacno ne da nije izgledao kao amater, vec odigrao sasvim solidno, i odmah povreda :ajme:


I Mic Robinson isto nosi walking boot, ne znam kako mi to prevodimo. Ali znajuci njegovu istoriju povreda i koliko se sporije oporavlja od prosecnog igraca, to lako moze znaciti kraj serije za njega. 

Inače se taj prvi put "oporavio" brže nego što je očekivano jer inicijalno trebao da propusti ostatak sezone. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bobby Shurda said:

Inače se taj prvi put "oporavio" brže nego što je očekivano jer inicijalno trebao da propusti ostatak sezone. 

Znam da je tako prvobitno najavljeno, ali liga im ipak sa dobrim razlogom nije odobrila taj exception za povredjenog igraca. Hteli Dolan i Rouz malo da prevare sistem, da dodatno pojacaju tim pred plejof, ali procitao ih Silver. :classic_biggrin:
A Mic je definitivno poznat kao jedan od igraca kojima skoro uvek treba dodatno vreme da zalece povrede, u odnosu na prosecno odsustvo.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Dracarys said:

Svaka čast Embidu na partiji, neka pate dušmani.

 

AD da premotava snimke dominacije Embida, možda nešto i nauči.

Da udara podmuklo? Da flopuje? Da bude fejker?

AD je momcina! 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kurc Emuchelo said:

Ja ću biti onaj lik, ali kao neko ko je fan Siksersa bio i pratio skoro sve utakmice regularne sezone po strimovima i ko zna kako sve, moram da kažem da sam prestao da gledam sve utakmice te ekipe samo zbog jedne osobe. Sad kao gledam Kingse povremeno, jer sam očigledno navučen na osećaj večne sporcke mizerije zbog jalovih timova. Elem, Embid mi nikada nije bio omiljeni igrač, ali mogao sam da ga tolerišem pre. Bio je čak i zabavan, zaista jedan nesvakidašnji mentalitet kod čoveka, šarenoliko, ali imao je svojih momenata koje si mogao da osetiš, previše emocionalan kao Kazins, razmažen, ali tu je bio i smisao za humor, loženje, za franšizu na aparatima svakako dašak neke nove nade. Možda mu je tada bila najgora osobina što je navijao za Real. 

Nakon toga je bio onaj nesrećni plejof sa Atlantom gde je tzv. Kok Rivers usrao sve. Ben Simons je tada već bio načet onom privatnom situacijom (ko zna zna, nimalo naivno), Embid standardno bio sa načetim kolenom i majstorija vrhunskog stratega. Onda su obojica gurnuli pod voz saigrača, kome ne mogu ni da zamislim kako je tada bilo jer sigurno na košarku nije mislio. Jadno. Posle toga su krenule intrige. Tu sam već prestao da pratim sve utakmice. Kulminacija toksičnosti je došla u mvp sezoni, toliko kukanja, proseravanja, dok su sa druge strani stizale isključivo odmerene reči, zaista mi je bilo nejasno šta mu se desilo jer nikada nije bio toliko toksičan lik. 

I onda ono sinoć. Reklo bi se da lik koji je toliko ispovređivan, koji je osakaćen povredama za života, koji igra sa Belovom paralizom ovaj plejof, čiji napor da odigra plejof je pozdravljen – takav lik bi trebalo da prvi ima osećaja za povrede kod drugih igrača. Prošle sezone je završio karijeru svom saigraču, šampionu, liku koga svi gotive svojim jebenim flopovanjem. Sinoć je nabo par igrača, šutirao u jaja, kreveljio se i povlačio Miča za nogu iako zna da je umalo završio sezonu zbog operacije skočnog zgloba. Veoma jadno ponašanje. A liga stalno ohrabruje takvo ponašanje, ne isključuje ga, ne svira flopove one nakazne, još ga nagrađuju bacanjima. Ne znam da li njegovo bacakanje treba da završi još neku karijeru ili da njegovi tantrumi treba da izbace još nekog iz serije da bi prestali makar toliko bacanja da mu sviraju. Lik svaku utakmicu ubije bacanjima, liga je kao odlučila da zaoštri kriterijume ali to se očigledno odnosi samo na neke ekipe, na neke igrače koji svakako nisu živeli od bacanja. 

 

Tldr: bljuc po Embidu i ligi

 

nedostajes mi

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

 

 

Morao sam da odem i proverim, sve pobrisano po Tviteru. Pa ovo je... :smiley18:



Strava raspored veceras, drago mi je da su konacno pomerili jedan mec petkom za pre ponoci. Pretpostavljam da ima veze sa gledanoscu USA vs ostali.
Taman da se gleda ova prva, dok bude rezultatski zanimljiva, pa budjenje za glavni mec u pustinji.

@cabke @Darko @Nugetlija veceras smo svi Fenicani :s_d:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...