Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

A sto se tice ovog hejta prema LeBronu, njega se hejtovalo i trazio se nacin da se svaki njegov uspjeh obezvrijedi i kad je 2007. sa 22 godine uveo tim poluamatera u finale, kad je 2015. fakticki sam igrao protiv kompletnih Warriorsa, onaj preokret sa 3:1 na 4:3 iz finala 2016. se pokusavao umanjiti na svaki moguci nacin iako je od G5 do G7 odigrao na nivou kakav je vidjen mozda jos samo par puta u historiji kosarke, pljuvalo ga se i kad je gubio finala od GSWa s Durantom itd itd. Nije ama bas nikakvo iznenadjenje sto postoje ljudi koji ce ga pljuvati i sad kad u 21. sezoni karijere igra na superstar nivou sto prije njega nije uspio nijedan igrac u historiji kosarke, a veliko je pitanje da li cemo vise ikada za nasih zivota svjedociti ovakvom longevityju u bilo kojem od ovih mainstream sportova. 

 

Ovo je cista istina 101. Covek sa skoro 40 igra kao kada je imao 20, 25, 30. Kapa dole za majstora. Razumem da iritira ljude, ali osporavanje njegove velicanstvenosti pod obrucima zbog nekosarkaskih stvari cini glupim te ljude, ne njega.

2 hours ago, 40Wins said:

 

Ovi ili ce da skinu gace sledece dve, ili ce narednu da nabiju Denver 20 razlike. 

 

 

A i ovi iz Denvera ako ne vide da mora drugaciji pristup i da su ovom igrom blizu provalije (ne i na samoj ivici za sada), onda ne znam. Kontam da ce obe ekipe biti mnogo motovisanije u G3, svaka iz svog razloga

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Vidim da sam jedini koji misli da ce Sunsi da rutiniraju Wolvese na kraju 😄 
Isto ocekujem i od smor i ocajne Filadelfije (mozda ne rutina, ali da prodju gotivne Knickse na kraju uprkos 0-2).

Zivi bili pa videli.

Nisi jedini. Ja pak ne bih upotrebio reč rutinirati ali unatoč svim turbulencijama u sezoni očekujem da se Sunsi uzdignu. Za Phillu nisam baš siguran. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Урош19 said:

Lol

 

Pocecu da verujem u Lombrozove teorije o fizionomiji, nekako kada vidim lice Maksiju (ili recimo SGA-u) imam utisak da nikada nece biti pobednik od njega. Bas onako anti-harizmaticno. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, L' Imperatore said:

Nažalost, meni je ova utakmica potvrdila ono čega sam se pribojavao več neko vreme. Denver je dosta lošiji nego prošle sezone i mislim da nema kapacitet da odbrani titulu. Sve više ovde pričamo o važnosti toga supporting casta kad krene playoff, a Nuggetsi sa klupe nemaju nikakv doprinos. Po meni Minnesota je glavni kandidat za finale sa zapada

Prošli plejof su protutnjali sa 16-4. Petorka je još jača od prošle godine, problem je klupa kao što si rekao, to jest, Bruce Brown tip igrača. Ovo što trenutno igra Reggie je za zatvor, izgleda da mu je samopouzdanje u kanalu. Ali sećam se kada je pre par sezona imao 30+ poena u plejofu, siguran sam da će i on imati svojih trenutaka. U svakom slučaju, mislim da će biti dosta teže za repeat ali mi je Denver i dalje blagi favorit.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ja sam tipovao na Minesotu jer je Ant najbolji igrač u seriji i jer peglaju baš dobru odbranu.

Sa druge strane Vogel je dobar trener i Sandi igraju solidnu odbranu, a Minesota mi deluje kao tim koji nema nikog sem Edvardsa ko kontinuirano može da postiže poene. U svakom slučaju jako zanimljivo će biti.

Link to comment
Share on other sites

Reggie je i u proslom playoffu bio totalno neupotrebljiv. Ove sezone je fakticki on taj treci bek Nuggetsa sto je ogroman pad sa Bruce Browna. Jos je Bruce pokrivao sve od 1 do 3. Jeff Green takodjer je debelo korisniji igrac od panja DeAndrea. Nuggetsima opet samo Zapad moze biti problem ako budu zdravi sve vrijeme, Boston ih sa onom divljackom igrom i ispucavanjem sigurno nece dobiti. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Prošli plejof su protutnjali sa 16-4. Petorka je još jača od prošle godine, problem je klupa kao što si rekao, to jest, Bruce Brown tip igrača. Ovo što trenutno igra Reggie je za zatvor, izgleda da mu je samopouzdanje u kanalu. Ali sećam se kada je pre par sezona imao 30+ poena u plejofu, siguran sam da će i on imati svojih trenutaka. U svakom slučaju, mislim da će biti dosta teže za repeat ali mi je Denver i dalje blagi favorit.

Upravo tako. Denver je prošle godine bio nepobediv, ove godine postoje ekipe/a koje)a mogu da ih dobiju u seriji od 7.

BB nedostaje najviše zbog sportskog bezobrazluka koji je donosio.

On bi se usrao u Rasela isprozivao ga i učinio neupotrebljivim do kraja serije

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Reggie je i u proslom playoffu bio totalno neupotrebljiv. Ove sezone je fakticki on taj treci bek Nuggetsa sto je ogroman pad sa Bruce Browna. Jos je Bruce pokrivao sve od 1 do 3. Jeff Green takodjer je debelo korisniji igrac od panja DeAndrea. Nuggetsima opet samo Zapad moze biti problem ako budu zdravi sve vrijeme, Boston ih sa onom divljackom igrom i ispucavanjem sigurno nece dobiti. 

Watson mi se više sviđa on Green-a, defanzivno je baš opasan. Sa ostalim se manje više slažem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 40Wins said:

 

Ovi ili ce da skinu gace sledece dve, ili ce narednu da nabiju Denver 20 razlike. 

 

 

TrklGt0.png

 

0-5 od tada.

 

 

45 minutes ago, Урош19 said:

Lol

 

ovo zato sto je maxey pred utakmicu bio bolestan pa i on imao svoj 'flu game'...

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bih išao toliko daleko sa prognozama u ovom trenutku. Tek su prve utakmice u PO. Denver ima rezerve u Mareju i šutu, kao i iskustvo i samopouzdanje, a mislim da i Jokić može bolje. Nedostatak smislenog rezervnog pleja se oseća ali svaki šampion mora da sakrije mane.

 

Fali BB ali je zato MPJ trenutno bolji nego prošle sezone pa to možda poništi taj nedostatak. 

 

Zatim, tek treba da vidimo odgovor Dalasa, Sansa, pa i Lejkersa kod kuće a i Kavaj tek treba da zaigra pa će zapad sigurno izgledati drugačije nego juče ili danas.

 

Na kraju, dužina serija će biti bitan faktor. Ako timovi sa kraćim klupama budu završavali ranije to može da anulira problem umora.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Očekivano su tesne njihove utakmice jer Lejkersi imaju kvaliteta + ih he uvek teško izbaciti u plejofu.
Jokić i sa lošijom igrom 27+20+10,,neka mi onda neko kaže kako on nije najbolji igrač?

Inače,ako sam dobro ispratio,nijedan brejk do sada u serijama.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Урош19 said:

Marej je  dokazano clutch igrač daleko je to od sreće

ma kakva sreća. ovo je psiha/strah (Lakersi znaju što će se desit ako završnica bude neizvjesna) u kombinaciji s najboljom clutch momčadi lige koja je sigurna u ishod. Drugim riječima, Lakersi znaju da je Denver neizbježan. 1 utakmica da ode na drugu stranu i imali bi drugačiju seriju. Problem je što, da bi se to desilo, Bron i AD moraju igrati kao i jučer, i još im se netko mora pridružiti. Teško. Ali baš teško za povjerovat u takav ishod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/22/2024 at 12:53 PM, DameTime said:

Gledam ovaj snimak što je alpaka okačio, KD u fazonu isprašiće nas ali bar je dobra žurka :lol_2:Ant je sjajan, sviđa mi se njegova kompetitivnost

Nemoguće ga je ne volit. I drugačije je kad takav igrač donese kompetitivnost na taj način (kao i Luka npr.), nego kad se Beverly, ili onaj što je bio u Memphisu, tako ponašaju. Jbg, ipak veću težinu ima kad si glavni baja, a ne lik s prosjekom od 7 poena. Osvježenje u današnjoj "di si buraz, oćeš doć kod nas" ligi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...