Jump to content

Recommended Posts

Moglo je biti zanimljivo da su dobili, ali i ovaj klac momenat Mareja sam po sebi je za divljenje. Bukvalno se iskupio za 3/4 samounistavanja svoje ekipe.

Dejvis je stao, ali Bron je vukao ko mazga.

 

Rasel 11\7 za 3. Ali nestane kad treba klasika.

Skupo su kostali miniti kad je Bron bio na klupi.

Zao mi sto je Dejvis crkao, nocas su pali za slavu. 

I da koliko god ne voleo Jokica, ponovo pruza mvp partije u po.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, delgado said:

Eto falilo je tako malo da se dobije utakmica, medjutim nisu uspeli na kraju da iskoriste gresku Denvera i Gordon je izvukao loptu iz auta i nekako je dosla lopta do MPJ za tricu, to bi proglasio kljucnim momentom utakmice.

 

Ne pamtim da sam u zivotu skoro doziveo ovakvu bol, ne moze da se opise recima. 

Nuggetlijama cestike, sada je sigurno da sledi jos jedna metla.

 

Ako ti je ovo najveći bol u životu ili imaš srećan život ili preispitaj prioritete. Ljubi brat. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Nisam lepo video na strimu, sreca pa iskoci iz obruca ovaj sut Lebronu

Sad gledam P2P, -19 na 7:15 do kraja trece, tad je pretpostavljam Dejvis bio na 14/15 iz igre?
Lejkersi ukupno 25 poena nakon toga. Izgleda su opet ostali bez energije za zavrsnicu.

Danas se nista ne radi na poslu dok se ne odgleda snimak, sanse nema :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Koliko su sansi samo Lakersi imali da zatvore mec i nista. Trojka Hacimure isto za +7, covek je apsolutni tragicar. Ham danas nije umeo da prepozna i da vise minuta da svom miljeniku Torketu, a cele sezone ga jase

Btw, ona bacanja Mareja su isto tezak poklon, ako su mogli da overturnuju faul MPJa na Dlu gde ga je spicio po glavi, kako ono moze da bude faul ? Kretencine od sudija.

 

Pogledao sam do sad ko zna koliko utakmica ali ovo mi je sigurno najtezi poraz u navijackoj karijeri. Tantalove muke 48 minuta kosarkaskih

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Problem sa licnim greskama said:

 

Ako ti je ovo najveći bol u životu ili imaš srećan život ili preispitaj prioritete. Ljubi brat. 

 

 Navijacku, navijacku. Dakle od svih utakmica u svim sportovima koje sam ikad odgledao ;D

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Džamalica = Markus Hauard za ultra bogate. 

Kakva budaletina jebem ti lebac ražani. 

 

Prvi put u životu mi žao Brona. Al mi drago zbog Hačimure. Kesetina ishajpovana, serem ti se na suši i lažnu odbranu na Jokiću. 

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Opet nije razlog energija nego naprasni prestanak organizovanih napada. 20 razlike je ispusteno iskljucivo jer su nakon perfektnih egzekucija setova presli na freelance divljanje ko i milion puta ove sezone. Znaci identican pattern citavu sezonu i niko iz staffa nije u stanju primijetiti sta je problem. Nestvarno glupa ekipa, steta talenta koji imas kad nemas IQ da iskoristis. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, delgado said:

Pogledao sam do sad ko zna koliko utakmica ali ovo mi je sigurno najtezi poraz u navijackoj karijeri. Tantalove muke 48 minuta kosarka

Meni ovo najteze palo.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, quentin said:

Mnogo sreće za Denver večeras. Mogli bi im se ovo vratiti u nekom trenutku u plejofu.

ovo veze sa srecom nema, propisana pobeda, povratak, rudarenje cele drugo poluvreme, nikad odustali nisu, ni jedne sekunde, zato su i sampioni, cuj sreca, sta sve ljudi nece da napisu...

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sombor Shuffle said:

hahahahhahahaha Kako je Filadelfija prosula +5 za manje od 30 sekundi i izgubili -3? :lol_2: Sta se ovo desavalo nocas?

Odgledaj zavrsnicu, luda kosarka nocas...zato danas kad bude EL Crni  ce da kunta😁 

To mi dodje posle ovog ludila ko da gledam sah penzosa na kalisu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stex said:

ovo veze sa srecom nema, propisana pobeda, povratak, rudarenje cele drugo poluvreme, nikad odustali nisu, ni jedne sekunde, zato su i sampioni, cuj sreca, sta sve ljudi nece da napisu...

Onaj promašaj LBJ na kraju za tri, otvorena trojka, onda vrlo težak šut Mareja... 

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam jedan svoj utisak, AD je igrao savršen meč do trenutka kada ga je umjesto Nikole preuzeo AG. Od tada se bukvalno nije vidio na terenu. Osim onih vidljivih, ovaj meč je imao i tihe heroje. Naklon Aaronu Gordonu! :Hail: :Hail: :Hail:

  • Like 19
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...