Jump to content

Recommended Posts

Već viđeno toliko puta, isti pattern se stalno ponavlja. Kratka je ova ekipa Lejkersa. Mimo Lebrona i AD-a nema mnogo da ponudi, posebno na defanzivnom planu, a to košta u ovako fizički zahtjevnim plej-of duelima. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6-20 FG, 1/9 trojke. Sta reci za budalu za koju znas da ima samo jedan skill i ako ga ne idu te user trojke i sutevi ne zna nista. Ni da napadne obruc, zavrsi polaganje, ni da razmisli pre nego sto napravi glup potez, niti da pomeri dupe i odbrani nesto. Ponekad mu ulaze neke frljoke i to bude flasy ali Ham je trebao da klupira budalu odavno i da proba sa Gejbom/Dinvidijem pa sta bude. 

Link to comment
Share on other sites

I naravno da je Russell promasio tricu za minus 4 pa sad za -7. Imamo rezerve itekako i mozemo itekako bolje od ovog ali isto tako nemamo mozga da tu rezervu iskoristimo. Dva prazna hoda u drugoj polovini druge i drugoj polovini trece su ovo odlucile. I to oba puta iskljucivo jer smo poceli divljati umjesto da nastavimo sa organizovanim napadima. Trener prije svega. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Interesantna je statistika. 

Denver je izveo samo 6 slobodnih bacanja, Lejkersi 19, odnos u faulovima 20-15.

 

Lejkersi smanjili zaostatak u skoku u drugom poluvremenu na 40-49. 

Denver je imao samo 4 izgubljenih lopti (ovo je neverovatno).


17-11 u korist Denvera poeni klupe. Bio sam prilicno ubedjen da su ovde Lejkersi u debeloj prednosti ali se kao uvek ispostavilo da je u PO sem nekih anomalija to najnebitniji parametar u jednoj seriji kao sto je ova.

Link to comment
Share on other sites

Skoro sve trice koje je Russell uzeo su bile odlicni sutevi. Izgradjene pozicije, otvoreno ali jednostavno nije uslo. Statisticki to naravno grozno izgleda ali za razliku od proslog WCF nije izgledao ko da mu se ne zivi nego je bio agresivan i uzimao suteve koji mu se nude. Tako treba i nastaviti pa makar sve do kraja ovako sutao. Najgora moguca stvar po Lakerse bi bila da on postane pasivan i pretvori se u bezivotnu masu kao prosle sezone. Austin i Rui s druge strane moraju biti agresivniji. 

Link to comment
Share on other sites

Iste fraze kao i prosle godine:daleko je od gotovog, lejkersi su shvatili kako se dobija i sl..mozda i jesu, ali ako nemas sa kim i cim,sta to vredi? Denver dobija ovo, i treba to.prihvatiti.Minesotino rasturanje na sastavne cinioce Feniksa je ipak utisak veceri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Interesantna je statistika. 

Denver je izveo samo 6 slobodnih bacanja, Lejkersi 19, odnos u faulovima 20-15.

 

Lejkersi smanjili zaostatak u skoku u drugom poluvremenu na 40-49. 

Denver je imao samo 4 izgubljenih lopti (ovo je neverovatno).

Ovo je očekivano. I prošle godine, u 4. utakmici pogotovo, su napravili sve što su mogli da ne bude metla 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ponavljam još jednom, Lejkersi su pretanki defanzivno. Podsjetite se samo koga su imali u bubble-u, na centru Supermena i Javale-a fantastične atlete koje su mogle da naprave ''štetu'' na Jokiću, ali posebno je impresivna bila spoljna linija sa tri vrhunska defanzivca. Danny Green, KCP i Caruso, od kojih su prva dvojica dokazani 3&D igrači u šampionskim ekipama i sa višestrukim prstenovima su defanzivni svemir za ono što Jezeraši sada imaju. To jednostavno ni veliki Lebron i AD ne mogu da nadoknade. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, doragan said:

Iste fraze kao i prosle godine:daleko je od gotovog, lejkersi su shvatili kako se dobija i sl..mozda i jesu, ali ako nemas sa kim i cim,sta to vredi? Denver dobija ovo, i treba to.prihvatiti.Minesotino rasturanje na sastavne cinioce Feniksa je ipak utisak veceri.

To je zajebancija 😂

Link to comment
Share on other sites

Baš odgledah snimak sada, dobra utakmica. Nikola MVP-evski po običaju ali ceo tim je imao udeo u pobedi, čak i DAJ. Drago mi je da to vidim. Jedino me malo plaši Reggie, veći downgrade u odnosu na BB-a. Ali ostatak tima je još bolji od prošle sezone, valjda će to biti dovoljno da se nadomesti odlazak Bruce-a. 

 

Što se tiče Lejkersa, fali im snage i kondicije. LeBron je crkao, videlo se kako teško diše na krupnom snimku. Ipak ima skoro 40 godina, teško će se oporaviti za sledeći meč. Davis je sjajno igrao ali je i on imao period kada je bio malo pasivan i ode tekma. Kada sam video one DLo šuteve pomislio sam na vas @delgado @Miki28 Teoljub @alpaka Bereta Sida :classic_biggrin:

Neki od njih su baš bili ishitreni (pogotovo onaj ključni, lepo bi ga opsovao da sam navijač Lejkersa), mada slažem se da većina šuteva bila otvorena i da ih je trebao uzeti. U svakom slučaju, zahvalan sam mu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...