Jump to content

Recommended Posts

Sad stvarno ne znam da li je pametnije tankovati prvo kolo plejina protiv ekipe koje ti lezi, da bi igrao kuci na zilet 1 mec vs GS/SAC protiv kojih imas 1-8 combined, ali nagrada je daleko bolji rival u 1R OKC umesto Denvera.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nugetlija said:

Koji kurac sad, ako Minesota izgubi mi smo 2 a oni 3. Kako oni mogu biti 2?

 

Jbg. sad, znam da je bilo previše kombinacija pa se lako izgubiti. Bodrio si Sunse da ne bi izgubili i otišli na Denver, a ja sam ti lijepo objasnio da i u slučaju da izgube ne mogu na Denver. Sad kad je ishod utakmice u Minesoti izvjestan, više nije ni bitno...

Link to comment
Share on other sites

Pitanje neupućenog. Tko ima tiebreaker izmeu Denvera i OKCa? I ako je Denver drugi, da li to znači da u 1. rundi ide na pobjednika Lakers-Suns play in dvoboja? Ili je ipak Lakers-Pelicans? Jer gledam tablicu zapada i još nisu update napravili.
Hvala

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bugl Khan said:

Pitanje neupućenog. Tko ima tiebreaker izmeu Denvera i OKCa? I ako je Denver drugi, da li to znači da u 1. rundi ide na pobjednika Lakers-Suns play in dvoboja? Ili je ipak Lakers-Pelicans?
Hvala

OKC, Pelicans-LAL

Edited by bodo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogi odmorise nosioce, neki pak ih izrabovase u ovom kolu.

A sad ide ono od cega se ledi krv u zilama.

Najbolja kosarka na celoj zemaljskoj ploci.

Zapad plej in zanimljiv, istok predvidljiv.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Bugl Khan said:

Nije neka sreća u 1. rundi. al opet, nisu ni Warriorsi (ako prođu)

Denver ima tiebraker? kako su 2. onda?

Ispravio sam. OKC. Mislio na njih a napisao Denver

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, kod onog laganog polaganja koje je promasio Vincent

3 minutes ago, Nugetlija said:

Lakersima bolje da izgube od New Orleanska kako bi išli na Oklahomu ako dobiju drugu u play inu koju igraju doma.

Bolje ali sladje je da dobijemo😉

Link to comment
Share on other sites

Na kraju ispade da plejin i nije trebao/dobro doneo Lakersima. Oba puta kad su zavrsili 7, bili su sedmi nakon pobeda u prvom plejin mecu. Sada bi uzeli to osmo mesto i isli lepo na OKC. Ovako jebeni plejin i sad ako dobijemo naredni mec ovde idemo na Denver, a da bi dosli do OKC moramo da se kockamo. Licno bih se kockao

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nugetlija said:

Lakersima bolje da izgube od New Orleanska kako bi išli na Oklahomu ako dobiju drugu u play inu koju igraju doma.

 

U tom slučaju vjerovatno bi išli na Warriorse a to je prerizično, mogli bi ostati i bez plej-ofa... :s_d:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, delgado said:

Na kraju ispade da plejin i nije trebao/dobro doneo Lakersima. Oba puta kad su zavrsili 7, bili su sedmi nakon pobeda u prvom plejin mecu. Sada bi uzeli to osmo mesto i isli lepo na OKC. Ovako jebeni plejin i sad ako dobijemo naredni mec ovde idemo na Denver, a da bi dosli do OKC moramo da se kockamo. Licno bih se kockao

Sta si se prepao Denvera jbt? 

 

Prosle sezone posle playina i serija sa Memphisom i GS igrali sa Denverom na svaka 2 dana i to nakon sto smo jurili mjesecima da se uguramo u playin. Nakupilo se umora tada.

 

Ove sezone odmorni Lebron je druga prica.

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Ko ne riskira profitira. Treba vreme da se Vincent povrati malo i Vanda vrati/uigra i zato je mnogo bolje da se konacno lupi samar SAC/GS-u i ide na OKC, jer moramo da budemo u punom sastavu i uigrani na max da mozemo da se sibamo sa Nuggetsima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

 

Playin utakmice zapada u utorak, istoka u srijedu. 

AD nam se malo skrsio u zavrsnici ali takticki, da zbunimo protivnika😀

Brutalna 1. runda. Wolves-Suns. Wolvesi imali 1. mjesto, pa ga izgubili u direkt susretu sa Denverom. Pa im ga Denver vratio, pa ga oni opet izgubili, al ovaj put blowoutom od ekipe na koju idu u 1. rundi. Clippers-Mavs, tu će psiha i zdravstveni karton bit najvažniji. Btw, mislim da je lako moguće da nakon 1. runde Denver ima prednost domaćeg terena do kraja. Ne vidim da OKC lako dobija ikog od 4 play in momčadi. To prognoziram kao potpuni laik koji je počeo pratit NBA u bubbleu (nakon dobrih 17-18 godina ne gledanja ničeg osim finala i još 6-7 utakmica godišnje).

Link to comment
Share on other sites

Ne verujem da ce se LAL kockati sa sve-ili-nista plejin utakmicom (i zamarati se sa dodatnom tekmom pred plejof). 

 

Tako da ocekujem Denver - LAL grudgematch. 

 

Sa druge strane, mislim da se nijedan tim iz plejina nece zaliti ako im na kraju zapadne OKC umesto Denvera. 

 

Svidja mi se na istoku sto ce Baksi i Indiana da se susretnu. Ima dima izmedju ta dva tima skoro celu sezonu. 

 

Dopada mi se i to sto ce Boston najverovatnije na Majami ili Filu u prvoj rundi, malo da se zabiberi corba na zapadu.

Doduse, ako Boston prodje (sto je verovatno) bice nagradjeni pobednikom Cle-Orl, najslabijim parom plejofa bez obzira koliko ja inace gotivio ovu generaciju Madjija. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, delgado said:

Sad stvarno ne znam da li je pametnije tankovati prvo kolo plejina protiv ekipe koje ti lezi, da bi igrao kuci na zilet 1 mec vs GS/SAC protiv kojih imas 1-8 combined, ali nagrada je daleko bolji rival u 1R OKC umesto Denvera.

 

o ovome sam i ja razmisljao tokom utakmica. verujem da je opcija da se bude osmi bolja ali u realnosti nece rizikovati.

Link to comment
Share on other sites

Bucksi imaju 1-4 protiv Pacersa u regularnom delu, ali je ako se ne varam sve to bilo pod palicom Griffina. Videćemo kako će Doc pripremiti seriju. Svakako im Giannis treba k'o 'leba jer Bucksima slabo odgovara fast pace (2nd) košarka koju igra Indy. 

 

Zapad je dosta zanimljiviji, već od plejina kreće klanica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, gggggggg said:

 

o ovome sam i ja razmisljao tokom utakmica. verujem da je opcija da se bude osmi bolja ali u realnosti nece rizikovati.

Tankuju oni evo vec dve sezone, ove su isli na taj kup ciljano, a racunaju ako zele ici do kraja, bolje odmah na najjace. 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...