Jump to content

Recommended Posts

16 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Ovaj Niang iz Klivlenda debeo. Ladno debeo igrac igra NBA 🙃

Izgleda kao ja danas..sa 45. godina i kada sam poslednje dve,tri godine veoma smanjio rekreaciju zbog nekih zdr.razloga.

Satro Denver trojkama Klivlend..napokon se pojavili CPA i Redži Džekson..a i Hrišćanin Braun konačno solidan.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Juan Pablo Montoya said:

Ovaj Niang iz Klivlenda debeo. Ladno debeo igrac igra NBA 🙃

Bolje deb'o nego neuhranjena ojebina kao Jarrett Allen, gledam ga sinoć u odbrani, Jokiću bi otprilike više smetalo da stave ispred njega stolicu nego kad ga ovaj čuva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

bas je napeto na nekoliko frontova™.

 

pelicansi su otprilike jedan dan bili cetvrti i onda su izgubili dve od tri a dallas vezao sedam pobeda pa su pali na sesto mesto, dok su clippersi cetvrti a dallas peti.

 

Yeq2Stx.png

 

2SqJbYe.png

JTNM9pJ.png

rAemblP.png

 

preostali protivnici ovih ekipa. deluje da ce pelicansima biti najzajebanije, jos igraju bez ingrama. 

 

medjusobni rezultati: clippers - mavs 2-1, clippers - pelicans 1-3, mavs - pelicans 2-2

 

 

S5zPFbD.png

 

deluje da je houston ispao. imaju i dosta tezak raspored. kingsi imaju povrede, phoenix se muci a lakersi i warriorsi u dobroj formi, ali kasno za ove druge.

 

DUQHbFW.png

kzEvzkG.png

tBcexu4.png

DwpWPjP.png

kiWIvDp.png

 

sunsi imaju najtezi raspored u ligi do kraja. ni jedna utakmica protiv ovih najlaksih protivnika. jos igraju gotovo sve utakmice protiv ekipa koji jos imaju takmicarske motive™. sacramento i houston isto zajebano a lakersi najlaksi raspored, ali oni imaju jednu utakmicu manje. 

 

medjusobni rezultati: phoenix - sacramento 2-2 (igra se jos jedna 12. aprila), phoenix - lakers 2-3, lakers - sacramento 0-4

 

ZYxX8Ho.png

 

na vrhu i dalje sve otvoreno. 

 

j5hHsRi.png

DRXbvh4.png

ML7a5yU.png

 

denver ima ubedljivo najlaksi raspored. dve zajebanije utakmice protiv direktnog rivala i clippersa, ostalo protiv ovih davljenika.

 

medjusobni rezultati: oklahoma - denver 3-1, denver - minnesota 1-2 (jos jedna utakmica), oklahoma - minnesota 2-2. 

 

 

na istoku manje neizvesnosti. ovde trka za trece mesto i izbegavanje bostona u drugoj rundi i naravno domaci teren u 4-5 paru.

 

GG9ibdx.png

 

pfP6U8V.png

3yjlLX9.png

hWhB5MB.png

 

cleveland samo sedam utakmica ali na papiru najlaksi raspored. new york igra jos cak tri puta sa chicagom koji ima 1.5 utakmicu zalihu ispred atlante pa mozda nece svaka utakmica biti na noz.

 

medjusobni rezultati: cleveland - new york 1-2, orlando - cleveland 2-2, new york - orlando 1-3.

*ako orlando i cleveland budu izjednaceni na tabeli i ako orlando po svemu sudeci uzme svoju diviziju bice ispred clevelanda.

 

 

np5Suhg.png

 

ovde deluje da ce biti borba izmedju indiane i heata za sesto mesto. 

 

UX9YQXU.png

M4fWS8c.png

rLq7NOG.png

 

indiana i miami igraju jos jedan medjusobni duel sedmog aprila u indianapolisu, pre toga drugog aprila igraju protiv knicksa a cetvrtog protiv sixersa, kojima je to mozda i poslednja sansa da se umesaju u top6. osim toga, sixersi imaju drugi najlaksi raspored do kraja.

 

medjusobni rezultati: miami - philadelphia 2-1 (igra se jos jedna), indiana - miami 1-1 (igra se jos jedna), philadelphia - indiana 1-2.

 

 

a10h7bZ.png

 

 

SPenroP.png

nqJL5kC.png

 

bice neizvesno i ovde. detroit ima najlaksi raspored u ligi i jos utakmicu vise od washingtona. 

 

medjusobni rezlutati: washington - detroit 2-2, detroit - washington 2-2. 

 

tiebreaker izmedju ove dve ekipe ako budu izjednacene moze ici dosta daleko:

 

ZE6jMGf.png

 

 

hvala silveru za play-in.

  • Like 15
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, stefan81888 said:

Možda dobijemo duel Boston-Fila u prvoj rundi a sa zdravim Embidom, bio bi fin basket. 

Pitanje je koliko je on zdrav... Plasim se samo da mu ovo pozurivanje na parket ne ostavi dugorocne posledice...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@gggggggg ovaj divizijski skor mozda bude najzanimljiviji na SW dje su Dallas i Pelicansi, oba tima imaju jos po 1 divizijski duel ja mislim i Mavsi moraju da dobiju Rocketse kuci ako misle da uzmu diviziju za slucaj da oni i Pelicansi budu imali isti skor na kraju (NOLA ima Spurse kuci). 

Vidjecemo kako ce ovo izgledati kad krene plejof al dosta ekipa ima da igra za nesto do samog kraja.

Link to comment
Share on other sites

Ne bi se sa Embidom rizikovalo da se nije skroz oporavio, čak mislim da je odmorio i više od potrebnog ali vjerovatno nisu očekivali da će toliko pasti na tabeli. Pokušaće da izbjegnu plej in koji je veliki rizik, a oni su ove sezone posle odlaska Hardena bili odlični. Nije više Embid ni tako mlad da se čeka, polako im šanse za titulu izmiču, pitanje i on da li će ostati ako ne naprave ništa. 

Inače ove sezone nikad više konkurenata na papiru a uz to i svi glavni igrači će biti zdravi. Biće dobar plej of

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, MrTwister said:

@gggggggg ovaj divizijski skor mozda bude najzanimljiviji na SW dje su Dallas i Pelicansi, oba tima imaju jos po 1 divizijski duel ja mislim i Mavsi moraju da dobiju Rocketse kuci ako misle da uzmu diviziju za slucaj da oni i Pelicansi budu imali isti skor na kraju (NOLA ima Spurse kuci). 

Vidjecemo kako ce ovo izgledati kad krene plejof al dosta ekipa ima da igra za nesto do samog kraja.

 

odlicno zapazeno, bravo. cak i ako tu budu izjednaceni, dallas trenutno ima prednost u konferencijskom winning %.

 

40 minutes ago, jabadabaadu said:

Ne bi se sa Embidom rizikovalo da se nije skroz oporavio, čak mislim da je odmorio i više od potrebnog ali vjerovatno nisu očekivali da će toliko pasti na tabeli. Pokušaće da izbjegnu plej in koji je veliki rizik, a oni su ove sezone posle odlaska Hardena bili odlični. Nije više Embid ni tako mlad da se čeka, polako im šanse za titulu izmiču, pitanje i on da li će ostati ako ne naprave ništa. 

Inače ove sezone nikad više konkurenata na papiru a uz to i svi glavni igrači će biti zdravi. Biće dobar plej of

 

ja bas mislim da morey i embiid rizikuju vise nego sto treba. naravno ne znam u kakvom je stanju i uopste koliko je ta povreda bila ozbiljna, ali mislim da se obicno mnogo duze odsustvuje nego ovih koliko, 7-8 nedelja koliko embiid nije igrao. bice interesnantno videti i kako ce izgledati sa ovim novim sudjenjem. ne bi me cudilo inace, da ako vide da im ne ide ni sa embiidom, koji skoro sigurno nece biti na 100% da ce ga shutdownovati cak i ako se ne povredi ponovo. vec vidim scenario gde ne dobija od sudija ono sto je navikao, sut mu ne ide, sporiji je i teze se krece i uz njegov standarni body language kada ne ide kako je zamislio, bice jos vise hejtovan. 

stvarno ne vidim zasto mu ovo treba jer skoro sigurno idu na boston ili milwaukee i tu cak ni zdravi najverovatnije ne bi bili favoriti. mozda je zaista zdraviji nego sto se misli.

 

sto se tice konkurenata ja uopste ne vidim ko dobija zdravi denver i boston do finala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Finiks krenuo jako. Sut ih sluzi, dobar protok lopte, sasvim priatojna kontrola skoka osim u jednom slucaju pri kraju cetvrtine.

Ali kao i uvek kada ga gledam, Beal nesto izgleda bezveznjikavo. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Atlanta je definitivno ekipa u usponu. Bogdan igra odlicno, uspeo je i da polepi Karusa, jedan odlican pas ka Brunu Fernandu za 2+1, pogadja trojke, dvojke. Bolje izgledaju bez Trajceta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...