Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Može li neko da izvuče brojke Haliburtona prije i poslije povrede? Imam osjećaj da su mu brojke drastično pale poslije povratka na teren. Nije bila neka teška povreda, propustio je oko mjesec dana, ali utisak je da igra za nivo ispod. 

Zbog 40 miliona se vratio prerano,ne liči na sebe,nije skroz zdrav.

 

Ono pravilo o 65 tekmi,pa da ispuni za kintu

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Može li neko da izvuče brojke Haliburtona prije i poslije povrede? Imam osjećaj da su mu brojke drastično pale poslije povratka na teren. Nije bila neka teška povreda, propustio je oko mjesec dana, ali utisak je da igra za nivo ispod. 

 

Onako iz glave, pre povrede je bilo 24-25 poena i 12+ asistencija po mecu, mislim da je imao i dobre procente suta. Posle povrede horor, ni senka istog igraca ali su se Pejsersi skroz dobro snalazili i bez njega

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ide lagano jedan masterclass sa 8 trica iz 10 pokusaja i 15 asista protiv nasih cemernika u nedjelju

S obzirom kako igramo odbranu to ce se i desiti ali dobro, na drugoj strani ce AD i Lebron im nanijeti stete dovoljno

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shunsuke Nakamura said:

Može li neko da izvuče brojke Haliburtona prije i poslije povrede? Imam osjećaj da su mu brojke drastično pale poslije povratka na teren. Nije bila neka teška povreda, propustio je oko mjesec dana, ali utisak je da igra za nivo ispod. 

 

jedna od mana ovog novog pravila je da ce se igraci vracati nedovoljno oporavljeni i tako rizikujuci jos tezu povredu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gggggggg said:

 

jedna od mana ovog novog pravila je da ce se igraci vracati nedovoljno oporavljeni i tako rizikujuci jos tezu povredu.

 

Iskren da budem, ko ih sisa ako se tako glupiraju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Gaga said:

Zbog 40 miliona se vratio prerano,ne liči na sebe,nije skroz zdrav.

 

Ono pravilo o 65 tekmi,pa da ispuni za kintu

A zbog toga kako igra nece ni uci u all-nba tim tako da je potencijalno sebi stvorio dugorocnije probleme ni za sta.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Allen, momak iz Bruklina, drzi Klivlend pored svih povreda i problema ove sezone koje imaju. Kakav je oslonac ove godine za Cavse! 

Injury riddled je i Heat, veceras nema ni Adebaja pored Herroa, Robinsona, JRicha, Lava pa su starteri Mills i Bryant ali vratio se Butler i opet gledanje solidno klanje i kosarku.

To mi se svidja sto su ove ekipe sposobne da odigraju i na manji broj poena kada nemaju firepowera dobrom odbranom. 

 

@DameTime nije svesna sta ceka Kee u prvom kolu plejofa kada ih doceka najverovatnije Majami sa sedmog mesta sa oporavljenim igracima

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, delgado said:

 

@DameTime nije svesna sta ceka Kee u prvom kolu plejofa kada ih doceka najverovatnije Majami sa sedmog mesta sa oporavljenim igracima

 

Ako hoćeš titulu, moraš da pobediš svaku utakmicu 😄 

 

Bez Giannisa izgubili su od Bostona samo jedan posed razlike, prštaće to u plej ofu (samo da svi budu zdravi na obe strane). Bobby Portis opasno povukao, dok je Brook već duže vreme štetočina.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Majami ako i samo ako budu na okupu, dobijaju i ove godine i Milvoki.i Boston,mekane su mi obe ekipe za Floridjane.Milvoki pogotovo, pregazice Batler Lilarda ko plitak potok.😄Salu na stranu, nije u pitanju kvalitet, da se tako meri Boston bi bio prvak,vec stav i uverenje da mogu do kraja.Milvoki.jeste bio prvak i Janis je bio cvrst ko Blek Rok doo, ali that was then, but this is now...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...