Jump to content

Recommended Posts

Hvala na cestitkama. Pa za sada nije tako lose Hacimura na Jokicu, uspeo je Dejvis par puta da ga polepi sa strane pomoci, mada Jokara je genije, bilo je i strasnih pasova i poentiranja. 

+8 i razigrani starteri, garantuje dobru zabavu u drugom poluvremenu. Koliko bi pobeda bila vazna..

Link to comment
Share on other sites

Ponovo ulaze sombor shufflovi, kakav nemoguc sut i od tablu naravno u posednjoj sekundi napada preko Dejvisa, klasicni flesbekovi plejofa

Rui bas raspolozen za basket ali deluje da Denver okrece ovo na svoju vodenicu... 

Link to comment
Share on other sites

Po ko zna koji put, gusta utakmica do zadnjih par minuta nakon cega ide egzekucija Denvera vs silovanje i freelancing Lakersa. Poseban WTF moment drzanje Reddisha na parketu i zrtvovanje spacinga fol radi odbrane na Murrayu, a covjek ga natrpava na koji nacin pozeli. Nikad ovi Lakersi nece dobiti Nuggetse cak ni u jednoj utakmici dok god ova celava spodoba na klupi ne dobije nogu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cestitke navijacima Denvera, ovo stvarno postaje izuzentno frustrirajuce i svaki put kad pomislim ipak se ova utakmica moze dobiti, ne moze. Osmi poraz za redom od Denvera - 4 u plejofu, 1 pre toga i 3 ove sezone. Svaki put je tesno par minuta pred kraj i onda se u par poseda prelako odlepe. Denver je standardno zabo svaki vazan sut za 3 (svaki razlicit igrac) na vaznim rezultatima, dok su Lakersi ponovo prelako dozvoljavali second chance oportunitije nekad i nedostatkom fokusa. 

 

Hacimura je odigrao odlicno i da se po ko zna koji put zapita covek zasto cele sezone jede minute beskorisni Prince. Klupa u ovom formatu nepostojeca, pogledati samo te % -> Prince 1/6, mrtvi Spenser 1/4, Redis 1/3. Forsiranje Redisha na kraju umesto DLoa takodje nije imalo previse smisla medjutim DLo se standardno raspao protiv Nuggetsa. U trecoj cetvrtini nista nije pogodio nakon dobrog prvog halfa. Zabavlja se lepo cirkuzant Ham na klupi, ali moramo imati u vidu da se trener sigurno nece menjati kad vec do sad nista nije, tako da moramo trpeti. 

 

Moram priznati da mi bilo bas zao da ne udjemo u plejof pa makar jos jednom dobili metlu od Nuggetsa. Moze da odigra ovaj crew dobro kada doprinose Reaves i Hacimura, i lepa se kosarka igra. Put ce biti jako tezak i sve je realnije da se moraju dobiti dve utakmice, a to je jako tezak posao... 

 

edit: Moglo je vise minuta i za Hayesa, Nuggetsi su jedan od retkih mecapova gde moze da bude koristan.

 

 

 

 

Edited by delgado
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Niko nema veru u svoje igrace kao Denver, na klupi su mladi draftovani igraci i odbačeni( Holidej, Dzekson), ali i dalje oni na energiju uspevaju mnogo da izvlace, dok sinoc ni KCP nije igrao.

 

 

Takodje Mpj niko nebi ovako dugo čekao, a tek da negde dobije ovako jak ugovor.

 

 

Klupa Lal je sto se same reputacije tice mnogo je bolja, bukvalno Lal sta pozeli on dovede, pa bili to igraci od 20m ugovora...

 

 

Naravno ako ostaju sledeće godine( ako istice ugovor i odigraju dobro) taj ugovor ide na magicnih 13 14m...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Koliko je Lebron odlican kosarksas, toliko je, iz dana u dan, sve iritantnije njegovo ponasanje na nivou najarcanog tinejdzera, vrtenje glavom posle one trojke kao da ne veruje da je pogodio, glumatanje statue sa onim stavom sa rukama,itd...Jadno i otuzno.Denveru ce ipak faliti bar jedan iskusan igrac, ne znam da li je i dalje moguce da se neko dovede, ali uz malo vise truda, bice opet sampioni.

Link to comment
Share on other sites

On 3/1/2024 at 4:10 PM, Miki28 Teoljub said:

 

E Chuck, Chuck

Daj Lejkerse u prvom kolu da bude još jedno metlanje.

Ovi nemaju rešenje ni za Jokića ni za tandem Marej Jokić

MPJ 10/10, preplaćen

PWAT izdelio dikembače

CB ulazi u formu defanzivno 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

rutinski

ali bice jebeno sad kad su izvalili da je resenja za jokera hacimura

Najbolje da probaju sa Raselom na Jokiću, onda će bar ostala 4orica braniti svoje igrače - ovako se igra 5 na 3

Link to comment
Share on other sites

Skrivamo karte za plejof. Najjace da ce se Ham sada cimati. 

Nakon sto sam juce vidio koji je genije u pitanju i koliko paznje poklanja detaljima poput podbacivanje lopte, uopste ne sumnjam u Darvin Hama. Svijetla buducnost ga ceka

Spoiler

Mozda u Aba 2 ligi

 

  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Davis je sinoc opet iskljucen u drugom poluvremenu kad su Nuggetsi presli na drop u picku i punili reket. Strucnjak na klupi nije napravio bukvalno nista da kontrira Maloneu na taj potez nego jos ubacio Reddisha i dodatno pomogao Nuggetsima da pune reket bez ikakvog rizika. Nije problem ove ekipe nedostatak kvaliteta nikad bio (barem kad ne fali pola rotacije) nego iskljucivo polupismeni idiot na klupi. 

Link to comment
Share on other sites

U poslednjih par meseci vikendi (sem ukoliko nema neke pijanke u gradu) su mi rezervisani za NBA i hvala im na ranim terminima. Juče sam pogledao najpre Brooklyn vs Atlanta. Atlanta izgubila meč koji je možda morala dobiti. Na papiru mi deluju kao bolji tim i sviđaju mi,ali izbušio ih Brooklyn na kraju samo tako..Bogi baš loša partija kao što je primetio Don Duško

Uživao sam u meču Heat - Jazz. Odlična,kvalitetna utakmica. Oba tima vrlo raspoložena,jako dobri % sa obe strane. Džimi izdominirao.

I večeras dupli program za mene :thumbsup:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Odgledao sam iste tekme kao ti, Crni. Meni je Miami izuzetno zajebana ekipa. Bas sam juce razmisljao da ih opet svi potcenjuju i da me opet ne bi cudilo da odu do kraja.

Ovo je recimo bila treća ili četvrta utakmica Heata koju sam pogledao nakon što su im se priključio Scary Terry..sinoć mi je najbolji od svih tih partija koje sam pogledao. Očekujem još veći uticaj od njega do kraja sezone. Isto tako, znamo i da je Džimi drugačija zverka u plejofu..tako da..apsolutno se slažem sa tobom. Zajebani su.

Edited by Drug Crni
slovo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Skrivamo karte za plejof. Najjace da ce se Ham sada cimati. 

Nakon sto sam juce vidio koji je genije u pitanju i koliko paznje poklanja detaljima poput podbacivanje lopte, uopste ne sumnjam u Darvin Hama. Svijetla buducnost ga ceka

  Reveal hidden contents

Mozda u Aba 2 ligi

 

 

Kam tu Redstar bro

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...