Jump to content

Recommended Posts

33 minutes ago, DameTime said:

 

Da, bilo je, kao nebitno je za koga on glasa - čime se daje legitimitet snsmafiji kao da je nekakav regularan politički izbor u uređenoj državi. 

 

Evo.

 

ok nasla si jednog, mozda i ima jos nekoliko njih a po tvom pisanju ovde se cini da je svaki drugi korisnik ovde podrzava to sto je jokic potpisao, kada u realnosti ti zazmuris na to sto nasi klubovi postoje zbog snsa, a prozivas druge. thats all.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, gggggggg said:

 

ok nasla si jednog, mozda i ima jos nekoliko njih a po tvom pisanju ovde se cini da je svaki drugi korisnik ovde podrzava to sto je jokic potpisao, kada u realnosti ti zazmuris na to sto nasi klubovi postoje zbog snsa, a prozivas druge. thats all.

 

Baš nisam neko ko žmuri na uticaj SNS-a u srpskom sportu, ali dobro.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DameTime said:

 

Nije hteo da pravi cirkus :classic_smile: Ne znam, meni on deluje kao lik koga ne interesuje ništa sem ličnog blagostanja i njegove porodice. Što je u principu ok osim što se nosi sa mojim svetonazorima, da postoje i stvari koje su bitne na makro nivou. 

Sad se već prilično odlazi u preterizam.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@bodo 

 

Govori se već danima da smo zainteresirani za njega a i lani je bio meta. Dobar rebounder i finišer oko obruča. Vidjet ćemo kako će se snaći. 

 

Potpisao  već. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Miki28 Teoljub said:

Najbolji igrac lige u zadnjih 11 godina,od povrede Kobija.

Ni ja ne volim LeBrona zbog njegovog karaktera ali ... tvrditi da je Stef bolji igrač od LeBrona mi je baš teško preterivanje, da ne iskoristim teži rečnik. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, 40Wins said:

Ti likovi sto nas jebu su zli i rade to sa namerom, Jokic je potpis i reklame za kladionice odradio jer ga boli uvo, a nije morao/nije mu zapelo. Usput je i vrv iskreno dobar momak, pa mu zbog toga ljudi stavljaju veci teret na ledja, jbg. 

Da li ti stvarno mislis da se ljudi klade vise zbog toga sto je Jokic reklamirao te kladionice? Ili da bi manje to radili da je bio neko drugi? Isto vazi za glasanje za stranku i sl.
Ako zaista postoje takvi, u sta najiskrenije sumnjam, za njih prosto nema spasa. Ako ih je tako lako ubediti da kockaju svoju ustedjevinu i glasaju na osnovu predloga sportiste, pevaca, glumca, itd. onda je svejedno da li ce to pomenute interesne grupe odraditi preko Jokica, ne znam Bikovica ili pak Zvezde i Partizana, koji na takve imaju jedno 100 puta veci uticaj.

Razumeo bih kritiku sto se tice moralne strane, ali ako sam dobro ispratio situaciju, da je u pitanju neki potpis, sto Jokic valjda nikad nije ni prokomentarisao, a ne da se pojavio licno u nekoj kampanji, videu i sl. i to da mu ne bi kocili radove koje je zapoceo, pa isto to je radila gomila nasih bivsih reprezentativaca. Sve i da je odbio, sustinski to ne bi promenilo apsolutno nista, sem sto bi cekao na dozvole po minimum godinu-dve duze. Isto vazi za kladionice, te pare su predodredjene za marketinske svrhe, ako bi ih on odbio, uzeo bi neko drugi, niko mu ne bi ni hvala rekao za to.

Dizanje dreke svaki bozji dan oko toga, zadnjih nekoliko meseci je najblaze receno smesno. Ajde da se barem to radi na onoj temi "Jokic u reprezentaciji" gde ljudi pisu svoje najmracnije ispovesti, pa da razumem. Ona tema od pocetka deluje kao smetliste foruma, pa nije ni vazno. Ali ne kapiram zasto to mora da se preliva ovde, gde ljudi zele da prodiskutuju i procitaju nesto o dobroj kosarci.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Da li ti stvarno mislis da se ljudi klade vise zbog toga sto je Jokic reklamirao te kladionice? Ili da bi manje to radili da je bio neko drugi? Isto vazi za glasanje za stranku i sl.

Naravno da postoje i naravno da ima efekta, u suprotnom ne bi nijedan celebrity dobio pare od sponzora za reklamu :classic_biggrin: Ovo ti je marketing 101. 

 

Inače i meni je glupo mrzeti Jokića kao košarkaša zbog toga. Kao košarkaš Nuggetsa, primer je kako košarka treba da igra. Nesebičan, vredan, skilled as fuck, bori se, ne plaši se kontakta, ume da povuče kada treba itd itd. E sada, i meni smeta što je dao potpis Šizoju, što je reklamirao kladionice i što odjebava reprezentaciju, jednim delom baš zbog toga što se kosi sa karakterom koji pokazuje na terenu. Ali ne voleti košarku koju on igra zbog toga je mešanje baba i žaba. 

Edited by Darko
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Darko said:

Naravno da postoje i naravno da ima efekta, u suprotnom ne bi nijedan celebrity dobio pare od sponzora za reklamu :classic_biggrin: Ovo ti je marketing 101. 

 

Inače i meni je glupo mrzeti Jokića kao košarkaša zbog toga. Kao košarkaš Nuggetsa, primer je kako košarka treba da igra. Nesebičan, vredan, skilled as fuck, bori se, ne plaši se kontakta, ume da povuče kada treba itd itd. E sada, i meni smeta što je dao potpis Šizoju, što je reklamirao kladionice i što odjebava reprezentacija, jednim delom baš zbog toga što se kosi sa karakterom koji pokazuje na terenu. Ali ne voleti košarku koju on igra zbog toga je mešanje baba i žaba. 

Vise sam mislio na one koji ne potpadaju pod "dacu mu glas jer pomaze Zvezdu/Partizan". I ako postoje, to je izuzetno mali broj.

Ja stvarno nemam problem sto ga neko ne voli, sto zbog toga ili iz nekih drugih razloga. Ali ne vidim razlog da se na stotine puta ponavlja jedna te ista stvar. Narocito ne na ovoj temi.
Razumeo bih da se pojavio u kampanji na nekom videu ili tribini pa dao neki govor i sl. Ali ovde govorimo o nekom potpisu, za koji nismo sigurni ni da je licno, fizicki odradio, ili samo dao precutnu saglasnost, odnosno odbio da negira.

Jasno je da bih vise voleo da nije umesan u bilo sta od toga, jer mi je postao verovatno omiljeni kosarkas ikada. Ali mi je takodje jasno kako svet funkcionise i koliki je stvarni uticaj takvog njegovog delovanja. Da li je, odnosno koliko, moralno pogresno to sto je uradio je svakako podlozno diskusiji. I ako se ne varam, takvih je vec bilo.
Ovo sto se sada radi je prosto bespotrebno ispoljavanje mrznje, nista vise.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Na temi Jokić u reprezentaciji se piše o njegovom odjebavanju iste, a sve dok je igrač NBA lige njegov lik i delo će se komentarisati na ovakvoj temi. 

 

Podršku SNS-u je odradio upravo kao NBA superstar, ne reprezentativac ili neko anonimno lice. I upravo ove relativizacije koje rade njegovi fanovi su razlog što to ponavljam, čuj ne znamo je li lično potpisao... 

Link to comment
Share on other sites

Jović>Antekondumpo

23 minutes ago, DameTime said:

Na temi Jokić u reprezentaciji se piše o njegovom odjebavanju iste, a sve dok je igrač NBA lige njegov lik i delo će se komentarisati na ovakvoj temi. 

 

Podršku SNS-u je odradio upravo kao NBA superstar, ne reprezentativac ili neko anonimno lice. I upravo ove relativizacije koje rade njegovi fanovi su razlog što to ponavljam, čuj ne znamo je li lično potpisao... 

 

Njegova stvar kome će dati podršku

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jovic ce biti ozb NBA igrac ali treba da ostane smiren i da izdrzi ovo siljenje patke na njemu ove sezone. 

Kontam da ce od sledece sezone biti clan rotacije sa ozb ulogom.

Nisam stekao utisak da ga neko ne voli ili silji patku. Odigra jednu dobro,pa ga 6 nema nigde i naravno da ce na klupu. Konstantnost je nesto na cemu mora da radi

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...