Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, uncletima said:

@ Denver

Ni za, Evroligu niste!

MPJ 11
AG 14
dJamal 3
KCP 1

Kakva, crna, Evroliga, ni za Aba ligu niste!

Onda vidis da je KCP igrao 9 minuta i imao neku povredu. Da se Murray takodje povredio i igrao samo 18 minuta. Treba malo manje gledanja statistike, malo vise gledanja kosarke.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

 

Ne podržava sns

 

ne mislis mozda da je licemerno sa tvoje a i sa strane 95% ovog topika koji gledate kkcz i kkp bar dva puta nedeljno i bukvalno secete vene zbog njih da prozivate nekoga drugog zbog snsa

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, gggggggg said:

 

ne mislis mozda da je licemerno sa tvoje a i sa strane 95% ovog topika koji gledate kkcz i kkp bar dva puta nedeljno i bukvalno secete vene zbog njih da prozivate nekoga drugog zbog snsa

 

 

Goldberze, ti li si? 

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, gggggggg said:

ne mislis mozda da je licemerno sa tvoje a i sa strane 95% ovog topika koji gledate kkcz i kkp bar dva puta nedeljno i bukvalno secete vene zbog njih da prozivate nekoga drugog zbog snsa

 

Ne sečem vene na BG blizance, više puta sam ih i prozivala za pare koje dobijaju od prvorođenog. Jedino licemerno je da oni koji seku vene na Jokića posle odu na Vox Populi temu i prozivaju SNS. :57:

 

Edit: Bezveze mi je da prozivam ljude koji navijaju za KKCZ ili KKP da su mnogo licemerni, jer je u većem broju slučajeva reč o klubu za koji navijaju od detinjstva i koji je uvek manje ili više finansijski zavisio od države (na stranu šta ja mislim o podeli na Zvezdu i Partizan i o tome što ih država finansira). Dok ovde imamo primer jednog sportiste koji ne zavisi ni na koji način od vladajuće garniture, već je u potpunosti slobodnom voljom odabrao da je promoviše. 

Edited by DameTime
dopuna
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

ali i dalje gledas njihove utakmice iako znas odakle im odjednom ovoliko para i gde se te pare vecinom vracaju.

 

valjda ne moram sada postavljati slike i tekstove funkcionera obe ekipe i kako su ti likovi uradili milion puta gore stvari po nas unazad 30 godina nego pisljivi jokicev potpis.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Pa da ali makar na ovom forumu navijači oba kluba priznaju odakle finansije i ne ponose se baš time, dok će se Jokićevci uglavnom truditi da minimizuju njegove postupke i predstave to kao nešto irelevantno. 

 

Za mene je u principu tu glavna razlika, zato više prozivam Jokića i njegove fanove. 

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

Ti likovi sto nas jebu su zli i rade to sa namerom, Jokic je potpis i reklame za kladionice odradio jer ga boli uvo, a nije morao/nije mu zapelo. Usput je i vrv iskreno dobar momak, pa mu zbog toga ljudi stavljaju veci teret na ledja, jbg. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, DameTime said:

Pa da ali makar na ovom forumu navijači oba kluba priznaju odakle finansije i ne ponose se baš time, dok će se Jokićevci uglavnom truditi da minimizuju njegove postupke i predstave to kao nešto irelevantno. 

 

Za mene je u principu tu glavna razlika, zato više prozivam Jokića i njegove fanove. 

 

pa jel ima tu uopste jokicevih navijaca koji to rade uopste

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

pa jel ima tu uopste jokicevih navijaca koji to rade uopste

 

Da, bilo je, kao nebitno je za koga on glasa - čime se daje legitimitet snsmafiji kao da je nekakav regularan politički izbor u uređenoj državi. 

On 1/5/2024 at 3:21 PM, cabke said:

Nije da se nije dalo vidjeti u prethodnih 2000 tvojih komentara...ali jbg...majstor za pikanje basketa jbg.
Njegovo pravo ako je dao potpis zvalji...nema veze sa kosarkom.

 

Evo.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

@DameTime kakvo je tvoje misljenje sto Jokic nije dosao na sahranu? 

Nije kao da bi mu iko zivi iz organizacije zamjerio a Deki je neko ko je bio izuzetno bitan na startu Jokiceve profesionalne karijere?

 

Nije hteo da pravi cirkus :classic_smile: Ne znam, meni on deluje kao lik koga ne interesuje ništa sem ličnog blagostanja i njegove porodice. Što je u principu ok osim što se nosi sa mojim svetonazorima, da postoje i stvari koje su bitne na makro nivou. 

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...