Jump to content

Recommended Posts

Kod Atlante je glavni utisak koliko Snyder ništa nije promenio u toj ekipi, barem ne nabolje. Jasno je da su nagomilali kvalitet na određenim pozicijama i da se Trae i Dejounte međusobno poništavaju, ali sam ipak očekivala veći trenerski pečat. 

 

Što se tiče orkestrirane pljuvačine Doc Riversa sa kojom se već krenulo :classic_laugh: nisam nešto mnogo gledala Buckse ove sezone ali sam pogledala utakmicu protiv Dallasa. Prvi utisak mi je da bolje koristi Giannisov pnr sa Dejmom nego što je to radio Griffin, što je rezultiralo partijom u kojoj je Giannis imao skoro TD sa 45 pts a Dame šutirao 10/11 i bio blizu DD. Nakon početne šuterske rapsodije Dallasa i čim im je prodisao napad, istopili su razliku od 25 poena i pregazili ih u nastavku meča. 

 

Mislim da je suštinski problem Bucksa ove sezone taj da pod Griffinom napad nije funkcionisao kako se očekivalo. Jer ceo problem sa Holidayem je bio u tome što nije mogao da "izmišlja" poene kad bully ball ne prolazi; doveli su Dejma upravo zbog toga. I onda lik nije umeo da mu da loptu da zatvori utakmicu, Lopez je uzimao neke ludačke šuteve u clutchu i sl. Za odbranu se znalo da je ne mogu igrati na istom nivou kao sa Jruom, iako verujem da će to podići na viši nivo do PO. 

No dobro, bejahu doveli rookie trenera da napadnu titulu, what could possibly go wrong? (lik nije Kerr ili Obradović) 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Problem sa Milvokijem je gubitnicki trener, losa odbrana i Lilard u opadanju.Sve ce to iskazati jos vise u plej ofu.

Sta bi Dalas dobio trejdom Granta Vilijamsa za Grajmsa?I ovaj prvi je doveden zbog odbrane.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, doragan said:

Sta bi Dalas dobio trejdom Granta Vilijamsa za Grajmsa?I ovaj prvi je doveden zbog odbrane.

Neće biti nekoga da razjari najboljeg protivničkog igrača koji bi Dallas natrpao. Pretpostavljam. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, doragan said:

Problem sa Milvokijem je gubitnicki trener, losa odbrana i Lilard u opadanju.Sve ce to iskazati jos vise u plej ofu.

 

Čovek igra na svom karijernom proseku... Što bi on rekao, imam 25 ppg i 7 apg, ljudi su u fazonu loša sezona. :default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Okc mi mogla da pojuri Browna iz Reptorsa jer nemaju 6th igrača. Čisto sumnjam da planiraju nešto sa Hejvordom koji je sklon povredama.

 

Uspeli su da se oslobode Bertansovog ugovora ako ne ništa. 

Edited by propolis
Link to comment
Share on other sites

Vrlo zanimljivo da se Vasington odrekao Gaforda. Pred kraj meseca su pominjali da je jedini igrac koga nisu preterano zainteresovani da trejduju, jer je solidan centar i na dobrom ugovoru. Mora da su dobili barem jedan pik 1. runde, ako ne i 2 + jos nesto, posto Holms vise ne vredi nicemu.

Niksi uzese i Baba u paketu. Verovatno nisu mogli primarne mete da dovedu, pa ajde ovo, posto ne kosta puno. Sad barem imaju solidnu dubinu, kad se kompletiraju. Pre ovoga su imali jednu od najtanjih klupa u citavoj ligi uz Denver.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...