Jump to content

Recommended Posts

2 minutes ago, freethrow said:

Ja bih doveo Westbruka u GSW ukoliko bi se ukazala prilika. Najozbiljnije, kad je bal nek je bal, a i Kerru bi se ispunio san da na centru ima pleja.

 

ajde beži, lepo se uklopio u clippers zadovoljštinu, deo je domaće osnove čavo-đorđo-džemo-rašo, nema od vas ništa narednih 5-6 godina minimum

Link to comment
Share on other sites

Svako ko je gledao Aytona na NCAA turniru protiv Buffaloa i video onu izjavu da mu je cilj "2nd contract", bio je preplasen, razocaran  cak devastiran tim izborom. Narocito kada je alternativa bio 1 Luka.

 

Svesno se preslo preko tog mentalnog dela price jer su vlasnik i (najveci deo FO-a) bili fascinirani njegovom fizikom + je bio decko iz komsiluka.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

tek sam skontao da cemo izgubiti doca na podcastu 😞 

nema vise ni van gundyja jer sada radi sa celticsima 😞 

steta 😞 

 

 

 

7 hours ago, Horium said:

 

Nisam siguran. Vec imaju Big Goverment na toj poziciji. 

 

nema veze. njegovo iskustvo i prisustvo u svlacionici bi znacilo uz naravno standarnu 'prljavstinu' na terenu. bilo bi glupo da im cela sezona propadne ako se povredi jackson. 5-10-15 minuta od lowryja bi bilo dovoljno.

Edited by gggggggg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Svako ko je gledao Aytona na NCAA turniru protiv Buffaloa i video onu izjavu da mu je cilj "2nd contract", bio je preplasen, razocaran  cak devastiran tim izborom. Narocito kada je alternativa bio 1 Luka.

 

Svesno se preslo preko tog mentalnog dela price jer su vlasnik i (najveci deo FO-a) bili fascinirani njegovom fizikom + je bio decko iz komsiluka.

Ja ga nisam pratio pre toga jer ne pratim NCCA ali da, euforija je bila ogromna u vezi izbora njega kao prvog pika. Malo je bilo onih pravih navijača koji su izrazavali  sumnju u odluku Sunsa. To znam jer sam tada puno čitao relevantne portale i forume koji prate klub. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, bodo said:

Htedoh nešto i o tome. Moram pohvaliti Allena ove sezone i to ne samo igrački. Bez ijednog incidenta, odgledah sve utakmice, većinom u live-u. Bilo je situacija kad je bio grubo fauliran ali niti jednom nije neprimjereno uzvratio. Ne žali se sudijama ne ulazi u tresh talk sa protivnicima. Kao da gledamo drugu osobu. Velika transformacija.

 

 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, freethrow said:

Olstar je malo i do estetike. Kajl Korver je kođarkaški Ešton Kučer, Grejson je košarkaški autolimar koji valja jeftinu travu.

 

Zasto vredjas Kajl Korvera? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...