Jump to content

Recommended Posts

Just now, uini said:

 

moj artwork u vidu strelice i zaokruživanja ti nije dovoljan?

opet, ako delgado zna gde živiš, zna i lebron, tako da te kapiram, safety first.

Da da, vazi. 

 

Vrvt je i liga pomogla u planiranju od nekoliko sezona Lakersa kako bi da se 2018 imao prostora u salary capu?

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Bilo kakva pomoc Lakersima u zadnjih 10 godina od lige. Nijedan prvi pick,

3 druga pika i jedan 4, a za to vreme Sakramento 1 drugi pik i jedan 4. 

 

Lejkersima, Minesoti, Klivlendu i Filadelfiji treba oduzeti top 3 pikove narednih 10 godina. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, 40Wins said:

3 druga pika i jedan 4, a za to vreme Sakramento 1 drugi pik i jedan 4. 

 

Lejkersima, Minesoti, Klivlendu i Filadelfiji treba oduzeti top 3 pikove narednih 10 godina. 

Ko je bio taj 2 pik kod vas? Za to treba krivicno da se odgovara a svakako da vam se oduzmu pikovi narednih 10 godina.

12.8/10.4/1.5

Nema sta, max player 

@bodo evo da se malo nasmijes😀

 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Za Reavesa sigurno nije niko zabranio ostalim ekipama da mu ponude ugovor. Zasto nisu ja doista ne bih znao. Sigurno da je bitan faktor bilo i to sto su Lakersi odmah rekli da ce izjednaciti svaku ponudu, a ekipama koje bi mu ponudile ugovor bi njegov hold stajao u capu sve do trenutka dok Lakersi ne izjednace ponudu i time ne bi imali mogucnost koristiti taj prostor. 

 

jasno je meni sve ovo. ali i dalje mi nije jasno zasto reaves nije sacekao desetak dana da vidi hoce li dobiti ugovor od drugih ekipa. nije morao prvog jula sve da zavrsi (btw nije da su ostale ekipe imali puno vremena za slanje ponuda). nije on igrac koji je zaradio stotine miliona, pa da mu je za tih nekih desetina miliona manje ili vise svejedno.

najverovatnije nikad necemo saznati sta i kako je zapretio rich paul :default_coffee:

  • Like 3
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ko je bio taj 2 pik kod vas? Za to treba krivicno da se odgovara a svakako da vam se oduzmu pikovi narednih 10 godina.

12.8/10.4/1.5

Nema sta, max player 

@bodo evo da se malo nasmijes😀

 

Grohotom ću se nasmijati. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ode batica. Zamjerio se Janisu i Lillardu

 

Janis ga i doveo...

 

Mislim, nije se proslavio Grifin i kapiram zasto ga menjaju, ali nije trebalo ni da ga dovode. 

 

Ko je uopste free od dobrih trenera? 

Edited by Horium
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Milos 3.14 said:

 

 

 

bas sam ga hteo juce spomenuti kada smo pricali o knicksima kao solidnog igraca za neku rolu 2-3 beka.

 

cudno ovo sa griffinom. prvo onaj odlazak stottsa, pa onda posle prvih nekoliko utakmica promena plana u odbrani, gde su glavni igraci rekli da im se ne svidja kako griffin igra odbranu, onda bila ona situacija izmedju antetokounmpa i griffina. pa je portis poludeo u svlacionici posle poraza od indiane...uprkos tome bili su i dalje drugi. jos ga je giannis hteo u ekipi a mogli su imati nursea

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

 

 

Da vidimo kako ce Blazersi da im ga poklone

Spoiler

Sorry uini🤣🤣

 

1 hour ago, Horium said:

 

Janis ga i doveo...

 

Mislim, nije se proslavio Grifin i kapiram zasto ga menjaju, ali nije trebalo ni da ga dovode. 

 

Ko je uopste free od dobrih trenera? 

Imati Janisa i Lillarda i onako igrati p&r je kriminal. 

Najjace mi sto ovi vidjeniji novinari komentarisu da je ovo Lue vol.2 situacija sa Blattom 2016 i Cavsima

 

Spoiler

 

 

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Dusko said:

Ako dodje ja onda ne znam kojom on magijom dobija angazmane u Play off timovima...

Ima glavni kvalitet za NBA trenera. Dobar je sa igračima.

 

Meni trejd za Brogdona nema smisla osim ako je Rendl nekako uključen 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

preteruje se u flejmovanju riversa. nije on toliko los kao sto se prica a prica se kao da je na nivou srpske trece lige.

nije on jedini krivac za sve sto se desilo sa sixersima poslednjih par godina. ima tu nekoliko zajednickih krivaca, koji su i bez njega znali da imaju meltdown.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...