Jump to content

Recommended Posts

16 hours ago, gggggggg said:

deluje da na istoku vec imamo 11 od 12 all-star igraca sigurnih. 

 

mitchell haliburton maxey lillard brunson

tatum giannis embiid brown adebayo randle

 

ovaj poslednji bi mogao biti neko od siakam, young, mikal, banchero, butler

 

na zapadu 10/12 

 

doncic curry sga edwards

jokic davis durant james leonard george 

 

u konkurenciji za poslednja mesta: booker, fox, sabonis, markkanen, gobert, towns, irving, ingram, j-dub...

 

zaboravio sam senguna...

 

 

murray mi nema smisla u knicksima. ocigledno da mu ne odgovara ova uloga sa youngom u paru, zasto bi bilo to drugacije sa brunsonom...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Branson je pokazao da može da preda loptu i bude druga violina. Bek koji bi bio prva violina , a da nije defanzivno rupa sa all NBA / all star kapacitetom bi bio odlično rešenje.

Takvih dostupnih trenutno nema. Marej Dejonte nije loš, ali više kao side kick recimo u ekipi poput Majamija 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Milos 3.14 said:

Branson je pokazao da može da preda loptu i bude druga violina. Bek koji bi bio prva violina , a da nije defanzivno rupa sa all NBA / all star kapacitetom bi bio odlično rešenje.

Takvih dostupnih trenutno nema. Marej Dejonte nije loš, ali više kao side kick recimo u ekipi poput Majamija 

 

2 hours ago, gggggggg said:

 

zaboravio sam senguna...

 

 

murray mi nema smisla u knicksima. ocigledno da mu ne odgovara ova uloga sa youngom u paru, zasto bi bilo to drugacije sa brunsonom...

 

Interesantno da je Branson po mnogim parametrima jednak "davioc" lopte, kao i Jang.

 

Recimo prosečno vreme po posedu Jang deli prvo mesto sa Lukom sa 8,5 a Branson odmah iz njih, sa 8,1. Ili recimo sekunde po dodiru, isto Branson u samom vrhu lige, čak tu "ispred" Luke.

 

Kako god, mislim da bi se Branson lako odrekao dela kreiranja, kada bi imao kvalitetnog saigrača.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

nije stvar u tome, brunson je u dubini duse timski igrac ali jednostavno ne ume da igra izvrsno bez lopte

 

s'druge strane, cak i kada ima 10+ asistencija, ne razigrava ekipu, knicksi najbolje dele loptu kada on i julije nisu na terenu

 

meni je brunson super, samo mislim da mu treba drugaciji partner od murraya; to bi izgledalo puno losije nego sa trajchetom.

Link to comment
Share on other sites

Uprava Atalante da ozbiljno razmisli da trejduje dlakavog lilihipa za neko dobro Siakamoliko krilo pa da cepaju Dehunte i Bogi u paru, ovo ovako nikuda ne vodi

Edit:

Ili nek pošalju Bogija negde pa da ih ne gledam više 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Brunson je mnogo bolji igrac od D. Murraya i bez dileme no1 igrac Knicksa.

Ne bih se složio. Rekao bih da su igrači iste klase a lično bih radije u ekipi imao Murraya od zdepastog ball hoga.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Marej i Branson nisu problem zajedno ali zato Marej, Branson i Rendl jeste problem. 

 

Njima sigurno i jeste neka inicijalna ideja da se smanji lopta u rukama pre svega Bejblejdu i da se malo smanji herojlopta Bransona. 

 

A problem je jer je ovaj debil i to neće moći jer ga ništa ne sprečava da se skloni od lopte kao npr. juče kada je počeo da baca projektile, uplašio sam se da je popalio antiterorističke protokole po Njujorku i da će da prekinu utakmicu. 

 

Tako da ako nemaju u planu da ga sklone (iako se pominje da je mogućnost) a dovedu Mareja onda će najverovatnije biti jako loš potez. 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Brunson bi se odrekao lopte kad bi igrao pored Dončića koji je klasa za njega, međutim čisto sumnjam da bi prepustio loptu igraču svog kalibra (D.Murray) sad kad je glavna faca u Njujorku uz bivola.

 

+1 osim sto je brunson bolji igrac od murraya.

 

pre bih roziera doveo da bude neki treci skorer.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Murray se meni nikako ne uklapa u Knickse (i uopšte oni džaba kreče dok su im dva glavna igrača ti koji jesu) ali deluje kao Thibsov tip igrača pa me ne bi čudilo da ga pikiraju. Brunson je dobar igrač ali mislim da počinje da biva žešće precenjen.

Link to comment
Share on other sites

The Washington Wizards are reportedly looking for better quality draft picks in exchange for Kyle Kuzma than the ones Toronto received for Pascal Siakam, per @TheSteinLine

“The Wizards, sources say, want at least two first-round picks for Kuzma. And the implication is they will be seeking higher quality picks than Toronto received from Indiana in the Siakam trade; two of the three future first-rounders sent to the Raptors by Indiana are from the oft-maligned 2024 draft this June.”

 

🤣🤣🤣🤣

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

 

D'Angelo Russell since re-entering the starting lineup (5 games): 27.2 pts, 56% FG, 54% 3P, 6.4 asst, 2.2 rbd, 2.2 TOV, .8 stl, 1 blk in 27.2 min

 

Kakvog igraca ce dobiti Atlanta ili neko drugi👍

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Chaos Is Me said:

Murray se meni nikako ne uklapa u Knickse (i uopšte oni džaba kreče dok su im dva glavna igrača ti koji jesu) ali deluje kao Thibsov tip igrača pa me ne bi čudilo da ga pikiraju. Brunson je dobar igrač ali mislim da počinje da biva žešće precenjen.

 

13 hours ago, Bobby Shurda said:

Marej i Branson nisu problem zajedno ali zato Marej, Branson i Rendl jeste problem. 

 

Njima sigurno i jeste neka inicijalna ideja da se smanji lopta u rukama pre svega Bejblejdu i da se malo smanji herojlopta Bransona. 

 

A problem je jer je ovaj debil i to neće moći jer ga ništa ne sprečava da se skloni od lopte kao npr. juče kada je počeo da baca projektile, uplašio sam se da je popalio antiterorističke protokole po Njujorku i da će da prekinu utakmicu. 

 

Tako da ako nemaju u planu da ga sklone (iako se pominje da je mogućnost) a dovedu Mareja onda će najverovatnije biti jako loš potez. 

 

Sve je to ok, naravno da se mogu naći mane Mareju, ali šta se očekuje da uopšte Niksi mogu da dovedu?

 

3 igrača željna lopte po meni nisu previše, naročito za Nikse koji su prepuni "vojnika" kojima kreacija nije jača strana. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, realno *w said:

 

 

Sve je to ok, naravno da se mogu naći mane Mareju, ali šta se očekuje da uopšte Niksi mogu da dovedu?

 

3 igrača željna lopte po meni nisu previše, naročito za Nikse koji su prepuni "vojnika" kojima kreacija nije jača strana. 

 

da bi napravili iskorak, treba im jako dobar igrac, po meni to murray nije, osim sto nije kompatibilan sa brunsonom. dakle, jos uvek imaju netaknute pikove koji su trebali da dovedu donovan mitchella ali je ainge (ili ekipa iz jazz FO) nanjusio da markkanen moze biti mnogo bolji od onoga sto je pokazivao.

 

taj jako dobar igrac ne mora da se zavrsi tokom aktuelne sezone, posto je mitch lob ionako ciao a bez njega knicksi nemaju sta da traze u plej ofu.

 

u idealnom scenariju u kojem murray postaje neki ozbiljan defanzivac na perimetru, knicksi bi postali ekipa protiv koje celticsi i bucksi ili neko treci, mora bas da se potrudi ali ce ipak proci dalje relativno komotno, u sest tekmi. samo, koje su sanse da on sa 27 godina postane to? nikakve, rekao bih.

 

u realnosti je on akvizicija koja ti pomaze da budes bolji u reg sezoni, iznenadis jednog favorita u plejofu ako bas odvalis ali ne postajes pravi konkurent za finale istoka & beyond, nego si pretender, pre nego contender

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...