Jump to content

Recommended Posts

Srecan praznik svima koji slave.

 

 Lep program veceras, Heat u ranijem terminu pa Sota-LAL, al slavljenik je upitan za vcrs zbog non-covid ilnesa..

 Kako je Heat u prosloj tekmi udavio GS bez pola tima, milina bilo za gledati. Hakez dignut za 18te pozicije, a jbni Hood-Shifonjer za 17te... 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 Teoljub said:

@uini

Vrvt ce i Siakama trejdovati narednih dana/nedelja

 

ako deuce mcbride moze da bude backup, onda je dobar dil. nadam se da moze.

1 hour ago, MrTripleDouble said:

Zmijolikog bih zapakovao za dzak krompira, ali KvikliTa ne bi dao ovako u vidu kusura. Doduse njemu ce sigurno da bude mnogo bolje van Niksa, gde ga je Tibodo drzao na lancu. 

 

nisu hteli da mu ponude ugovor, bilo je jasno na leto da ide

 

deuce je mozda i bolji defanzivac od IQa, dobar suter iz realnih pozicija ali je nizak i nije dobar asistent

 

videcemo

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, uini said:

 

ako deuce mcbride moze da bude backup, onda je dobar dil. nadam se da moze.

 

nisu hteli da mu ponude ugovor, bilo je jasno na leto da ide

 

deuce je mozda i bolji defanzivac od IQa, dobar suter iz realnih pozicija ali je nizak i nije dobar asistent

 

videcemo

 

Pre će ovaj Flin da igra iako je McBride zaslužio šansu ali jbg to je NBA 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Bobby Shurda said:

 

Pre će ovaj Flin da igra iako je McBride zaslužio šansu ali jbg to je NBA 

 

gledao sam i njega proslih sezona, vise je taj microwave skorer kao quickley, samo sto se skoro iskljucivo oslanja na distancu, floutere nisam video.

 

takodje je sitan ali prilicno trulex defanzivac, sto se ne uklapa u brunson-situaciju. ne znam, ocigledno imaju manje poverenja u deucea od mene koji sedi u bgdu.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, uini said:

 

takodje je sitan ali prilicno trulex defanzivac, sto se ne uklapa u brunson-situaciju. ne znam, ocigledno imaju manje poverenja u deucea od mene koji sedi u bgdu.

 

Pa svejedno neće igrati ni jedan ni drugi sa Bransonom nego treba da ga menjaju to malo minuta što je van parketa, tako da nemaju šta sa njim da se uklapaju, koliko znam ume i da iskreira nešto uz napad što je potrebnije ali svakako nije puno ni igrao u Torontu pa ćemo videti da li će i ovde uopšte biti u rosteru. 

Edited by Bobby Shurda
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

@uini imamo mi jednog na klupi, dobar poenter i asistent. Odbranu ne igra ali nek se Thibs pozabavi sa tim

 

Je l bi pristao na trejd gde se uz nesrecnog DLoa trejduje Reaves da bi se dobilo nesto solidno. Npr Brogdon i Sharpe? Ili Bojan i Monte Morris?

Edited by robespierre
Link to comment
Share on other sites

Auuu kako smo imali sansu da ukrademo produzetak ni iz cega i LeBron gazi liniju :ajme: 

Ispizdese Kinga za rodjendan 😞 

 

edit:  Au pokrase nas, ovo izgleda nije gazio liniju.. 

 

Bolan poraz. Na kraju smo dobili sansu ni iz cega, ali sprzio nas Konli tricama u klacu.. 
U lajvu je delovalo da je LeBron uspeo da se izvuce i pogodi tricu, puno uglova je prikazano, zumirali su do maxa, ovo je blizu kao Cavic protiv Felpsa. 

 

 Ham se totalno pogubio sa rotacijama, zaista nema pojma sta radi. 

 Sutra igramo najbitniju tekmu sezone do sad sa Pelikanima. Deluje da stalno igramo vazne tekme sa njima.  LBJ i AD jako dobri 22/38, ostatak tima 15/50

 

Au braco kakav tuzan rodjendan za Kinga

Edited by delgado
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...