Jump to content

Recommended Posts

Gledam neki strim denvera, u kom vidim nešto prvi put.

 

Radi se nekom praćenju igrača uživo i njihove statistike na terenu i valjda predviđanja uživo, itd. Nisam još uvek načisto. Ne mislim na posebno gledanje statistike uživo.

 

Može neka potvrda, pojašnjenje, o čemu se radi, čisto da nisam lud?

Link to comment
Share on other sites

clippersi od drugog poluvremena protiv dubsa, pa do danas (gledao samo drugo pol) izgledaju solidno bolje nego na pocetku; naravno, i djordjo i chavo su odlicno sutirali ali cini se da dzemo vaspostavlja svoj ritam, umesto da pusta da svako od trija vodi jedan napad naizmenicno.

 

cak i za relativno banalne situacije (koje zapravo to i nisu kada imas leonarda i georgea), kao sto su izolacioni momenti, dzemo lepo rasporedi posadu i udeli pas bas gde & kad treba for iso to begin.

Just now, Darko said:

Mislim da nikad nije ovoliko loše šutirao. 9 od 32, uf. 

 

a otvorio je sa 3-3, bar je tako pisalo

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Darko said:

32 šuta, samo 2 slobodna bacanja. Denver 9 u totalu. Da li postoji superzvezda koja ima manje respekta kod sudija?

 

ne znam za prvo poluvreme ali u drugom je išao na liniju jedan jedini put kada je krenuo da zida protiv zupca; sve ostalo su bili šutevi sa distance i floateri

bilo je i nekih pametnih faulova clippersa na njemu dok nisu izašli iz bonusa

 

sve u svemu, nisam video niti jednu situaciju u kojoj je bilo nešto iole sumnjivo, jer nije bilo ni materijala za tako nešto

bio je doduše jedan pokušaj flopa jokića ali je george spektakularno zakucao u toj akciji pa su sudije iskulirale

Edited by uini
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...