Jump to content

Recommended Posts

mislim da je jos pre i neposredno posle trejda vecini bilo jasno da je haliburton igrac sa vecim potencijalom nego fox. u svakom slucaju, kingsi isli na sigurno i zadrzali foxa. ne verujem da bi sa haliburtonom umesto foxa uradili nesto vise jer sabonis je i dalje sabonis tako da je u sustini svejedno.

Link to comment
Share on other sites

bukvalno svi nose loptu u danasnjoj ligi. silver hoce puno poena i puno highlighta i klikova tako da se ovo dozvoljava. 

 

samo ostaje da se nadamo da se svima sudi isto, koliko je to bar moguce. nocas su npr sudili bas smesne korake mcconnellu i to bas protiv milwaukeeja gde igra antetokounmpo koji radi sve i svasta na putu ka kosu i retko kada bude opomenut...

Link to comment
Share on other sites

Možda, ako im je cilj da narednih godina jure visoke draft izbore. Inače ne vidim neku logiku da Ingram bude prvi igrač ekipe, uskoro puni 27 godina, neće on moći biti puno bolji, nego što je sada, a po mome mišljenju, može samo da pada, jer stagnira neko vreme. Mislim da mu je cilj da izvuče i drugi maksimalni ugovor na leto i to je to od njega.

 

Zajon je za sada veliko razočarenje, ali mislim da on ispod ovoga ne može.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Darko said:

Ne gledam ali burazer kaže da Jokić jednostavno nije tu, boli ga paja za sve, užasan govor tela. Trenutno 5 od 19. Baš se pitam da li ovo ima veze sa Vučkom, bez zezanja.

 

mislis da je nervozan zbog ishoda izbora 17. decembra

  • Love 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, gggggggg said:

 

mislis da je nervozan zbog ishoda izbora 17. decembra

Zezancija na stranu, moguće je da je neko ucenjivanje od strane Vučka u pitanju. Ili reakcija na to što se Jokić našao na listi podrške šizoju.

 

Ma mora da je Nikola čitao one naše teme o Jokiću i reprezentaciji. Nema drugog.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...