Jump to content

Recommended Posts

2 hours ago, delgado said:

I ja sam ga gledao skoro protiv Majamija, bio je odlican. Trenutno bolji od svih nasih bekova, a nekako smo i zazmurili na njegov odlazak. Za minimalac super igrac. 

Danas vazan mec protiv Hjustona. 

 

 

jako često ovo boldovano je glavni i jedini razlog

Link to comment
Share on other sites

Standardno ocajno otvaranje utakice i onda jurnjava da se stigne protivnik. 

Uzasan sut za 3 poena, jedino Lebron i Reaves nesto da pogode. 

 

Fino su iskulirali AD u 4/4, mada su pomogle sudije sa silnim faulovima u napadu. U 3/4 dao 13 poena, nisu mogli da ga cuvaju a u 4/4 1 sut👍

 

Na kraji drama ali Lebron sa 1/2 sa bacanja ipak donosi pobjedu. 

 

8-6 skor, idemo dalje.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, bodo said:

OKC melje. B2B ali to ne mjenja na stvari. Mada mora se priznati i baš, baš loš Portland. Sotta i OKC definitivno ekipe u usponu. Još kad pomislim da je SGA bio naša meta. 

I Hjuston igra takmicarsku kosarku. Sasvim dobar ppsao Udoka radi.

 

Na zapadu jedino Spursi i Blazersi su kanta. Memphis ce se podici kada se Ja vrati. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

On 11/19/2023 at 10:36 AM, Bobby Shurda said:

Mene zanima da li će OKC da trejduje Gidija (pošto mi se čini da se nije uklopio baš sa SGA-om a i vidim kada je Holmgren dao juče trojku za produžetak on nikakvu reakciju nije pokazao) i još par guzeta za nekog iskusnijeg igrača. Možda baš sa Čikagom koji vidim da hoće da rastura ekipu. 

hm, pa više se gidey radovao, naprimer shai mu nije ni prišao ako ćemo po snimiku...al ajd...

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, QMCheM said:

Mislim da su nam trenutno jedini pravi testovi Denver, Minnesota te od ostalih ekipa GSW, zdrav Phx i Dallas. 

 

Način na koji će funkcionisati odbrana, i napad kad iz ove igre malo ja, malo ti prestanu kapati poeni u bitnim dijelovima utakmica. 

 

btw zdravo svima, poslije 3-4 godine čitanja sam se morao i registrovati jer inače nisam mogao vidjeti ovaj dio foruma. 

 

Prvo, dobro nam došao, uvek je dobro da ovaj topic još malo pozeleni. 

 

Što se tiče testova i odbrane i napada, za odbranu se ne brinem, pre svega jer imamo najbolji defanzivni bekovski duo u ligi (trenutno smo najbolja odbrana lige, kad se izuzme garbage time). 

 

A napad.. Videćemo, ova filozofija napada lova na mismatcheve zna da se obije o glavu, kao što smo videli. 

Link to comment
Share on other sites

Ја сам дуго покушавао да нађем разлоге да оспорим Лебронџу, измишљао их чак... прије свега због његовог мелодраматичног, нарцисоидног и често усиљеног наратива који форсира. Једном кад сам успио да направим дистинкцију између његове личности и кошаркашког умијећа, вид се разбистрио.

 

Невјероватан је овај приступ у готово 5.деценији живота, баш спортски живот за примјер. Мислим да је и он свјестан да ће тешко доћи до још којег тимског успјеха, али макар иде да зацементира још више своју заоставштину индивидуалних рекорда, и у томе ужива. 

 

 

  • Like 12
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...