Jump to content

Recommended Posts

U svakom gradu, selu u nekoj kafani uvek možete da pronadjete one likove u 50-im koji ispijaju jutarnju viljamovku i započinju monolog o tome kako su oni u mladosti bili glavne baje i face. Kako ih se svako bojao i poštovao Itd… Dok u sadasnjom vremenu ih reketrira neki klinac od 18 godina.

 

E na to me ove ekipa LA clipersa i njihova “velika četvorka” podseca

Edited by Irski_srbin
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbgica, ne mogu Klipani biti uigrani od prve tekme, to je besmislica.

Kawhi je em povredjen, em preskace tekme, em ocito uvjeren da je znatno bolji igrac nego sto jest.

PG jedina konstanta, ali i on vuce povrede.

Russell je ok u Klipanima.

Brada se tek treba pokazati i dokazati.

Poooolako, rodzaci

 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Horium said:

 

Slazem se sve sa covekom. Samo mi nije jasno zasto me njegov glas podseca na Trampa 😅

 

u vecini stvari nije bas u pravu ali dobar rant. jos je zanimljivije sto je ovaj iz mavsa koji nemaju nikakve veze sa hardenom uopste ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Harden koji je kao vođa Rocketsa umalo izbacio one Warriorse i ovaj Harden nisu isti igrač. Westbrook je morao da prođe blato da bi konačno shvatio da nije više superstar nego role igrač i od kad je to prihvatio imao je smisla u Clippersima, bori se, ciglari, skače, štipa, trudi se koliko može u ovoj fazi karijere. I onda ti odlučiš da razjebeš i to i dovedeš lika koji je bivši superstar samo to još nije shvatio (ne mislim na "superstarove" tipa Lamelo Balla i sličnih cirkusanata u odron ekipama). Pri tome uzimaš loptu iz ruku boljim igračima i pretvaraš ih u nekakve puke egzekutore. Baš su bezveze Clippersi, nešto slično poput Sunsa s tim što Sunsi imaju makar Bookera u prajmu i KD-a koji je ipak specijalniji uvek bio od ovih Clippers superstarova u declineu. Ja sam se već pomirio da nikav više gledati Kawhia u dominatorskom režimu kao nekad.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MilošVB said:

@Sombor Shuffle

 

Pokušavam da se distanciram od malog desničara u meni kad pišem to.

Ne znam na sta ciljas sa ovim, pretpostavljam nesto vezano za Luku? 😄
A Hardena ne mogu voleti sve i da je bio duplo bolji igrac nego sto jeste u realnosti. Najveci kancer koji je liga ikada videla, sto za fransize, sto za saigrace sa kojima je igrao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...