Jump to content

Recommended Posts

Scoot Henderson za sada ima kriminalan start NBA karijere, samo 8 poena po meču za 30 minuta prosečno i više izgubljenih lopti nego asistencija. Očito među velikim momcima baš i nije nešto poseban i rookie zid se odmah ukazao. Brandon Miller mi se zato veoma sviđa a 100 puta manji hype je bio oko njega, valjda zato što nije jeo steroide uz svaki obrok kao Scoot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Chaos Is Me said:

Scoot Henderson za sada ima kriminalan start NBA karijere, samo 8 poena po meču za 30 minuta prosečno i više izgubljenih lopti nego asistencija. Očito među velikim momcima baš i nije nešto poseban i rookie zid se odmah ukazao. Brandon Miller mi se zato veoma sviđa a 100 puta manji hype je bio oko njega, valjda zato što nije jeo steroide uz svaki obrok kao Scoot.

 

Bd0vJUs.png

 

nagradno pitanje, cije su ove prve utakmice u ligi? fg pao u petoj utakmici karijere. igra istu poziciju kao scoot ;D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Don Dusko said:

Milvoki raspad na startu sezone. Evo sad trenutno na -20 protiv Toronta.

Štucao je Kee i na startu prošle sezone da bi se oporavili u drugom delu gde su imali dobru seriju pobeda, pre nego što ih je Majami ispratio kući u prvoj rundi. 

 

Nadam se istom ishodu ove sezone. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, stefan81888 said:

Štucao je Kee i na startu prošle sezone da bi se oporavili u drugom delu gde su imali dobru seriju pobeda, pre nego što ih je Majami ispratio kući u prvoj rundi. 

 

Nadam se istom ishodu ove sezone. 

 

eh, poceli su sezonu sa 9-0 i tek onda su izgubili neke utakmice. rezultati su bili bolji nego igra, ali ipak to je bilo sve bez middletona i connaugtona...

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...