Jump to content

Recommended Posts

Meni je baš bila odvratna reakcija medija na Montijev ugovor

Ok nije on krem NBA trenera pa da na osnovu toga dobije najveći ugovor ikada, ali je neko ko je pokazao da može da izgradi i napravi stabilnu ekipu, a to je ono što Pistonsima treba. Plus to je Detroit, oni moraju da preplate za takvog trenera pa moraju, a kad je bal..

Link to comment
Share on other sites

Jović noćas usled odsustva Batlera i Lava debitovao u startnoj postavi. Dosta dobar utisak ostavio, prisutan na skoku , čuvao gobera koji ga je par puta izjebao dobrim blokovima, pa mu je Lauri kenjao , ali generalno dobar.

Poštuje hijerarhiju u napadu i tu se malo šteka , ali ubacio prve poene na meču, trojku i često posle skoka povukao loptu što odlično radi. I za njega kao uostalom za sve naše non Jokić igrače je ključno da ubacuju te otvorene šuteve.

 

Inače deluje baš ogromno, kao da se dodatno nabildovao od svetskog. Definitivno imamo igrača koji će narednih desetak+ godina igrati 20+ minuta u NBA.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, drgnk said:

Gledam highlights Denverove utakmice sa Memfisom i zapanjen sam sa činjenicom da se Jokić opet vratio u svoju najdeblju fazu. Ogroman je. 🙄

Smrsace do Bozica, taman je to tradicionalni period kada krene da pruza najbolje partije. Vec vidjeno zadnjih godina. Ali da, nije ovako bio debeo od SP 2019

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Irski_srbin said:

Smrsace do Bozica, taman je to tradicionalni period kada krene da pruza najbolje partije. Vec vidjeno zadnjih godina. Ali da, nije ovako bio debeo od SP 2019

 

Mora malo i bulking ciklus da bude ne moze samo cutting 😅

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, drgnk said:

Gledam highlights Denverove utakmice sa Memfisom i zapanjen sam sa činjenicom da se Jokić opet vratio u svoju najdeblju fazu. Ogroman je. 🙄

Drugacije je ovog puta. Nabildovan je, pogotovu u ramenima. Ciljano zele jos izrazeniju dominaciju u reketu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...