Jump to content

Recommended Posts

Kako lepa finta Nembharda i onda promasuje zicercinu 😕 Kazna - trojka Browna.

 

Opaaa, nastavlja Nemby da briljira prosto sam znao da ce uci ovaj buzzer

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, McLeod said:

Najjace ce biti kad ovi luzeri iz Bostona utripuju da su preokrenuli srecu i da su nabiflali mentalnu snagu, kad krenu dageri u finalu, bice milina gledati.

Hvala jos jednom ❤️

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nembhart!

Svaka cast mladom momku!

 

Po meni Brown je trebao da leti iz igre, za mnogo manje se dobija ponekad flagrant. Imao je vec technical pa su ga sudije pomilovali. 

Edited by nonick
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Dracarys said:

Pa ima nešto i do matchupa. Minesota je pravljena da se usere Nagecima u život. To vam je i Jokić posle poraza rekao.

 

 

Sa druge strane je i ovo vođstvo Dalasa malo nerealno, jer su u G1 i G2 Vuvlsi vodili sa 18 i 20 razlike, pa su pogubili, ali to je košarka.

Ma jesu sklopili ekipu pre svega da pobede Nuggetse ali oni porazi od 30,40 razlike i preokret od 30 razlike u 7. utakmici su stvorili sliku o Minesoti kao ekipi koja može da samelje sve a realnost je i da je Denver odigrao skandalozno te utakmice.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izašao raspored NBA Finals utakmica:

 

Game 1: Thursday, June 6, 8:30 p.m. in Boston

Game 2: Sunday, June 9, 8 p.m. in Boston

Game 3: Wednesday, June 12, 8:30 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 4: Friday, June 14, 7 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 5 (If necessary): Monday, June 17, 8:30 p.m. in Boston

Game 6 (If necessary): Thursday, June 20, 8:30 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 7 (If necessary): Sunday, June 23, 8 p.m. in Boston

 

Boston će imati preko nedelju dana da se zaleče i našpanuju, a lako moguće i Dalas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Са Порзингисом постоји баланс унутрашње и спољне линије... У суштини, писали смо и током сезоне, Бостонове шампионске амбиције зависе од здравља једног човјека.

 

Буде ли здрав, не видим како може Далас преко 2 утакмице да узме.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

svi su izneli svoje želje, pozdrave, prognoze i potisnutu realnost...jedino što ne mogu da pročitam je "nisu imali dan " nisu ličili na sebe"....i ta matrica "nikad gori istok" pada u vodu ako boston pobedi u finalu, simpy that...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapravo ne pada, jer u jednoj seriji svasta moze da se desi kad dobijes bye do finala kao sto su oni dobili.

 

Ali nece, jer ce Luka i Kajri pokazati da su klasa za Tejtuma i Brauna. Porzingis posle povrede teska posla da ce doneti prevagu, a on i inace nije tip igraca koji donosi prevagu.

Link to comment
Share on other sites

Istok jeste jadan, posebno uz ove silne povrede, ali šta su ovi iz Bostona trebali da urade? Da kažu da neće u finale jer im je konkurencija nedorasla? Da daju protivnicima par igrača fore? Ako uzmu titulu niko se neće ni sećati detalja za nekoliko godina, neki šampioni su imali relativno lagan put do prstena, neki morali preko tantalovih muka, neki nikad nisu ni osvojili. Treba imati i sreće uvek i svuda. Sve i da su ostali bili svi zdravi i kompletni, Boston bi opet bio ozbiljan favorit da izađu sa Istoka. Ne brinite ništa, ako ne uzmu titulu ni ovaj put, mediji će ih šamarati mesecima. Sve je u ekvilibrijumu.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Урош19 said:

Ma jesu sklopili ekipu pre svega da pobede Nuggetse ali oni porazi od 30,40 razlike i preokret od 30 razlike u 7. utakmici su stvorili sliku o Minesoti kao ekipi koja može da samelje sve a realnost je i da je Denver odigrao skandalozno te utakmice.

Pa neko ih je naterao da igraju skandalozno?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Урош19 said:

Ma jesu sklopili ekipu pre svega da pobede Nuggetse ali oni porazi od 30,40 razlike i preokret od 30 razlike u 7. utakmici su stvorili sliku o Minesoti kao ekipi koja može da samelje sve a realnost je i da je Denver odigrao skandalozno te utakmice.

Koliko god da je Denver bio ispod nekog nivoa, nisam primetio da su ljudi mislili da MIN može da samelje sve nego da je dostigla ozbiljan nivo. To jeste slučaj, jer bez obzira na ovih 3-0 Sota je bila blizu u svakom od tih mečeva, ali je pojedinačni kvalitet vodećih igrača Dalasa ipak presudio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pa i Denver je imao malo "sreće" prošle godine, isto tako Lakersi u bubble sezoni itd. Potrebno je biti najbolji u datim okolnostima i toeto, ko tu ostane do kraja zaslužio je priznanje. A malo sreće i poklapanje određenih kockica jesu sastavni deo sporta.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Barkley#34 said:

Koliko god da je Denver bio ispod nekog nivoa, nisam primetio da su ljudi mislili da MIN može da samelje sve nego da je dostigla ozbiljan nivo. To jeste slučaj, jer bez obzira na ovih 3-0 Sota je bila blizu u svakom od tih mečeva, ali je pojedinačni kvalitet vodećih igrača Dalasa ipak presudio.

Ja sam ti ljudi ja sam mislio da će samleti sve do prstena u tom trenutku, mada na tviteru i uopšte američki mediji su svi pričali finale pre finala, nema šta da traži Dalas/Oklahoma protiv Minesote i uopšteno sav taj hajp, pa sam pre svega na to mislio a ne na forum. Ovde i nisam primetio da je neko išao u tolike ekstreme.

 

19 minutes ago, Dracarys said:

Pa neko ih je naterao da igraju skandalozno?

Donekle jesu ali mislim i da je Denver pomogao dosta u tome sa očajnim šutem iz otvorenih pozicija kao i povreda Mareja koji je tek negde od sredine serije delovao zdravije. Sve u svemu ima i do odbrane Minesote ali i užasnih procenata za 3 od strane Denvera, to je bar neko moje mišljenje.

Zaslužen prolaz ali eto izgledali su kao ozbiljnija ekipa nego što zapravo jesu, opet kažem bar po mom nekom mišljenju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, freethrow said:

Je l i vas dresovi Dalasa podsećaju uvek na ovo?

  Hide contents

Maus_(volume_1)_cover.jpg

 

 

Offtopic - vrhunski strip, jedini u istoriji koji je dobio Pulicerovu nagradu

 

3 hours ago, Stiletto said:

Izašao raspored NBA Finals utakmica:

 

Game 1: Thursday, June 6, 8:30 p.m. in Boston

Game 2: Sunday, June 9, 8 p.m. in Boston

Game 3: Wednesday, June 12, 8:30 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 4: Friday, June 14, 7 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 5 (If necessary): Monday, June 17, 8:30 p.m. in Boston

Game 6 (If necessary): Thursday, June 20, 8:30 p.m. in Dallas or Minneapolis

Game 7 (If necessary): Sunday, June 23, 8 p.m. in Boston

 

Boston će imati preko nedelju dana da se zaleče i našpanuju, a lako moguće i Dalas.

 

Stize Luka da uzme prsten, usika se na paradi i stigne na kvalifikacioni turnir za OI

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Big Ticket said:

Са Порзингисом постоји баланс унутрашње и спољне линије... У суштини, писали смо и током сезоне, Бостонове шампионске амбиције зависе од здравља једног човјека.

 

Буде ли здрав, не видим како може Далас преко 2 утакмице да узме.

Dalas je do sada punio reket kao glavni princip u odbrani, to protiv Bostona neće ići.

Sa druge strane Dalas cepa odličnu zonu, to može biti problem, tako ih je i Majami pobeđivao.

Obe ekipe imaju koga da bace na najbolje igrače, ali ipak prednost dajem Bostonu.

Jedina ekipa koja je mogla da ih izbaci je ispala

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
1 hour ago, Урош19 said:

mada na tviteru i uopšte američki mediji su svi pričali finale pre finala, nema šta da traži Dalas/Oklahoma protiv Minesote i uopšteno sav taj hajp, pa sam pre svega na to mislio a ne na forum.

Znaš i sam da pola njih funkcioniše upravo na tom principu privlačenja pažnje mega jakim izjavama. 

 

Nekoliko timova je tu negde pa što kaže Dejm uvek je potrebno da se poklope kockice, uđe neki šut, dobra vs. loša odluka u tom trenutku itd. 

 

Edit: nešto fantaziram, bilo bi zanimljivo da osam polufinalista odigraju zajedničku mini ligu za šampiona, dvokružno. 14 utakmica u totalu, kao dve kompletne serije.

Edited by Barkley#34
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...