Jump to content

Recommended Posts

Inače Braun i Tejtum šesto finale za 7 godina. Još uvek dovoljno mladi , a prepuni iskustva+ imaju odličan tim i relativno lak raspored. U eventualnom finalu su odmorni, imaju domaći teren, iskustvo, možda je ovo ta godina 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I bre igra se ovakva serija, toliko se rezultat okrece, dosta blowouta i nemamo pojma sta da ocekujemo u G7 a vi samo razglabate o sudijama i kriterijumu. Prenosi se toksika iz ABA lige i CZ/Par rivalstva gde se samo gleda ko je vise pokraden i ciji je budzet manji. Bezveze ako mene pitate

  • Like 22
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Realno, toliko otvorenih suteva se ne može okarakterisati kao "ispravna taktika" iako se na kraju isplatilo zbog užasnog procenta.

Nisam siguran da ce im se ta taktika opet isplatiti jer udvajanje Jokica ce opet generisati preveliki broj otvorenih suteva a bilo bi bas previse za očekivati da ih opet u tolikom broju promasuju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Chaos Is Me said:

Nema šta da se pravdaš, navijaj za koga hoćeš, nego niste objektivni zbog tog "šta nam rade" narativa. Da Jokić nije to što jeste pola ekipe ne bi ni pratilo NBA kao što nisu u međuperiodu između Kingsa 00ih i pojave Jokića.

I zašto je to loše? Da je jedan igrač toliko dobar da je privukao hrpu ljudi da opet gledaju NBA?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/13/2024 at 6:28 PM, Beonegro said:

Atlanta bi trebala sve da rasturi osim možda Jalena Johnsona i da gradi iznova, Bogdan i aCapella su prestari da čekaju rukija da nadođe, Trejo je preveliki hendikep u odbrani, a Murray djeluje neraspoloženo da bude nekome sidekick, iako nije ni blizu elitni igrač koliko on to za sebe misli. Problem je samo što mi Sarr i Risacher uopšte ne ulivaju povjerenje, nije kao da je bilo malo tih francuskih atletičara biranih na visokim pozicijama samo da bi zatim flopnuli.

 

Ne bih Trejoa dao ni za sta. 
Jebiga, nije lako sakriti ga u odbrani kada je i drugi igrac na bekovskoj poziciji jednako sicusan. Dobro, Marej ima visinu i duzinu, ali fali mu kilograma, a i pameti i odgovornosti da se ne kocka neprekidno u jurnjavi za ukradenim loptama. Monta Elis/Kris Dan zonfa...

 

Cesto ljudi zaboravljaju da je Trejo vec petu sezonu za redom zavrsio u top3 po prosecnom broju asistencija, da je treci u istoriji lige u toj kategoriji, a o sposobnosti da izmisli poene da ne pricam, iako je tacno da ponekad izgori u sopstvenoj lucidnosti.

 

Ne znam sta se nudi na draftu i koliko su imena koja se pominju kao top prospekti spremni za NBA za narednu sezonu. Zato ni nemam konkretne zelje po pitanju poteza koji ce se neumitno povuci, a jedino povlacenje radikalnih promena i ima smisla s obzirom na proslosezonski neuspeh i solidnu vrednost trejd aseta koji se poseduju. Jedina trojica nedodirljivih su mi Trejo, JJ i Okonkgvu. Za preostale manevre cu verovati Grentu Hilu. Eto, lutrija je dala sansu za iskupljenje nakon datih dvesta pikova za Mareja, kojem bih najpre video ledja. Recimo Mikala nekako da se domognemo, mozda Markanena...

Link to comment
Share on other sites

On 5/15/2024 at 5:06 PM, Milos 3.14 said:

Ko nije gledao Kukoča ne zna.

Recimo to ovako beli Durant, hodajući mis meč toliko je bio dobar napadač, telo na nivou Kirilenka, levoruk, šut brutalan, bbiq brutalan , vic u igri, odbrana, klač. Sve je imao.

Dončić sa fizikalijama

spacer.png

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Da li je na pomolu tesna utakmica ovde ? Za sada izjednaceno posle prvog kvartala

McBride ponovo dobar, a Indijanin tandem sa klupe TJ+Obi me malo podseca na zaboravljeni old GS duo koji je przio sa klupe - Jack & Landry

Link to comment
Share on other sites

Atlanta može uzeti masu pikova za Janga, Mareja, Bogija, a i neki drugi pik za Kapelu.

 

 

Takodje trebaju juriti Okl scenario sa SGA, da probaju nekog mladog tu uvući u trejd uz naravno nekog ko ima jak ugovor da uopšte može doći do trejda( ala Tobi Heris tesko vise od toga, a i ne treba im moraju od početka krenuti sve drugo je hod u prazno).

 

 

Ovaj Sarr je zanimljiv igrac i što je najbitnije centar je, uz Okungwua tu bi pokrili sjajno poziciju kroz x godina, dok krilo im i ne treba.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima nešto duboko nekošarkaško u Tajrizu Haliburtonu što mi ga čini neprihvatljivim, iako je jedan od najboljih plejmejkera i igrača lige. Sa druge strane ima nešto duboko košarkaško u Edvardsu.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...